Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.07.2016 |
| IČO | 62156624 |
| Datová schránka | 49wnjgg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 236 smluv za celkem 72 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
5,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 69 300 Kč |
| Kancelář | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mgr. Róbert Slávik | 2 | 292 850 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 159 120 Kč |
| Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 1 | 69 300 Kč |
| STRMA s.r.o. | 4 | 29 679 Kč |
| Mgr. Martina Prudíková | 1 | 17 000 Kč |
| LAW CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Poslední míle s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Ivana Dvořáková | 1 | 0 Kč |
| STAVOMODUL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 15 | 567 949 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 10 | 930 528 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 863 346 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 734 000 Kč |
| Kancelář | 8 | 247 506 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 79 263 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Orchidea clasic s.r.o. | 1 | 734 000 Kč |
| STRMA s.r.o. | 10 | 625 870 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 3 | 372 520 Kč |
| Vision Travel s.r.o. | 1 | 350 840 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 2 | 317 841 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 252 890 Kč |
| Jan Polický | 1 | 225 908 Kč |
| Ivana Dvořáková | 1 | 197 500 Kč |
| Marek Vychodil | 1 | 193 600 Kč |
| COMFOR STORES a.s. | 1 | 172 345 Kč |
| Učebnice Vaníček s.r.o. | 1 | 151 180 Kč |
| Mgr. Róbert Slávik | 1 | 144 400 Kč |
| Nepanikař z.s. | 1 | 100 000 Kč |
| Želivka s.r.o. | 1 | 86 485 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 1 | 80 600 Kč |
| CARTEN s.r.o. | 1 | 79 932 Kč |
| DIRS Brno s.r.o. | 1 | 79 263 Kč |
| Beata Dubanová | 1 | 54 000 Kč |
| Mechanika Prostějov 97, družstvo | 4 | 47 863 Kč |
| EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o. | 3 | 43 167 Kč |
| LAW CZ s.r.o. | 1 | 12 522 Kč |
| DINER, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Marcela Farkaš Jakšová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 42 | 4 242 127 Kč |
| Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace | 1 | 80 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 1 055 300 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 1 008 790 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 700 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 547 350 Kč |
| Nábytek | 3 | 240 467 Kč |
| IT Hardware | 1 | 58 263 Kč |
| Kancelář | 2 | 45 746 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 5 | 1 257 742 Kč |
| Základní umělecká škola Orchidea clasic s.r.o. | 1 | 700 000 Kč |
| Alza.cz a.s. | 3 | 233 766 Kč |
| STRMA s.r.o. | 8 | 233 359 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 2 | 195 220 Kč |
| "SCHWARZ s.r.o." | 1 | 190 418 Kč |
| Velupa, s.r.o. | 1 | 183 912 Kč |
| Generali Česká Distribuce a.s. | 1 | 149 688 Kč |
| Emil Lejska | 1 | 145 336 Kč |
| DA power, s.r.o. | 1 | 107 085 Kč |
| RAUMAN s.r.o. | 1 | 100 778 Kč |
| ANTERIA s.r.o. | 1 | 83 659 Kč |
| Roman Bložoň | 1 | 72 000 Kč |
| FIZER GROUP s.r.o. | 1 | 68 653 Kč |
| MANUTAN s.r.o. | 1 | 67 073 Kč |
| SKOLATO s.r.o. | 1 | 64 770 Kč |
| Umělá inteligence dětem, s.r.o. | 1 | 56 160 Kč |
| Gallus Product, s.r.o. | 1 | 56 030 Kč |
| DOS production, spol. s r.o. | 1 | 52 320 Kč |
| Radek Dvořák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 29 | 2 760 227 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 905 612 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 2 | 352 130 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 14 | 1 497 930 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 700 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 288 950 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 268 718 Kč |
| Kancelář | 1 | 223 935 Kč |
| Nábytek | 1 | 166 530 Kč |
| IT Hardware | 1 | 92 200 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Orchidea clasic s.r.o. | 1 | 700 000 Kč |
| STRMA s.r.o. | 5 | 556 419 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 4 | 430 834 Kč |
| SCHOLA EMPIRICA z.s. | 1 | 288 000 Kč |
| COMFOR STORES a.s. | 2 | 279 902 Kč |
| PETONA CZECH s. r. o. | 1 | 236 500 Kč |
| Učebnice Vaníček s.r.o. | 1 | 178 286 Kč |
| Westody Office, s.r.o. | 1 | 166 530 Kč |
| Subday s.r.o. | 1 | 164 577 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 140 145 Kč |
| 24U s.r.o. | 2 | 137 456 Kč |
| Kolpingovo dílo České republiky z.s. | 1 | 104 670 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 92 200 Kč |
| Michal Popovič | 1 | 79 244 Kč |
| RS BETON s.r.o. | 1 | 66 223 Kč |
| Beata Dubanová | 1 | 0 Kč |
| Elite educate s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RNDr. Petr Vaverka | 2 | 0 Kč |
| Želivka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 26 | 3 190 153 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 2 | 288 950 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 80 000 Kč |
| Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace | 1 | 61 884 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,52 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 97 | 9 979 978 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 2 069 947 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 652 704 Kč |
| IT Hardware | 2 | 234 469 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STRMA s.r.o. | 3 | 1 024 466 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 5 | 509 105 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 2 | 449 105 Kč |
| PeKro spol. s r.o. | 3 | 432 276 Kč |
| 24U s.r.o. | 2 | 371 258 Kč |
| Subday s.r.o. | 1 | 212 040 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 209 270 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 165 000 Kč |
| Učebnice Vaníček s.r.o. | 1 | 148 890 Kč |
| Jan Polický | 1 | 139 750 Kč |
| Emil Lejska | 1 | 132 000 Kč |
| VELTARION a.s. | 1 | 104 162 Kč |
| Kolpingovo dílo České republiky z.s. | 1 | 85 656 Kč |
| Jiří Hrnčíř | 1 | 80 990 Kč |
| PROFI, spol. s r.o. | 1 | 63 849 Kč |
| Jaroslav Blecha | 1 | 58 000 Kč |
| Radek Dvořák | 2 | 0 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 22 | 3 227 607 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 2 | 449 105 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 60 000 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 11 | 1 465 260 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 246 585 Kč |
| IT Hardware | 1 | 87 731 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STRMA s.r.o. | 4 | 516 731 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 2 | 437 010 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 2 | 246 585 Kč |
| Unilabs Diagnostics k.s. | 1 | 208 800 Kč |
| Učebnice Vaníček s.r.o. | 1 | 190 425 Kč |
| Michal Popovič | 1 | 175 271 Kč |
| ELISABETH PHARMACON, spol. s r.o. | 2 | 172 800 Kč |
| Alza.cz a.s. | 2 | 172 780 Kč |
| Jan Polický | 1 | 140 250 Kč |
| LED-PRO, s.r.o. | 1 | 116 184 Kč |
| Gatebo s.r.o. | 1 | 71 047 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 16 | 1 764 288 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 246 585 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 313 | 12 479 486 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 057 190 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 250 460 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 225 481 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Alza.cz a.s. | 2 | 302 631 Kč |
| EAST-WE trade s.r.o. | 1 | 225 481 Kč |
| COMFOR STORES a.s. | 1 | 212 030 Kč |
| Mgr. Radek Vaníček | 1 | 200 237 Kč |
| STRMA s.r.o. | 2 | 164 089 Kč |
| Výhodný Software s.r.o. | 1 | 148 330 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 1 | 132 860 Kč |
| Milan Izakovič | 1 | 117 600 Kč |
| DESIGN PARKET, spol. s r.o. | 1 | 97 314 Kč |
| Compass stavební chemie s.r.o. | 1 | 71 110 Kč |
| Gatebo s.r.o. | 1 | 66 999 Kč |
| AB PORTAFER, s.r.o. | 1 | 61 686 Kč |
| Radek Dvořák | 1 | 0 Kč |
| R E N O S P O N D, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Martina Prudíková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 16 | 1 667 508 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 132 860 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,84 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 46 738 684 Kč |
| Stavebnictví | 49 | 7 681 820 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 777 856 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 679 459 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 280 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 2 | 46 911 914 Kč |
| DESIGN PARKET, spol. s r.o. | 2 | 594 928 Kč |
| PULMAN s.r.o. | 1 | 369 000 Kč |
| STRMA s.r.o. | 3 | 349 037 Kč |
| Základní umělecká škola Orchidea clasic s.r.o. | 1 | 280 000 Kč |
| Gatebo s.r.o. | 1 | 103 458 Kč |
| Kolpingovo dílo České republiky z.s. | 1 | 99 176 Kč |
| HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s. | 1 | 74 100 Kč |
| RZ Zámeček Hodonín u Kunštátu s.r.o. | 1 | 62 350 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Barbora Pospíšilová | 1 | 0 Kč |
| Fadinger Vladimír, JUDr. | 1 | 0 Kč |
| Emil Lejska | 1 | 0 Kč |
| JAKONA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 46 738 684 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 17 | 1 932 049 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 173 230 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 49 | 25 327 210 Kč |
| IT Hardware | 121 | 11 541 439 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 430 089 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 340 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 300 283 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 26 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Orchidea clasic s.r.o. | 1 | 220 000 Kč |
| T.S.BOHEMIA a.s. | 1 | 197 527 Kč |
| STRMA s.r.o. | 1 | 173 587 Kč |
| DLOUHÝ Group, s.r.o. | 1 | 166 708 Kč |
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 2 | 120 000 Kč |
| 1 | 115 818 Kč | |
| HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s. | 1 | 94 500 Kč |
| Pavel Přichystal | 1 | 89 794 Kč |
| Kolpingovo dílo České republiky z.s. | 1 | 82 648 Kč |
| PROFI, spol. s r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Radek Dvořák | 1 | 61 425 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Marcela Farkaš Jakšová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 519 055 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 145 200 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 64 224 Kč |
| Energie | 75 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 2 | 209 424 Kč |
| Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace | 3 | 152 079 Kč |
| Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| STRMA s.r.o. | 1 | 112 741 Kč |
| Junák - český skaut, Kaprálův mlýn, z. s. | 2 | 112 297 Kč |
| T.S.BOHEMIA a.s. | 1 | 87 706 Kč |
| L.A.S.O., spol. s r.o. | 1 | 64 194 Kč |
| Emil Lejska | 1 | 54 232 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Dobrá Energie s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Yes Finance s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace | 15 | 583 249 Kč |
| Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace | 1 | 145 200 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 64 224 Kč |