Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.09.1995 |
| IČO | 63996278 |
| Datová schránka | rd6cgw6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 81 smluv za celkem 32 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 464 861 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 464 861 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mairyss s.r.o. | 1 | 464 861 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 66 449 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 9 | 1 042 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mairyss s.r.o. | 9 | 1 042 561 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 214 839 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 89 472 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 3 | 7 796 049 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 2 565 165 Kč |
| Domovy sociálních služeb Litvínov, příspěvková organizace | 1 | 89 472 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mairyss s.r.o. | 7 | 10 450 686 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 418 790 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 14 | 3 661 989 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mairyss s.r.o. | 15 | 3 661 989 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 228 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 10 | 3 360 589 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 809 497 Kč |
| Podkrušnohorské technické muzeum, o.p.s. | 1 | 531 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mairyss s.r.o. | 12 | 4 701 640 Kč |
| Podkrušnohorské technické muzeum, o.p.s. | 1 | 531 554 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 85 094 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 17 | 3 796 458 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 3 079 281 Kč |
| Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace | 1 | 287 323 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mairyss s.r.o. | 19 | 7 163 061 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 2 418 790 Kč |
| Technické služby | 1 | 100 025 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 94 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 18 | 4 450 355 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mairyss s.r.o. | 18 | 4 450 355 Kč |