Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

TANNACO, a.s. - Registr smluv

Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.

Založeno 07.07.1995
IČO 61677272
Datová schránka a9kgj5m

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u TANNACO, a.s. Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro TANNACO, a.s.

Všechny smlouvy: 374 smluv za celkem 2 mld. Kč;

53 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 4 smlouvy za celkem 13 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo obrany110 112 391 Kč
DIAMO, státní podnik35 310 085 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje11 210 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.516 632 476 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 18 smluv za celkem 23 mil. Kč.
  • Celkem 11,1 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 24 smluv za celkem 25 mil. Kč.
  • Celkem 8,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 11,11 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1011 296 491 Kč
Úklidové služby11 210 000 Kč
Osobní vozidla10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Lesy České republiky, s.p.312 709 647 Kč
Město Nymburk23 926 313 Kč
Město Poděbrady73 393 729 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace21 649 214 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje21 210 000 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.2152 808 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.1823 041 712 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 18 smluv za celkem 44 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 20 smluv za celkem 52 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví1544 177 427 Kč
Nábor zaměstnanců1216 000 Kč
Osobní vozidla10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Poděbrady220 812 202 Kč
Státní pozemkový úřad29 270 767 Kč
Lesy České republiky, s.p.48 941 581 Kč
Město Nymburk12 901 112 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.62 158 822 Kč
Úřad práce České republiky1216 000 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace192 942 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.1844 393 427 Kč
Státní pozemkový úřad12 158 822 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.12 158 822 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 43 smluv za celkem 189 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 44 smluv za celkem 189 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a 7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 7 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 16,28 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví36183 476 315 Kč
Osobní vozidla10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.2589 754 324 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace876 153 303 Kč
Lesy České republiky, s.p.616 062 944 Kč
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace36 751 692 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.43188 722 263 Kč
3K značky s.r.o.118 919 383 Kč
B E S s.r.o.118 919 383 Kč
USK s.r.o.610 728 125 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 49 smluv za celkem 217 mil. Kč.
  • Celkem 2,0 % smluv má skrytou cenu a 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 58 smluv za celkem 220 mil. Kč.
  • Celkem 1,7 % smluv má skrytou cenu a 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 2,04 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 5 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 10,20 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví41146 829 062 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)263 293 280 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis12 420 000 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice2908 793 Kč
Osobní vozidla10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.35116 416 038 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace569 021 412 Kč
Město Nymburk327 078 191 Kč
Lesy České republiky, s.p.54 181 793 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.49216 697 434 Kč
G.O.O.S.E. & Co, a.s.163 121 097 Kč
VERTICAL LIMIT, spol. s r.o.163 121 097 Kč
CESTY SKLA, o.p.s. v likvidaci253 477 801 Kč
USK s.r.o.610 045 156 Kč
ČNES dopravní stavby, a.s.13 778 694 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.23 266 299 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 49 smluv za celkem 179 mil. Kč.
  • Celkem 4,1 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 62 smluv za celkem 187 mil. Kč.
  • Celkem 3,2 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 4,08 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 6,12 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví29140 048 814 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1526 238 501 Kč
Konstrukční a stavební práce212 121 763 Kč
Úklidové služby86 392 937 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.39114 071 269 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace662 304 572 Kč
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace32 376 174 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.49178 752 015 Kč
CESTY SKLA, o.p.s. v likvidaci128 248 291 Kč
3K značky s.r.o.118 489 110 Kč
B E S s.r.o.118 489 110 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 63 smluv za celkem 201 mil. Kč.
  • Celkem 1,6 % smluv má skrytou cenu a 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 72 smluv za celkem 206 mil. Kč.
  • Celkem 2,8 % smluv má skrytou cenu a 6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 1,59 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem 5 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 7,94 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví60197 264 557 Kč
IT11 916 640 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis11 673 255 Kč
Osobní vozidla10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.51183 523 647 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace313 067 059 Kč
Národní hřebčín Kladruby nad Labem42 993 547 Kč
Lesy České republiky, s.p.41 270 199 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.63200 854 452 Kč
CESTY SKLA, o.p.s. v likvidaci114 230 747 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 42 smluv za celkem 314 mil. Kč.
  • Celkem 2,4 % smluv má skrytou cenu a 7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 56 smluv za celkem 335 mil. Kč.
  • Celkem 3,6 % smluv má skrytou cenu a 10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 2,38 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 7 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)12320 276 933 Kč
Stavebnictví29303 571 757 Kč
Konzultace a poradenství12 285 554 Kč
Pojišťovací služby21 789 182 Kč
Nábor zaměstnanců71 508 340 Kč
IT1938 214 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1114 148 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice166 937 Kč
Osobní vozidla10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.31289 606 893 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace721 682 491 Kč
Městská část Praha-Štěrboholy11 881 863 Kč
Úřad práce České republiky2428 340 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.42313 599 587 Kč
Obec Senohraby13 035 830 Kč
Městská část Praha-Štěrboholy11 881 863 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 34 smluv za celkem 154 mil. Kč.
  • Celkem 5,9 % smluv má skrytou cenu a 11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 55 smluv za celkem 204 mil. Kč.
  • Celkem 3,6 % smluv má skrytou cenu a 18 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 5,88 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 11 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 32,35 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví27130 523 889 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis117 747 690 Kč
IT1116 605 012 Kč
Pojišťovací služby1110 756 877 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby11 451 129 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství1310 000 Kč
Osobní vozidla10 Kč
Dary a dotace10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1761 493 981 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace1358 942 221 Kč
Národní hřebčín Kladruby nad Labem233 738 215 Kč
Státní fond životního prostředí České republiky10 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.34154 174 417 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 42 smluv za celkem 106 mil. Kč.
  • Celkem 9,5 % smluv má skrytou cenu a 10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 57 smluv za celkem 132 mil. Kč.
  • Celkem 8,8 % smluv má skrytou cenu a 12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 4 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 9,52 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 10 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 23,81 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis97262 399 305 Kč
Stavebnictví2578 948 046 Kč
Konstrukční a stavební práce1160 972 247 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice226 208 650 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství22 259 523 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)21 209 011 Kč
Osobní vozidla37812 494 Kč
Doprava a poštovní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.2785 233 819 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace1015 968 701 Kč
Povodí Vltavy, státní podnik23 942 315 Kč
Lesy České republiky, s.p.21 209 011 Kč
Okresní soud v Kutné Hoře10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
TANNACO, a.s.42106 353 846 Kč
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace15 918 941 Kč



}