Soukromá firma.
| Založeno | 24.03.1995 |
| IČO | 61754706 |
| Datová schránka | r528p4d |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 7 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 494 181 Kč |
| IT Hardware | 2 | 323 890 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 225 829 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 494 181 Kč |
| Gymnázium, Blovice, Družstevní 650 | 1 | 215 990 Kč |
| Střední škola a Základní škola, Oselce | 1 | 159 990 Kč |
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 1 | 122 618 Kč |
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 1 | 107 900 Kč |
| Střední škola, Horažďovice, Blatenská 313 | 1 | 65 839 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Rosa | 6 | 1 166 518 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 368 627 Kč |
| IT | 1 | 118 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Základní škola, Oselce | 1 | 368 627 Kč |
| Gymnázium, Blovice, Družstevní 650 | 1 | 118 000 Kč |
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 1 | 99 960 Kč |
| Domažlická nemocnice, a.s. | 1 | 74 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Rosa | 4 | 660 974 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 1 | 186 265 Kč |
| Město Blovice | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Rosa | 2 | 246 265 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 6 | 716 949 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 208 828 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 71 175 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 69 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 58 686 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Základní škola, Oselce | 2 | 208 828 Kč |
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 2 | 140 675 Kč |
| Gymnázium, Blovice, Družstevní 650 | 1 | 126 949 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 58 686 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Rosa | 6 | 535 138 Kč |
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 2 | 140 675 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 11 | 1 818 015 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Blovice, Družstevní 650 | 1 | 198 565 Kč |
| Střední škola a Základní škola, Oselce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Rosa | 2 | 198 565 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 29 | 2 805 934 Kč |
| Telco | 1 | 217 309 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 132 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Základní škola, Oselce | 5 | 765 072 Kč |
| Gymnázium, Blovice, Družstevní 650 | 1 | 217 309 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Rosa | 6 | 982 381 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 12 | 2 739 996 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 1 200 678 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 | 1 | 1 200 678 Kč |
| Střední škola a Základní škola, Oselce | 2 | 234 748 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Rosa | 3 | 1 435 426 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 992 036 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 499 689 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 337 025 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Základní škola, Oselce | 1 | 521 132 Kč |
| Gymnázium, Blovice, Družstevní 650 | 1 | 499 689 Kč |
| Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 337 025 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Rosa | 3 | 1 357 846 Kč |
| Gymnázium, Blovice, Družstevní 650 | 1 | 499 689 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 358 027 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Horažďovice | 1 | 358 027 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Rosa | 1 | 358 027 Kč |