Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jitka Libřická
změna 13.04.2022
| Založeno | 01.01.1996 |
| IČO | 64201139 |
| Datová schránka | pdexi83 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 224 smluv za celkem 144 mil. Kč;
11 smluv má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
20,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 1 | 182 952 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 118 952 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 5 | 301 904 Kč |
| Rapid Design s.r.o. | 1 | 157 627 Kč |
| MELICHAR CZ s.r.o. | 1 | 132 421 Kč |
| SKIMU, a.s. | 1 | 97 310 Kč |
| ReHo Design s.r.o. | 1 | 87 843 Kč |
| Zeni team s.r.o. | 2 | 84 700 Kč |
| Pivovar Trautenberk, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 7 | 559 900 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 2 | 182 952 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 118 952 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 4 | 12 283 570 Kč |
| Kancelář | 1 | 2 650 823 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 1 154 134 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 131 737 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 032 299 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 691 790 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 600 796 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 121 408 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 112 021 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 103 334 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o. | 1 | 18 247 545 Kč |
| Rapid Design s.r.o. | 2 | 11 927 224 Kč |
| DLNK s.r.o. | 7 | 10 426 807 Kč |
| Martin Jakubčík | 2 | 984 906 Kč |
| CK Royal s.r.o. | 1 | 691 790 Kč |
| MABIL MOBIL s.r.o. | 1 | 600 796 Kč |
| KDK OKNA s.r.o. | 1 | 569 848 Kč |
| Lukáš Jakl | 1 | 255 292 Kč |
| REST.TU s.r.o. | 1 | 211 913 Kč |
| Aleš Taláb | 1 | 150 058 Kč |
| THAMM JIŘÍ s.r.o. | 1 | 146 831 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 121 408 Kč |
| NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. | 1 | 112 021 Kč |
| Lindha a.s. | 1 | 108 576 Kč |
| Zdeněk Jelínek | 1 | 103 334 Kč |
| SKOLATO s.r.o. | 1 | 101 054 Kč |
| GAST-PRO s.r.o. | 1 | 94 603 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lázně Bělohrad a.s. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 29 | 45 561 448 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,92 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 16 886 417 Kč |
| Nábytek | 3 | 8 030 304 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 591 879 Kč |
| Práce při dokončování budov | 10 | 1 151 448 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 071 790 Kč |
| IT Hardware | 2 | 932 184 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 613 795 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 541 535 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 284 702 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 232 757 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 113 200 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 81 493 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 70 250 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Potraviny | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 45 | 48 223 194 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 105 323 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 2 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 711 030 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 474 092 Kč |
| IT Hardware | 1 | 103 455 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 87 604 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 87 604 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 73 579 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nina Maršíková | 4 | 781 920 Kč |
| STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o. | 1 | 405 773 Kč |
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 5 | 165 528 Kč |
| DLNK s.r.o. | 1 | 103 455 Kč |
| Richard Švaral | 1 | 87 800 Kč |
| RSU s.r.o. | 1 | 87 604 Kč |
| Zdeněk Jelínek | 1 | 73 579 Kč |
| THAMM JIŘÍ s.r.o. | 1 | 68 319 Kč |
| VRAPO s.r.o. | 1 | 51 626 Kč |
| ICT plus, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| GEOM AH, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Český ráj - Bartošova pec, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Trutnovská autobusová doprava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lázně Bělohrad a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Pavol Makeľ | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 21 | 2 206 357 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 77 924 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 33 | 10 598 600 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 42 | 10 045 438 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 529 608 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 363 812 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 107 971 Kč |
| Nábytek | 1 | 60 017 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 10 | 1 386 534 Kč |
| Ing. Hynek Stiehl | 2 | 770 286 Kč |
| STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o. | 1 | 529 608 Kč |
| MARKOPA s.r.o. | 1 | 363 812 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 107 971 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 60 017 Kč |
| GEOM AH, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Trutnovská autobusová doprava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MAFA - TJ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 10 | 2 253 154 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 43,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 374 495 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 199 894 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 3 | 149 850 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 120 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 94 111 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 71 645 Kč |
| Čisticí výrobky | 9 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DLNK s.r.o. | 2 | 374 495 Kč |
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 9 | 356 935 Kč |
| STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o. | 2 | 233 233 Kč |
| Aleš Taláb | 1 | 120 000 Kč |
| Jan Krejcar - EKOTERN | 1 | 94 111 Kč |
| MRAZÍK v.o.s. | 1 | 71 645 Kč |
| NEKTAR NATURA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Jan Mečíř | 1 | 0 Kč |
| Pavol Makeľ | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 11 | 893 484 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 199 894 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 17 | 8 318 548 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 6 436 548 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 938 795 Kč |
| IT | 1 | 1 337 354 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 216 885 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 90 244 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o. | 4 | 6 342 427 Kč |
| KXN CZ, s.r.o. | 1 | 1 938 795 Kč |
| DLNK s.r.o. | 2 | 1 853 574 Kč |
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 5 | 216 885 Kč |
| 1 | 94 121 Kč | |
| Mgr. Jan Mečíř | 1 | 90 244 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 9 | 10 319 161 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 216 885 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 74 | 180 539 410 Kč |
| Kancelář | 9 | 21 356 586 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 18 196 776 Kč |
| IT Hardware | 34 | 11 524 998 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 17 | 1 695 750 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 359 183 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 864 732 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 638 616 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 585 030 Kč |
| Telekomunikační služby | 10 | 199 017 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 119 790 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 25 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o. | 3 | 15 318 850 Kč |
| DLNK s.r.o. | 6 | 4 667 182 Kč |
| RSU servis s.r.o. | 2 | 2 678 973 Kč |
| KXN CZ, s.r.o. | 1 | 1 964 955 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 638 616 Kč |
| Nina Maršíková | 2 | 585 030 Kč |
| Medeos s.r.o. | 1 | 411 400 Kč |
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 6 | 213 904 Kč |
| TAKTIK International s.r.o. , organizační složka | 2 | 203 453 Kč |
| Lukáš Jakl | 1 | 198 953 Kč |
| Lukáš Wanka | 1 | 150 000 Kč |
| MVDr. Břetislav Novák | 1 | 119 790 Kč |
| UHER COMPANY s.r.o. | 1 | 112 288 Kč |
| Petr Mach | 1 | 105 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 94 017 Kč |
| A - Z služby škole, s.r.o. | 1 | 72 964 Kč |
| Aleš Taláb | 1 | 72 600 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 72 545 Kč |
| MRAZÍK v.o.s. | 1 | 69 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 29 | 27 536 494 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 213 904 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 9 | 10 698 832 Kč |
| Pojišťovací služby | 49 | 7 864 752 Kč |
| Ostraha objektů | 9 | 1 478 572 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 779 139 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 271 334 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 156 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 74 244 Kč |
| Energie | 49 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 5 | 442 290 Kč |
| Richard Švaral | 2 | 439 566 Kč |
| MITRU.cz s.r.o. | 1 | 299 850 Kč |
| STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o. | 2 | 179 586 Kč |
| Aleš Kapl | 1 | 60 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 30 000 Kč |
| Aleš Taláb | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 8 | 1 009 002 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 271 334 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 156 000 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 2 | 14 956 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 169 | 25 396 772 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 73 | 11 972 346 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 17 | 3 899 127 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 980 693 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 505 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 106 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Richard Švaral | 1 | 1 027 556 Kč |
| STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o. | 2 | 980 693 Kč |
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 7 | 758 409 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816 | 5 | 2 008 249 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 505 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 253 409 Kč |