Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 12.07.1995 |
| IČO | 63080303 |
| Datová schránka | 5gmtsb3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 585 smluv za celkem 964 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
16,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 487 498 Kč |
| Právní služby | 2 | 2 420 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 089 582 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 435 600 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 302 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 120 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PPF banka a.s. | 2 | 46 092 167 Kč |
| ZRIA, a.s. | 27 | 14 124 478 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 4 792 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 5 | 50 884 855 Kč |
| PĚLUCHA střechy s.r.o. | 2 | 5 487 498 Kč |
| KOHAJDA & PARTNER, advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| JUDr. Martin Žiak, advokátní kancelář | 1 | 1 210 000 Kč |
| JUDr. Bc. Michal Březovják, advokát | 1 | 1 197 900 Kč |
| Technologické inovační centrum s.r.o. | 1 | 788 043 Kč |
| Energy Design s.r.o. | 1 | 580 800 Kč |
| Pavel Beňačka | 1 | 507 220 Kč |
| EEIP, a.s. | 1 | 467 060 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 4 | 439 199 Kč |
| Ing. Michal Dvouletý | 1 | 435 600 Kč |
| Ing. Michal Zaremba | 1 | 349 193 Kč |
| AQUADROP, s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 213 012 Kč |
| Bc. Richard Wittek | 1 | 145 200 Kč |
| Creative way s.r.o. | 1 | 143 657 Kč |
| International Neurodegenerative Disorders Research Center, zapsaný ústav | 1 | 121 000 Kč |
| Martin Mikšánek | 1 | 104 620 Kč |
| Kateřina Junášková | 2 | 93 382 Kč |
| Media TEN s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| Jakub Macháček | 1 | 67 798 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 10 | 83 970 457 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 6 | 67 020 701 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 26 | 35 884 712 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 21 874 133 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 18 229 243 Kč |
| Právní služby | 3 | 3 932 500 Kč |
| Zemědělství | 3 | 3 864 304 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 2 739 101 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 15 | 1 841 429 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 1 798 867 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 544 500 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 271 040 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 242 000 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 203 333 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 85 264 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 84 700 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 76 338 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 75 905 Kč |
| Energie | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 11 | 106 289 589 Kč |
| ZRIA, a.s. | 82 | 71 094 558 Kč |
| PPF banka a.s. | 3 | 65 508 201 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,91 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finance | 1 | 100 000 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 9 | 28 804 461 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 14 557 417 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 50 | 12 178 650 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 30 | 12 115 400 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 10 658 989 Kč |
| Právní služby | 8 | 6 175 840 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 3 167 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 3 081 724 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 1 512 500 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 1 350 900 Kč |
| Zemědělství | 3 | 862 467 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 696 797 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 503 118 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 420 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 350 900 Kč |
| Odpady | 2 | 330 917 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 199 795 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 156 090 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 152 276 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 143 748 Kč |
| IT Hardware | 1 | 132 167 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 653 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 89 | 221 333 930 Kč |
| Zlínský kraj | 13 | 148 583 228 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 20 | 21 471 885 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 11 459 245 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 26 | 7 877 887 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 25 | 6 517 416 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 5 364 685 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 4 000 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 2 739 743 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 871 889 Kč |
| Právní služby | 4 | 1 487 539 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 440 592 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 436 200 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 1 226 074 Kč |
| Odpady | 1 | 758 622 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 539 317 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 456 991 Kč |
| Energie | 4 | 417 220 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 231 110 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 217 694 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 187 550 Kč |
| Technické služby | 2 | 141 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 58 | 36 257 688 Kč |
| Zlínský kraj | 13 | 22 191 371 Kč |
| 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace | 1 | 836 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 17 505 141 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 31 | 13 332 537 Kč |
| Odpady | 37 | 13 226 634 Kč |
| Energie | 78 | 6 019 408 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 13 | 5 428 047 Kč |
| Zemědělství | 5 | 5 230 118 Kč |
| Finance | 1 | 5 082 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 5 042 650 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 4 692 985 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 37 | 4 087 917 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 941 508 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 869 300 Kč |
| Technické služby | 1 | 236 434 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 229 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 189 855 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 144 474 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 129 047 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 79 255 Kč |
| Právní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 65 | 31 739 361 Kč |
| Zlínský kraj | 15 | 23 577 762 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,66 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 25 | 26 384 071 Kč |
| Technické služby | 38 | 4 975 186 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 3 089 832 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 633 004 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 45 | 2 396 787 Kč |
| Zemědělství | 1 | 2 205 615 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 706 100 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 649 357 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 17 | 820 380 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 76 351 Kč |
| IT Hardware | 1 | 74 052 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 6 | 8 803 281 Kč |
| ZRIA, a.s. | 75 | 7 870 204 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 145 | 65 642 883 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 253 | 36 670 261 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 4 400 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 2 595 334 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 696 134 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 213 316 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 108 900 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 76 351 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 25 | 9 404 532 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Region Bílé Karpaty | 1 | 4 400 000 Kč |
| JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. | 1 | 1 771 244 Kč |
| Jan Bureš | 2 | 1 696 134 Kč |
| Surface Digital s.r.o. | 2 | 340 453 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 | 229 900 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 213 316 Kč |
| MADENYS s.r.o. | 1 | 129 740 Kč |
| SEZAKO Prostějov s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Install, spol. s r.o. | 1 | 84 597 Kč |
| Clean and Health s.r.o. | 2 | 80 102 Kč |
| Hrbáček Servis s.r.o. | 1 | 79 787 Kč |
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 1 | 76 351 Kč |
| WOODEXPERT s.r.o. | 1 | 43 429 Kč |
| Jiří Doležel | 1 | 39 451 Kč |
| Mgr. Radek Štěpán | 1 | 37 401 Kč |
| EIP Improve s.r.o. | 1 | 36 940 Kč |
| COMPASS for house s.r.o. | 1 | 36 786 Kč |
| KART Holding, a.s. | 2 | 0 Kč |
| J&T BANKA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Raiffeisenbank a.s. | 2 | 0 Kč |
| ZRIA, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 194 | 185 844 269 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 4 500 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 97 | 4 131 230 Kč |
| Školení a kurzy | 25 | 3 252 480 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 665 648 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 1 452 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 318 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 056 550 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 406 545 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 74 173 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 6 | 7 476 043 Kč |
| ZRIA, a.s. | 14 | 6 251 269 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 181 | 82 861 809 Kč |
| Osobní vozidla | 61 | 65 884 800 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 64 130 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 17 944 423 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 17 887 914 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 3 714 700 Kč |
| IT | 2 | 242 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 113 861 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 87 707 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PPF banka a.s. | 2 | 48 400 000 Kč |
| ZRIA, a.s. | 29 | 45 456 112 Kč |
| Zlínský kraj | 8 | 10 956 734 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 10 | 59 356 734 Kč |
| Region Bílé Karpaty | 2 | 15 730 000 Kč |
| Miroslav Chrástek | 1 | 10 445 606 Kč |
| KART Holding, a.s. | 1 | 8 173 172 Kč |
| JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. | 2 | 6 374 012 Kč |
| Surface Digital s.r.o. | 2 | 1 265 262 Kč |
| MADENYS s.r.o. | 2 | 617 348 Kč |
| Ing. Jakub Sporek | 1 | 512 529 Kč |
| WALLMO CZ s.r.o. | 1 | 450 625 Kč |
| SERVISNÍ & ROZVOJOVÁ s.r.o. v likvidaci | 1 | 379 592 Kč |
| Úklidové služby Křemének s.r.o. | 1 | 332 486 Kč |
| WOODEXPERT s.r.o. | 2 | 237 244 Kč |
| MIROSLAV VYSTRČIL | 1 | 210 000 Kč |
| Administrátoři.cz s.r.o. | 1 | 143 869 Kč |
| CENTROPROJEKT GROUP a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 98 131 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 79 275 Kč |
| POHON SERVIS s.r.o. | 1 | 77 154 Kč |
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| PRINCIPIA SOLUTIONS s.r.o. | 2 | 48 500 Kč |
| Colonnade Insurance S.A., organizační složka | 1 | 45 496 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 42 211 Kč |
| Pollyset s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| J&T BANKA, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 242 | 1 713 123 413 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 373 | 1 499 899 061 Kč |
| Finance | 37 | 1 260 984 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 85 | 16 847 784 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 73 | 7 620 580 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 4 092 697 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 3 606 550 Kč |
| IT | 25 | 3 007 092 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 220 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 15 | 18 914 364 Kč |
| Zlínský kraj | 5 | 7 280 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZRIA, a.s. | 18 | 25 613 693 Kč |
| Region Bílé Karpaty | 2 | 14 365 000 Kč |
| MADENYS s.r.o. | 2 | 1 629 820 Kč |
| JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o. | 2 | 1 044 495 Kč |
| Surface Digital s.r.o. | 1 | 507 744 Kč |
| horak corporation s.r.o. | 1 | 503 201 Kč |
| Jiří Doležel | 1 | 407 437 Kč |
| Ing. Jan Pořízka, daňový poradce | 1 | 302 500 Kč |
| IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | 1 | 103 092 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 51 075 Kč |
| CNC Progress Technology s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Regionální podpůrný zdroj, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 0 Kč |