Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 18.04.1995 |
| IČO | 61681199 |
| Datová schránka | bny8z2n |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1095 smluv za celkem 2 mld. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
36 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 16 778 821 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 6 702 687 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 37 | 48 206 978 Kč |
| Město Sedlčany | 3 | 7 080 283 Kč |
| Město Příbram | 1 | 496 100 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 220 507 Kč |
| Město Votice | 1 | 88 378 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 45 | 56 092 246 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Silnice TS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| B E S s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 64 | 747 149 975 Kč |
| Zemědělství | 84 | 134 445 737 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 558 459 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 151 511 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 66 792 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 56 | 743 032 564 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 89 | 135 563 075 Kč |
| Město Sedlčany | 11 | 9 190 889 Kč |
| Obec Radíč | 1 | 1 539 445 Kč |
| Obec Nechvalice | 1 | 1 519 648 Kč |
| Město Příbram | 1 | 159 938 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 151 511 Kč |
| Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 87 029 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 161 | 891 244 098 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 55 | 742 991 132 Kč |
| Silnice TS s.r.o. | 55 | 742 991 132 Kč |
| B E S s.r.o. | 55 | 742 991 132 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 55 | 742 991 132 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 1 | 41 432 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,07 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 51 | 422 068 322 Kč |
| Zemědělství | 80 | 124 927 967 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 866 173 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 569 035 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 353 520 Kč |
| Úklidové služby | 6 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 9 | 293 781 773 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 87 | 138 078 619 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 38 | 105 590 330 Kč |
| Město Sedlčany | 8 | 12 578 202 Kč |
| Obec Županovice | 1 | 1 502 777 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 88 209 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 145 | 551 619 910 Kč |
| B E S s.r.o. | 39 | 384 934 236 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 15 | 307 075 655 Kč |
| DOZNA s.r.o. | 9 | 293 781 773 Kč |
| Značky Praha s.r.o. | 9 | 293 781 773 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 35 | 103 155 121 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 30 | 91 152 463 Kč |
| Silnice TS s.r.o. | 30 | 91 152 463 Kč |
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 3 | 12 088 591 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 3 | 10 858 673 Kč |
| Obec Županovice | 1 | 1 502 777 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 35 | 32 106 972 Kč |
| Zemědělství | 24 | 29 639 129 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 10 | 22 832 536 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 15 550 435 Kč |
| Technické služby | 16 | 9 059 829 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 220 664 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 190 416 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 98 | 108 959 122 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 21 086 962 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 1 420 254 Kč |
| Město Sedlčany | 4 | 1 288 682 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 110 | 132 755 020 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 5 | 18 823 657 Kč |
| Obec Lety | 1 | 2 635 458 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 59 | 43 124 071 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 33 646 758 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 23 781 911 Kč |
| Technické služby | 22 | 10 907 343 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 104 | 80 586 315 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 28 458 084 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 2 415 683 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 118 | 111 460 082 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 7 | 23 397 676 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 5 | 4 498 484 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,02 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 60 218 858 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 37 | 39 056 440 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 36 | 32 425 585 Kč |
| Technické služby | 10 | 4 130 471 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 79 541 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 87 | 80 370 050 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 50 085 283 Kč |
| Město Sedlčany | 4 | 4 847 239 Kč |
| Město Dobříš | 3 | 435 569 Kč |
| Město Příbram | 1 | 93 212 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 79 541 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 99 | 135 910 894 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 1 | 48 385 480 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 2 | 1 699 803 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 144 941 994 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 48 | 38 260 272 Kč |
| Technické služby | 33 | 17 010 206 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 8 355 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 87 | 203 352 279 Kč |
| Město Sedlčany | 1 | 2 149 691 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 813 604 Kč |
| Město Příbram | 1 | 876 320 Kč |
| Město Votice | 2 | 553 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 93 | 208 745 796 Kč |
| SVODIDLA s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 135 105 938 Kč |
| VESIBA, s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 58 | 43 450 313 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 15 135 977 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 10 | 13 677 270 Kč |
| Technické služby | 14 | 6 176 331 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 81 | 67 574 617 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 7 070 635 Kč |
| Město Votice | 10 | 3 471 979 Kč |
| Město Sedlčany | 5 | 1 505 407 Kč |
| Město Příbram | 2 | 508 200 Kč |
| Obec Mezno | 1 | 240 488 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 103 | 80 371 326 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 179 | 3 364 544 434 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 49 | 37 905 842 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 30 | 24 724 667 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 11 452 343 Kč |
| Technické služby | 10 | 4 775 989 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 92 | 70 821 654 Kč |
| Město Sedlčany | 5 | 4 243 569 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 214 531 Kč |
| Město Příbram | 2 | 1 212 973 Kč |
| Město Votice | 1 | 1 202 345 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 104 | 79 695 072 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 47 | 39 671 354 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 12 622 135 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 9 | 8 322 324 Kč |
| Čisticí výrobky | 34 | 6 815 266 Kč |
| Technické služby | 10 | 4 416 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 75 | 57 747 992 Kč |
| Město Votice | 3 | 3 710 829 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 058 346 Kč |
| Město Sedlčany | 4 | 1 684 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 83 | 65 201 917 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |