Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 01.06.1996 |
| IČO | 65277911 |
| Datová schránka | gqpgf4m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 93 smluv za celkem 493 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 193 140 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 1 000 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 3 | 194 140 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 198 110 150 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 660 071 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 60 530 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 1 | 167 567 678 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 119 779 840 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 10 | 25 983 340 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 4 358 499 Kč |
| Advokátní kancelář PERNICA | 2 | 3 065 960 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 18 | 320 875 106 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 | 119 779 840 Kč |
| HM SPEED s.r.o. | 2 | 3 065 960 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 1 597 309 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 325 490 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 6 | 1 795 749 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 127 050 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 9 | 1 922 799 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 16 811 090 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 797 622 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 348 480 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 324 280 Kč |
| Zemědělství | 1 | 114 295 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 66 853 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa úložišť radioaktivních odpadů | 1 | 16 810 090 Kč |
| Správa Národního parku Podyjí | 1 | 3 116 715 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 1 797 622 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 462 775 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 392 133 Kč |
| Mateřská škola Brno, Proškovo nám. 6/150 příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 9 | 22 579 335 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 11 702 543 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Podyjí | 2 | 10 109 258 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 4 710 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 5 | 14 819 258 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 15 752 724 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 859 100 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 7 | 14 969 214 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 1 | 1 393 918 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 248 691 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 11 | 16 611 824 Kč |
| Ekostavby Brno, a.s. | 1 | 10 557 832 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 25 709 866 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 580 800 Kč |
| Ostraha objektů | 24 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESPONO, a.s. | 1 | 20 303 800 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 5 986 866 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 7 | 26 290 666 Kč |
| Ekostavby Brno, a.s. | 1 | 20 303 800 Kč |
| Ing. Petr Marčák | 1 | 20 303 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 002 901 Kč |
| Odpady | 2 | 1 089 000 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 4 | 4 596 273 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 3 234 616 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 1 089 000 Kč |
| Domov pro seniory Zahradní Město | 1 | 172 012 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 10 | 9 091 901 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 64 395 053 Kč |
| Dary a dotace | 45 | 30 048 370 Kč |
| Odpady | 2 | 2 261 490 Kč |
| Technické služby | 2 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESPONO, a.s. | 2 | 58 919 841 Kč |
| Statutární město Brno | 8 | 7 887 392 Kč |
| Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 4 649 820 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 4 | 2 406 690 Kč |
| Domov pro seniory Zahradní Město | 1 | 95 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 16 | 73 959 181 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 12 | 795 378 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOS Brno, a.s. | 1 | 60 000 Kč |