Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 31.01.1996 |
| IČO | 64788954 |
| Datová schránka | abtuns5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 49 smluv za celkem 92 mil. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 595 923 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 595 923 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLUS P s.r.o. | 1 | 595 923 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 894 819 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 121 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 1 015 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLUS P s.r.o. | 3 | 1 015 819 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 7 259 487 Kč |
| IT | 1 | 1 943 938 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 605 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 9 808 425 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLUS P s.r.o. | 11 | 9 808 425 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 16 979 376 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 2 190 584 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 114 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 19 284 834 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLUS P s.r.o. | 10 | 19 284 834 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 206 | 65 132 848 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 35 201 249 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 36 169 249 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLUS P s.r.o. | 17 | 36 169 249 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 16 051 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 16 051 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLUS P s.r.o. | 4 | 16 051 484 Kč |