Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Věra Havelková
změna 26.01.2023
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 61989151 |
| Datová schránka | 94skwie |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 91 smluv za celkem 9 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
35,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 553 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Kontrol, spol. s r.o. | 1 | 553 280 Kč |
| VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. | 1 | 120 365 Kč |
| KORAS Reality s.r.o. | 1 | 61 575 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 3 | 735 220 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 347 195 Kč |
| Energie | 1 | 250 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 154 400 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 87 090 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 60 811 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 278 000 Kč |
| TAX OFFICE s.r.o. | 1 | 154 400 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 143 870 Kč |
| GATTOM - M.T.G. s.r.o. | 1 | 141 750 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 87 090 Kč |
| KORAS Reality s.r.o. | 1 | 61 575 Kč |
| ALGORIT CZECH, s.r.o. | 1 | 60 811 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 9 | 977 496 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 183 290 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 280 265 Kč |
| Energie | 2 | 280 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 118 169 Kč |
| IT Hardware | 1 | 87 362 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Kontrol, spol. s r.o. | 2 | 1 038 322 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 280 265 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 280 000 Kč |
| TAX OFFICE s.r.o. | 1 | 144 968 Kč |
| Radim Polách | 1 | 118 169 Kč |
| ALGORIT CZECH, s.r.o. | 1 | 87 362 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 8 | 1 949 085 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 274 116 Kč |
| Energie | 2 | 230 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 198 334 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 129 144 Kč |
| IT | 1 | 74 800 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 230 000 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 2 | 180 036 Kč |
| TAX OFFICE s.r.o. | 1 | 129 144 Kč |
| Areál Spálovský mlýn s.r.o. | 1 | 94 080 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 3 | 94 080 Kč |
| MVJ EXPRES s.r.o. | 2 | 93 000 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 74 800 Kč |
| Martin Škandera | 1 | 70 368 Kč |
| iSophi Education s.r.o. | 1 | 62 966 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 55 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 12 | 989 394 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 915 075 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 825 880 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 249 799 Kč |
| Zemědělství | 1 | 188 039 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 141 980 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Kontrol, spol. s r.o. | 2 | 825 880 Kč |
| ADAMONT s.r.o. | 1 | 188 039 Kč |
| WALFER spol. s r. o. | 1 | 160 000 Kč |
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| ALGORIT CZECH, s.r.o. | 1 | 89 799 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 87 894 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 76 980 Kč |
| Areál Spálovský mlýn s.r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| Ostravské vodárny a kanalizace a. s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 10 | 1 593 592 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 290 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 237 340 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 224 317 Kč |
| Energie | 2 | 154 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 106 852 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 66 180 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 4 840 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Kontrol, spol. s r.o. | 1 | 290 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 144 000 Kč |
| ALGORIT CZECH, s.r.o. | 1 | 144 000 Kč |
| Ing. Petr Hanzelka | 1 | 121 000 Kč |
| HAST GROUP s.r.o. | 1 | 116 340 Kč |
| PROMOS ALFA, spol. s r.o. | 1 | 106 852 Kč |
| HRAS - zařízení hřišť, s.r.o. | 1 | 80 317 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 66 180 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 10 000 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 | 4 840 Kč |
| ROTN sport s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ROTN, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 12 | 1 083 529 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 71 | 22 208 256 Kč |
| IT | 8 | 538 831 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 104 309 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Kontrol, spol. s r.o. | 1 | 256 300 Kč |
| Pavel Nenička | 1 | 104 309 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 15 229 Kč |
| TAX OFFICE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Fio banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 5 | 375 838 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 15 | 1 761 497 Kč |
| Kancelář | 1 | 134 068 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 72 842 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 56 028 Kč |
| Odpady | 1 | 25 000 Kč |
| Energie | 2 | 17 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Kaděrka | 1 | 134 068 Kč |
| HAST GROUP s.r.o. | 1 | 100 117 Kč |
| Petr Žídek | 1 | 72 842 Kč |
| MUDr. Sylvie Ranochová | 1 | 56 028 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 25 000 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 17 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 9 | 405 055 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 | 413 537 Kč |
| Energie | 6 | 267 940 Kč |
| Odpady | 8 | 175 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 69 330 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 2 | 229 900 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 69 330 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 2 | 63 537 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 3 | 38 040 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 24 200 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Bízik CZ, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 9 | 361 470 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 63 537 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 93 | 8 784 421 Kč |
| Školení a kurzy | 87 | 6 040 651 Kč |
| Energie | 2 | 84 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUXE, s.r.o. v likvidaci | 1 | 98 523 Kč |
| One Energy & One Mobile a.s. | 2 | 84 100 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 2 | 79 134 Kč |
| Bízik CZ, spol. s r.o. | 1 | 72 179 Kč |
| Horský hotel Brans s.r.o. | 1 | 66 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 7 | 400 520 Kč |