Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.12.1994 |
| IČO | 62061828 |
| Datová schránka | kui4y99 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 60 smluv za celkem 13 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 847 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 15 192 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 660 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 5 | 862 852 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 966 851 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 966 851 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 423 500 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 5 | 43 268 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 8 | 1 433 619 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 4 | 2 447 222 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 63 043 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 2 420 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 2 | 159 843 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 5 | 44 718 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 9 | 2 624 561 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 6 | 583 834 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 544 500 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 6 | 49 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 7 | 593 550 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 8 | 647 613 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 605 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 7 | 42 613 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 733 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 10 | 648 347 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 7 | 6 103 606 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 2 | 363 000 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 3 | 363 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 2 | 2 178 000 Kč |
| Leciva | 1 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 1 573 000 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 605 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 605 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 3 | 2 783 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 640 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 640 647 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 142 157 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 2 | 782 804 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 5 295 882 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 1 452 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 0 Kč |
| Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 6 | 1 452 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 85,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 115 | 27 154 018 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 1 452 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Lužická nemocnice a poliklinika, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ITEST plus, s.r.o. | 7 | 1 452 000 Kč |