Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 01.01.1996 |
| IČO | 63485826 |
| Datová schránka | mcigibv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 60 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 61 013 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 78,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 280 720 Kč |
| Právní služby | 1 | 193 140 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav informatiky AV ČR, v. v. i. | 2 | 280 720 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 193 140 Kč |
| Liberecká IS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 9 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecká IS, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 29 | 3 946 080 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 13 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze | 1 | 445 673 Kč |
| Státní ústav radiační ochrany, v. v. i. | 1 | 16 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 13 000 Kč |
| Liberecká IS, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 104 000 Kč |
| IT Hardware | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze | 2 | 542 082 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 104 000 Kč |
| Liberecká IS, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 4 | 166 060 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze | 1 | 239 206 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 166 060 Kč |
| Liberecká IS, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 337 223 Kč |
| IT Hardware | 3 | 216 758 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 2 | 414 119 Kč |
| Liberecká IS, a.s. | 3 | 139 862 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 188 100 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 43 | 61 202 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze | 1 | 217 213 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 188 100 Kč |
| Dům dětí a mládeže „Na Výstavišti“, Mladá Boleslav, Husova 201 | 1 | 61 202 Kč |
| Liberecká IS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 57 | 4 721 127 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 366 995 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 202 500 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 569 495 Kč |
| Liberecká IS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 99 | 4 654 500 Kč |
| IT Hardware | 2 | 112 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 181 500 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 112 080 Kč |
| Liberecká IS, a.s. | 1 | 0 Kč |