Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.10.1994 |
| IČO | 61539121 |
| Datová schránka | cadygqn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 5 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 70 397 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 1 | 64 251 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DELMAX s.r.o. | 2 | 134 648 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 64 251 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 254 288 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 91 977 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 254 288 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 91 977 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-město | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DELMAX s.r.o. | 3 | 418 865 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 485 694 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 348 383 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 331 056 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 119 386 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 93 412 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 679 439 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 579 106 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 119 386 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DELMAX s.r.o. | 7 | 1 377 931 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 2 078 900 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 483 843 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 619 967 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DELMAX s.r.o. | 4 | 619 967 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 9 | 966 411 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 120 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DELMAX s.r.o. | 1 | 120 960 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 17 | 3 422 763 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 250 171 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 346 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DELMAX s.r.o. | 2 | 346 764 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 444 881 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 484 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 4 | 1 929 319 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DELMAX s.r.o. | 4 | 1 929 319 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 84 151 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Charlotty Masarykové | 1 | 95 394 Kč |
| Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287 | 1 | 84 151 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DELMAX s.r.o. | 2 | 179 545 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 5 784 668 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Malostranské gymnázium, Praha 1, Josefská 7 | 1 | 175 160 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 5 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DELMAX s.r.o. | 2 | 180 303 Kč |