Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.04.1996 |
| IČO | 63491729 |
| Datová schránka | und4yqn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 59 smluv za celkem 25 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 815 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 40 605 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 2 026 264 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| isocorp brno, s.r.o. | 3 | 2 026 264 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 5 | 1 014 007 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 801 551 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 10 | 1 766 370 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 9 | 1 657 474 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| isocorp brno, s.r.o. | 19 | 3 423 844 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 299 000 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 961 552 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 233 644 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 5 | 2 726 063 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 10 | 1 073 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| isocorp brno, s.r.o. | 15 | 3 799 549 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 78 | 13 792 550 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 252 350 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 518 652 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 2 576 695 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 160 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| isocorp brno, s.r.o. | 5 | 2 737 315 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 2 | 2 129 594 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 397 233 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 103 019 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 2 032 800 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 4 | 494 027 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 103 019 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| isocorp brno, s.r.o. | 6 | 2 629 847 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 129 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 2 129 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| isocorp brno, s.r.o. | 1 | 2 129 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 379 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 1 379 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| isocorp brno, s.r.o. | 1 | 1 379 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 34 | 38 941 581 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 501 182 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 843 830 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 4 | 536 893 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| isocorp brno, s.r.o. | 6 | 1 380 723 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 46 | 86 085 450 Kč |
| Stavebnictví | 167 | 30 947 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 5 301 074 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| isocorp brno, s.r.o. | 4 | 5 301 074 Kč |