Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.05.1995 |
| IČO | 63323044 |
| Datová schránka | 8uu867z |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 47 smluv za celkem 87 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 1 | 383 510 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 1 | 383 510 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 149 012 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 131 890 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 3 | 620 730 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 149 012 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 6 | 769 742 Kč |
| DEKONTA, a.s. | 2 | 0 Kč |
| GASCONTROL, společnost s r.o. | 2 | 0 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY OCHRANY OVZDUŠÍ OSTRAVA spol. s r. o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 13 | 3 303 845 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 464 761 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 1 664 718 Kč |
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 2 | 513 500 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 3 | 464 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 7 | 2 642 979 Kč |
| Ing. Dušan Kendereški | 1 | 0 Kč |
| DEKONTA, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 2 365 550 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 439 230 Kč |
| Právní služby | 26 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 1 | 2 365 550 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 221 430 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 5 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 8 | 2 804 780 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 607 420 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 579 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 1 187 010 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 176 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 6 | 1 363 670 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 50 000 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 004 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 436 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 50 000 000 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 4 | 1 441 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 5 | 51 441 110 Kč |
| DEKONTA, a.s. | 1 | 50 000 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 12 | 573 715 165 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 1 293 490 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 442 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 23 715 165 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 1 951 730 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 11 | 25 666 895 Kč |