Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Ivana Heboussová
změna 03.11.2017
| Založeno | 01.01.1996 |
| IČO | 63831589 |
| Datová schránka | 75i2tc8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 181 smluv za celkem 42 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
10,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Market ICT, s.r.o. | 3 | 715 851 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 2 | 545 771 Kč |
| Agentura Wenku s.r.o. | 1 | 512 000 Kč |
| Zdeněk Stránský | 2 | 160 805 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 115 248 Kč |
| Stáže jižní Evropa s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| ANEXE s.r.o. | 1 | 72 250 Kč |
| Sandapu s.r.o. | 1 | 62 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 11 | 1 773 914 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 545 771 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 3 | 2 240 836 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 585 780 Kč |
| Nábytek | 1 | 195 652 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 191 590 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bilat Trading, s.r.o. | 1 | 1 533 881 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 2 | 706 955 Kč |
| Niner Projects s.r.o. | 1 | 294 180 Kč |
| Kenast s.r.o. | 1 | 195 652 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 191 590 Kč |
| PaedDr. Václav Mareš | 1 | 131 600 Kč |
| Stáže severní Evropa s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Stáže západní Evropa s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Stáže jižní Evropa s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| Stáže Evropa s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 75 725 Kč |
| INSTALATERSTVÍ MAJER s.r.o. | 1 | 51 212 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 12 | 2 793 840 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 706 955 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 2 482 873 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 600 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 392 936 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 293 700 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 110 024 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bilat Trading, s.r.o. | 1 | 2 482 873 Kč |
| Agentura Wenku s.r.o. | 1 | 600 000 Kč |
| Kenast s.r.o. | 2 | 392 936 Kč |
| ATANERŠ HOTELS s.r.o. | 1 | 293 700 Kč |
| K-net Technical International Group, s.r.o. | 1 | 110 024 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 6 | 3 879 533 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 1 965 149 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 654 931 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 210 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 180 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 94 627 Kč |
| IT | 1 | 89 900 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 12 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS stavební, s.r.o. | 3 | 1 882 749 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 4 | 945 331 Kč |
| Agentura Wenku s.r.o. | 1 | 441 000 Kč |
| inpublic group s.r.o. | 3 | 269 900 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 260 000 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 216 000 Kč |
| ATANERŠ HOTELS s.r.o. | 1 | 210 000 Kč |
| Stáže západní Evropa s.r.o. | 2 | 146 400 Kč |
| Metaltrend Slovakia s. r. o. | 1 | 94 627 Kč |
| UNIOPTIK spol. s r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| K-net Technical International Group, s.r.o. | 1 | 86 452 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 12 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 16 | 3 710 028 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 654 931 Kč |
| Městská část Praha 15 | 2 | 290 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 1 965 827 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 1 539 657 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 1 121 400 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 156 725 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 142 505 Kč |
| Nábytek | 1 | 61 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 3 | 1 912 897 Kč |
| Bilat Trading, s.r.o. | 1 | 1 469 657 Kč |
| CK2 s.r.o. | 2 | 445 600 Kč |
| ATANERŠ HOTELS s.r.o. | 1 | 373 800 Kč |
| Mgr. Josef Piska | 1 | 242 000 Kč |
| KVS stavební, s.r.o. | 1 | 215 338 Kč |
| MONOTREND s.r.o. | 1 | 156 725 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 142 505 Kč |
| Agentura Wenku s.r.o. | 2 | 70 000 Kč |
| Metaltrend Slovakia s. r. o. | 1 | 61 892 Kč |
| Stáže Evropa s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 52 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 14 | 3 290 447 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 782 267 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 130 630 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 951 085 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 668 909 Kč |
| Nábytek | 1 | 460 516 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 408 600 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 177 559 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 148 416 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 75 564 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bilat Trading, s.r.o. | 3 | 1 722 026 Kč |
| Metaltrend Slovakia s. r. o. | 1 | 460 516 Kč |
| ATANERŠ HOTELS s.r.o. | 1 | 336 000 Kč |
| BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. | 1 | 252 569 Kč |
| Agentura Amos, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s. r. o. | 1 | 177 600 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 2 | 177 559 Kč |
| Kenast s.r.o. | 1 | 176 609 Kč |
| S.I.C. spol. s r.o. | 1 | 148 416 Kč |
| Stáže západní Evropa s.r.o. | 1 | 106 500 Kč |
| Servisáci s.r.o. | 1 | 75 564 Kč |
| Stáže Evropa s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Rainbow ring s.r.o. | 1 | 66 000 Kč |
| Miroslav Kučera | 1 | 61 490 Kč |
| Mgr. Alena Vlková | 1 | 57 200 Kč |
| Martin Zima | 1 | 0 Kč |
| MIKAPA plus,s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 17 | 3 713 091 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 177 559 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 690 241 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 952 479 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 882 562 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 378 540 Kč |
| IT Hardware | 3 | 318 450 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 149 910 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 143 990 Kč |
| Nábytek | 1 | 119 909 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 93 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 3 | 2 690 241 Kč |
| Bilat Trading, s.r.o. | 5 | 1 124 698 Kč |
| Matouš Bauer | 2 | 470 123 Kč |
| Servisáci s.r.o. | 4 | 399 690 Kč |
| Legner Holding, spol. s r.o. | 1 | 310 780 Kč |
| Wero Water Service s.r.o. | 1 | 274 000 Kč |
| BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. | 1 | 205 371 Kč |
| CELKOM dotace s.r.o. | 1 | 143 990 Kč |
| ATANERŠ HOTELS s.r.o. | 1 | 135 090 Kč |
| NO + BL KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK, s.r.o. | 1 | 119 909 Kč |
| Agentura Amos, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s. r. o. | 1 | 111 350 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 93 086 Kč |
| Stáže Evropa s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| Mojmír Pekař | 1 | 61 652 Kč |
| Miroslav Frolík | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 22 | 3 517 499 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 432 476 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 257 765 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 21 140 599 Kč |
| Nábytek | 51 | 9 713 808 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 2 841 418 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 914 754 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 8 | 770 526 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 503 036 Kč |
| Telco | 1 | 372 612 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 327 492 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 320 921 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 192 196 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 168 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 99 571 Kč |
| Kancelář | 1 | 66 538 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 4 | 2 140 682 Kč |
| KVS stavební, s.r.o. | 1 | 1 305 066 Kč |
| PROMOcomp, s.r.o. | 1 | 700 735 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 2 | 602 607 Kč |
| Servisáci s.r.o. | 3 | 439 150 Kč |
| CSF, s.r.o. | 2 | 409 000 Kč |
| Kenast s.r.o. | 1 | 374 237 Kč |
| ATANERŠ HOTELS s.r.o. | 3 | 316 281 Kč |
| Agentura Amos, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s. r. o. | 2 | 252 500 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 3 | 192 196 Kč |
| PRAGOTOUR PLUS s.r.o. | 1 | 168 000 Kč |
| David Slanec | 1 | 167 762 Kč |
| A SPORT PRODUKT s.r.o. | 1 | 159 730 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 118 921 Kč |
| PREenergo, a.s. | 1 | 85 324 Kč |
| SPOJMONT Praha, veřejná obchodní společnost | 1 | 76 581 Kč |
| ROSKAR, s.r.o. | 1 | 71 874 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 65 900 Kč |
| Mojmír Pekař | 1 | 65 850 Kč |
| Milan Houžvička | 1 | 61 831 Kč |
| Matouš Bauer | 1 | 60 852 Kč |
| FAMICO, s.r.o. | 1 | 54 270 Kč |
| Ing. Petr Pospíšil | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 31 | 5 748 668 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 324 426 Kč |
| Městská část Praha 15 | 1 | 552 970 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 263 286 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 104 | 56 209 075 Kč |
| Školení a kurzy | 218 | 34 006 526 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 1 394 505 Kč |
| Kancelář | 2 | 350 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 16 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 13 | 2 643 362 Kč |
| Ing. Petr Pospíšil | 4 | 639 860 Kč |
| Sportlines a.s. - středisko volného času | 3 | 531 045 Kč |
| LK Advisory, s.r.o. | 2 | 350 900 Kč |
| Agentura Wenku s.r.o. | 1 | 188 700 Kč |
| ROSKAR, s.r.o. | 1 | 64 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 957 768 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 12 | 1 844 745 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 5 | 685 594 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 190 | 32 994 120 Kč |
| Průmyslové stroje | 8 | 3 745 269 Kč |
| Kancelář | 22 | 3 114 512 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 43 | 2 483 910 Kč |
| IT Hardware | 22 | 2 376 818 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 225 935 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 54 582 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÝ ZÁMEČNÍK s.r.o. v likvidaci | 1 | 785 280 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 2 | 276 633 Kč |
| KSK, spol.s r.o. | 1 | 224 017 Kč |
| Servisáci s.r.o. | 2 | 202 247 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 192 447 Kč |
| Školab s.r.o. | 1 | 91 524 Kč |
| Subday s.r.o. | 1 | 82 285 Kč |
| Bc. Inka Křivánková | 1 | 18 150 Kč |
| Vema,a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Petr Pospíšil | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Křimická 314 | 11 | 1 646 648 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 225 935 Kč |