Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 16.03.2006 |
| IČO | 61989860 |
| Datová schránka | dahmsum |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 135 smluv za celkem 16 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
15,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o. | 1 | 184 332 Kč |
| Mgr. Jan Žváček s.r.o. | 1 | 106 180 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 86 838 Kč |
| Plavecké sporty Šternberk, z.s., pobočný spolek plavecká škola | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 4 | 377 350 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 596 020 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 442 203 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 184 219 Kč |
| Nábytek | 2 | 172 480 Kč |
| IT Hardware | 1 | 166 980 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 152 357 Kč |
| Telco | 1 | 87 657 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R&L Niňos s.r.o. | 2 | 328 200 Kč |
| Buhay s.r.o. | 1 | 209 300 Kč |
| Zdenek Čaňo | 1 | 184 219 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 2 | 172 480 Kč |
| Jiří Grohmann | 2 | 170 203 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 166 980 Kč |
| Petr Kuba, s.r.o. | 1 | 162 000 Kč |
| Akce pro školy, z.s. | 2 | 158 670 Kč |
| ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o. | 1 | 152 357 Kč |
| KeramikCZ, s.r.o. | 1 | 118 400 Kč |
| Didaktis s.r.o. | 1 | 112 041 Kč |
| TAKTIK Vydavatelství s.r.o. | 1 | 111 502 Kč |
| PULZ Invest, s.r.o. | 1 | 66 000 Kč |
| Dagmar Růžičková | 1 | 59 990 Kč |
| Kristýna Sládková | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Školní jídelna Šternberk, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 22 | 2 172 342 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 12 | 2 196 164 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 365 579 Kč |
| IT | 2 | 878 458 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 468 812 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 317 960 Kč |
| IT Hardware | 1 | 132 277 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 110 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 98 110 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 66 250 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 52 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MOPED s.r.o. | 1 | 1 205 579 Kč |
| MERIT GROUP a.s. | 4 | 1 108 845 Kč |
| Jan Vitoul | 1 | 468 812 Kč |
| Buhay s.r.o. | 2 | 317 960 Kč |
| ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o. | 1 | 169 756 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 161 172 Kč |
| Mgr. Jan Žváček s.r.o. | 1 | 110 000 Kč |
| Jaroslav Telíšek | 1 | 90 000 Kč |
| Petr Ošťádal | 1 | 70 000 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 66 250 Kč |
| Akce pro školy, z.s. | 1 | 52 920 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Kuba, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecké sporty Šternberk, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 18 | 3 821 294 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 248 043 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 78 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERIT GROUP a.s. | 1 | 178 800 Kč |
| Ing. Jan Aberle | 1 | 99 500 Kč |
| Jan Vitoul | 1 | 78 740 Kč |
| OCC s.r.o. | 1 | 69 243 Kč |
| Školní jídelna Šternberk, příspěvková organizace | 1 | 15 750 Kč |
| KRALIČÁK s.r.o. | 1 | 1 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 6 | 443 633 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 780 766 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 565 590 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 184 888 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 104 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 97 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 93 896 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 64 820 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 13 310 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 730 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 2 | 780 766 Kč |
| Jan Vitoul | 1 | 495 021 Kč |
| Kobza Tomáš s.r.o. | 1 | 184 888 Kč |
| Petr Kuba, s.r.o. | 1 | 104 000 Kč |
| Ing. Klára Gubi | 1 | 97 500 Kč |
| KONYTECH s.r.o. | 1 | 93 896 Kč |
| MERIT GROUP a.s. | 2 | 78 130 Kč |
| Prusa Research a.s. | 1 | 70 569 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 1 730 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 11 | 1 125 734 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 780 766 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 341 800 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 250 807 Kč |
| IT Hardware | 1 | 246 961 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 231 600 Kč |
| IT | 1 | 169 388 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 85 908 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 74 536 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 63 800 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 56 770 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERIT GROUP a.s. | 3 | 416 349 Kč |
| Jiří Svoboda | 1 | 231 600 Kč |
| Ing. Klára Gubi | 2 | 174 800 Kč |
| aquina, s.r.o. | 1 | 120 032 Kč |
| Hotel ČHS s.r.o. | 1 | 87 000 Kč |
| KONYTECH s.r.o. | 1 | 85 908 Kč |
| Akce pro školy, z.s. | 1 | 80 000 Kč |
| IKAP4OK z.s. v likvidaci | 1 | 74 536 Kč |
| KRALIČÁK s.r.o. | 1 | 68 000 Kč |
| Health and Beauty shops s.r.o. | 1 | 63 800 Kč |
| SUNTECH computer s.r.o. | 1 | 62 775 Kč |
| Josef Gaja | 1 | 56 770 Kč |
| Školní jídelna Šternberk, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 16 | 1 521 570 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 56 | 9 363 574 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 786 440 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 82 885 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 13 310 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERIT GROUP a.s. | 2 | 640 013 Kč |
| Mgr. Tomáš Všetíček | 1 | 469 000 Kč |
| Zdenek Čaňo | 1 | 247 720 Kč |
| KONYTECH s.r.o. | 2 | 82 885 Kč |
| České aerolinie a.s. | 1 | 69 720 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| KRALIČÁK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| David Soukup | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Vaněk | 1 | 0 Kč |
| Ing. Klára Gubi | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 12 | 1 509 338 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 56,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 23 | 1 856 236 Kč |
| Dary a dotace | 23 | 1 610 046 Kč |
| Telco | 23 | 964 230 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 462 766 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 277 030 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 76 495 Kč |
| Nábytek | 1 | 69 446 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 61 376 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Vitoul | 1 | 462 766 Kč |
| Podlahy Lakomý s.r.o. | 1 | 277 030 Kč |
| Mgr. Jan Žváček | 1 | 76 495 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 1 | 69 446 Kč |
| MERIT GROUP a.s. | 1 | 64 009 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 61 400 Kč |
| OPTYS, spol. s r.o. | 1 | 61 376 Kč |
| Ing. Jaromír Frýbort | 1 | 0 Kč |
| LIVE GREEN AREA, družstvo "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| KONYTECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Soňa Mužíková | 1 | 0 Kč |
| Jiří Svoboda | 1 | 0 Kč |
| Ing. Klára Gubi | 2 | 0 Kč |
| Školní jídelna Šternberk, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 16 | 1 072 521 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 34 | 10 134 954 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 604 232 Kč |
| Nábytek | 1 | 123 106 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 89 250 Kč |
| Zemědělství | 1 | 75 540 Kč |
| Energie | 46 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 1 | 844 728 Kč |
| Jan Vitoul | 1 | 354 593 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 123 106 Kč |
| 5 lišek s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 99 208 Kč |
| Josef Blažek | 1 | 89 756 Kč |
| Ing. Klára Gubi | 1 | 89 250 Kč |
| Wondeco s.r.o. | 1 | 75 540 Kč |
| Zdenek Čaňo | 1 | 60 675 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| LIVE GREEN AREA, družstvo "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 10 | 892 128 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 844 728 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 299 | 31 878 921 Kč |
| Stavebnictví | 100 | 21 559 628 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 56 | 2 037 690 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 12 | 1 297 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 210 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 110 524 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIKŠÍK - stavby a reality, s.r.o. v likvidaci | 1 | 601 355 Kč |
| Jan Vitoul | 1 | 355 905 Kč |
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 3 | 278 948 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 110 524 Kč |
| TOPGAL a.s. | 1 | 91 324 Kč |
| ARRIVA MORAVA a.s. | 1 | 87 000 Kč |
| Jan Kolář | 1 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Klára Gubi | 1 | 0 Kč |
| Školní jídelna Šternberk, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace | 11 | 1 246 108 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 210 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 68 948 Kč |