Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Luboš Vacek
změna 25.01.2024
| Založeno | 01.01.1997 |
| IČO | 65992351 |
| Datová schránka | cjbycew |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 169 smluv za celkem 43 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 120 794 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 120 136 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební práce Hlásný s.r.o. | 5 | 779 658 Kč |
| Ing. Jana Tučková | 1 | 300 000 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 2 | 181 924 Kč |
| Petr Hybša | 1 | 119 725 Kč |
| Petr Pěch | 1 | 115 006 Kč |
| Jan Hlásný | 1 | 94 380 Kč |
| Cortesia, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 10 | 1 408 769 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 181 924 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 2 202 171 Kč |
| Kancelář | 2 | 247 396 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 20 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 29 | 4 172 981 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 3 975 612 Kč |
| Kancelář | 1 | 149 338 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 118 580 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Hlásný | 3 | 1 688 658 Kč |
| Petr Pěch | 1 | 762 845 Kč |
| ASOKNO,spol.s r.o. | 2 | 498 379 Kč |
| Stavební práce Hlásný s.r.o. | 3 | 368 103 Kč |
| Pavel Horský | 1 | 329 967 Kč |
| Jan Hlásný | 2 | 176 930 Kč |
| Čalounictví Hrubý s.r.o. | 1 | 149 338 Kč |
| Tomáš Bílek | 1 | 134 396 Kč |
| elipssis s. r. o. | 1 | 118 580 Kč |
| David Jeřábek | 1 | 95 920 Kč |
| Marek Oždian | 1 | 94 444 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 18 | 4 417 560 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 497 595 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 150 805 Kč |
| Energie | 3 | 319 124 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 27 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Hlásný | 3 | 2 163 373 Kč |
| INSTAMA, s.r.o. | 1 | 1 010 706 Kč |
| DKSK Praha s.r.o. | 1 | 592 658 Kč |
| elipssis s. r. o. | 1 | 428 401 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 4 | 319 124 Kč |
| MK servis expert, s.r.o. | 1 | 262 971 Kč |
| David Bystričan | 1 | 198 929 Kč |
| Oltera s.r.o. | 1 | 182 792 Kč |
| David Jeřábek | 1 | 120 812 Kč |
| Petr Pěch | 1 | 84 832 Kč |
| EV Expert, s.r.o. | 1 | 59 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 12 | 5 105 381 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 319 124 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 6 275 819 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 946 755 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 758 170 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 311 076 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 130 307 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 30 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| David Bystričan | 3 | 3 821 846 Kč |
| Karel Hlásný | 3 | 1 443 264 Kč |
| INSTAMA, s.r.o. | 6 | 958 456 Kč |
| AUTO KP PLUS TO s.r.o. | 1 | 946 755 Kč |
| elipssis s. r. o. | 2 | 937 242 Kč |
| ASOKNO,spol.s r.o. | 1 | 198 900 Kč |
| Tomáš Krejza | 1 | 139 500 Kč |
| Petr Pěch | 2 | 121 799 Kč |
| Antonia Petrová | 1 | 105 710 Kč |
| Zdeněk Staněk | 1 | 86 450 Kč |
| Jindřiška KMONÍČKOVÁ | 1 | 30 000 Kč |
| Polívka účetnictví, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 23 | 8 789 922 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 3 943 105 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 27 | 3 868 486 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 2 911 914 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 142 300 Kč |
| IT Hardware | 1 | 136 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Hlásný | 3 | 3 523 543 Kč |
| elipssis s. r. o. | 5 | 2 110 298 Kč |
| INSTAMA, s.r.o. | 5 | 778 318 Kč |
| Pavel Horský | 1 | 632 951 Kč |
| Roman Nový | 1 | 385 000 Kč |
| Ing. Václav HEŘBOLT | 1 | 184 162 Kč |
| MAXI STORE Praha, s.r.o. | 1 | 136 600 Kč |
| Zdeněk Staněk | 1 | 71 600 Kč |
| 1 | 70 700 Kč | |
| Tomáš Krejza | 1 | 60 000 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 57 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 21 | 8 011 031 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 28 | 5 836 866 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 5 034 773 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 091 893 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 937 305 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Hlásný | 4 | 2 809 739 Kč |
| INSTAMA, s.r.o. | 3 | 2 625 709 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 1 | 937 305 Kč |
| Petr Pěch | 3 | 683 929 Kč |
| elipssis s. r. o. | 2 | 324 703 Kč |
| Čalounictví Hrubý s.r.o. | 1 | 71 167 Kč |
| Petr Socha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Miloslav Špaček | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 17 | 6 515 247 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 937 305 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 2 576 101 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 321 197 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 985 787 Kč |
| Petr Pěch | 1 | 265 837 Kč |
| Zdeněk Staněk | 1 | 108 348 Kč |
| NV-stav s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oleksandr Leleka | 1 | 0 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 9 | 4 005 646 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 73,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 14 | 12 908 308 Kč |
| Kancelář | 55 | 5 342 922 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 14 | 390 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 89 630 Kč |
| Právní služby | 14 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DOMANSKÝ | 1 | 600 493 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 14 | 875 500 Kč |
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 92 | 4 148 614 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Roman MERGL | 2 | 0 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 2, Neklanova 32 | 3 | 0 Kč |