Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jindra Pohořelá
změna 02.12.2021
| Založeno | 01.01.1997 |
| IČO | 65993225 |
| Datová schránka | 238xc9m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 424 smluv za celkem 92 mil. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
24,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 4 356 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 2 400 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 2 350 300 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 1 800 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 243 741 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 104 494 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Kořínek | 1 | 4 356 000 Kč |
| OlmeSoft s.r.o. | 1 | 2 400 000 Kč |
| NGI Service s.r.o. | 1 | 1 800 000 Kč |
| Dominika Hronová | 3 | 1 550 000 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 3 | 669 215 Kč |
| Karel Havelka | 3 | 359 007 Kč |
| UNICA TECHNOLOGIES akciová společnost | 2 | 334 100 Kč |
| ALBRA, spol. s r.o. | 2 | 329 910 Kč |
| Vendula Boubínová | 1 | 256 000 Kč |
| ATIS a.s. | 1 | 255 000 Kč |
| Martin INGER | 3 | 210 321 Kč |
| JAPEKO s.r.o. | 1 | 148 000 Kč |
| KOVO PAVELKA, spol. s r.o. | 1 | 79 000 Kč |
| SkyCom online s.r.o. | 1 | 65 340 Kč |
| Caballeros, z. s. | 1 | 65 340 Kč |
| Proxima Sociale o.p.s. | 1 | 63 888 Kč |
| Jan Kulhánek s.r.o. | 1 | 63 200 Kč |
| Didaktik s.r.o. Hodonín | 1 | 62 464 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 52 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 29 | 13 119 225 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 4 791 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 2 791 312 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 753 834 Kč |
| Odpady | 2 | 744 803 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 592 950 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 471 464 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 439 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 439 000 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 421 400 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 314 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 261 360 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 216 740 Kč |
| Kancelář | 1 | 149 084 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 132 926 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 131 890 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 98 558 Kč |
| IT Hardware | 1 | 84 097 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 68 740 Kč |
| IT | 1 | 60 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 52 | 14 266 650 Kč |
| Type.Bo s.r.o. | 1 | 98 558 Kč |
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 70 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 5 095 661 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 2 669 408 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 1 521 396 Kč |
| Telco | 2 | 500 940 Kč |
| IT Hardware | 2 | 424 359 Kč |
| Nábytek | 5 | 408 780 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 321 740 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 181 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 121 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 104 373 Kč |
| Technické služby | 1 | 97 727 Kč |
| IT | 1 | 94 017 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 90 663 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 81 836 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 61 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 56 | 8 159 313 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 4 622 732 Kč |
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 164 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 10 - Dům UM | 1 | 73 855 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 13 | 1 963 118 Kč |
| IT Hardware | 5 | 1 626 586 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 1 137 740 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 752 569 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 390 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 221 100 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 189 914 Kč |
| Nábytek | 2 | 155 431 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 134 218 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 121 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 109 320 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 108 773 Kč |
| Kancelář | 1 | 107 216 Kč |
| Technické služby | 1 | 62 296 Kč |
| IT | 2 | 60 802 Kč |
| Právní služby | 1 | 35 600 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 49 | 7 994 470 Kč |
| Type.Bo s.r.o. | 1 | 189 914 Kč |
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 164 000 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 2 438 030 Kč |
| Školení a kurzy | 20 | 1 611 322 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 017 180 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 673 098 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 390 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 241 951 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 207 421 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 161 856 Kč |
| Právní služby | 1 | 140 661 Kč |
| Technické služby | 1 | 87 879 Kč |
| Kancelář | 1 | 81 040 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 50 566 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 20 492 Kč |
| IT Hardware | 1 | 13 939 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 10 | 3 635 776 Kč |
| NGI Service s.r.o. | 17 | 1 058 800 Kč |
| PRAHA 10 - Rekreace, a.s. | 2 | 866 180 Kč |
| ALBRA, spol. s r.o. | 9 | 708 395 Kč |
| BROS BAU s.r.o. | 1 | 607 243 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 390 000 Kč |
| 2 | 241 951 Kč | |
| Vendula Boubínová | 2 | 199 800 Kč |
| OREA HOTELS s.r.o. | 1 | 140 661 Kč |
| Type.Bo s.r.o. | 1 | 130 000 Kč |
| Typeco spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 130 000 Kč |
| Martin INGER | 2 | 108 371 Kč |
| Jaroslav Straka | 1 | 65 855 Kč |
| SMERO, spol. s r.o. | 1 | 65 485 Kč |
| DEMI sport s.r.o. | 1 | 64 830 Kč |
| UNICA TECHNOLOGIES akciová společnost | 1 | 64 437 Kč |
| Pekařství Řeznictví Kohut s.r.o. | 1 | 60 517 Kč |
| e-invent s.r.o. | 1 | 13 939 Kč |
| TA Triumph-Adler Česká republika s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Školní jídelny Praha 10, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 45 | 3 790 284 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 2 468 596 Kč |
| Městská část Praha 10 | 3 | 886 180 Kč |
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 151 000 Kč |
| Typeco spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 130 000 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 1 025 630 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 758 248 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 381 540 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 228 080 Kč |
| Nábytek | 3 | 225 531 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 170 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 100 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 90 348 Kč |
| IT | 2 | 87 936 Kč |
| Telco | 1 | 84 430 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 82 262 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 68 505 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 42 879 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 39 930 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 39 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAHA 10 - Rekreace, a.s. | 1 | 816 410 Kč |
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 1 | 816 410 Kč |
| ALBRA, spol. s r.o. | 2 | 582 114 Kč |
| NGI Service s.r.o. | 8 | 416 607 Kč |
| Unilabs Diagnostics k.s. | 3 | 402 792 Kč |
| Stepo Stepanović | 1 | 381 540 Kč |
| e-invent s.r.o. | 2 | 234 204 Kč |
| Františkovy Lázně IMPERIAL a.s. | 1 | 209 220 Kč |
| MERICK s.r.o. | 2 | 186 055 Kč |
| Typeco spol. s r.o. v likvidaci | 1 | 170 000 Kč |
| 2 | 153 839 Kč | |
| Gatebo s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Jaroslav Straka | 1 | 90 348 Kč |
| Karel Cupal | 1 | 82 262 Kč |
| RPA Dotace, s.r.o. | 2 | 79 860 Kč |
| Culligan Water Czech s.r.o. | 1 | 68 505 Kč |
| Deregio Tender, s.r.o. | 1 | 58 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 29 | 3 215 426 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 816 410 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 10 | 2 225 106 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 403 194 Kč |
| IT Hardware | 4 | 534 252 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 293 346 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 244 693 Kč |
| Kancelář | 1 | 150 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 141 114 Kč |
| Nábytek | 1 | 76 593 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 57 647 Kč |
| IT | 2 | 56 915 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 22 140 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAHA 10 - Rekreace, a.s. | 2 | 2 296 540 Kč |
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 2 | 2 296 540 Kč |
| Subday s.r.o. | 6 | 608 563 Kč |
| NGI Service s.r.o. | 7 | 526 974 Kč |
| 1 | 293 346 Kč | |
| Chráněná dílna TiRO Blansko s.r.o. | 1 | 230 557 Kč |
| ADANTE s.r.o. | 1 | 214 700 Kč |
| Gatebo s.r.o. | 2 | 207 647 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 192 632 Kč |
| Didaktik NTL CZ s.r.o. | 1 | 144 614 Kč |
| e-invent s.r.o. | 2 | 143 966 Kč |
| Karel Cupal | 2 | 141 114 Kč |
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 1 | 131 600 Kč |
| KENET trading s.r.o. | 1 | 127 050 Kč |
| Lázně Mšené, a.s. | 1 | 123 324 Kč |
| MAP s.r.o. | 1 | 92 533 Kč |
| Martin INGER | 1 | 86 520 Kč |
| Ing. Vlastimil Hlaváček | 1 | 76 593 Kč |
| Jan Inger | 1 | 65 640 Kč |
| David Slanec | 1 | 52 000 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 33 | 3 459 373 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 2 296 540 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 9 | 2 290 988 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 288 370 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 402 096 Kč |
| Nábytek | 1 | 318 714 Kč |
| Kancelář | 2 | 250 833 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 240 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 193 514 Kč |
| IT | 2 | 187 789 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 62 989 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 60 508 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 43 560 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 43 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 28 919 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 10 | 2 225 900 Kč |
| PRAHA 10 - Rekreace, a.s. | 2 | 2 135 900 Kč |
| Subday s.r.o. | 2 | 567 354 Kč |
| JPH INVESTMENTS s.r.o. | 3 | 524 052 Kč |
| NGI Service s.r.o. | 7 | 413 460 Kč |
| Ing. Vlastimil Hlaváček | 2 | 388 047 Kč |
| MAP s.r.o. | 3 | 299 391 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 250 190 Kč |
| AGROMAK ND s.r.o. | 1 | 197 200 Kč |
| Gatebo s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| AL.21 s.r.o. | 1 | 151 000 Kč |
| Spolek rodičů a přátel školy při Základní škole v Praze 10, U Roháčových kasáren 1381/19 | 1 | 150 000 Kč |
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 1 | 141 470 Kč |
| Stepo Stepanović | 1 | 102 705 Kč |
| Karel Cupal | 1 | 97 802 Kč |
| Martin INGER | 1 | 95 712 Kč |
| VIAMERA CZ s.r.o. | 3 | 62 989 Kč |
| Deregio Tender, s.r.o. | 1 | 43 560 Kč |
| TA Triumph-Adler Česká republika s.r.o. | 1 | 43 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| K-V UNION, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VILÍM a VILÍM, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 34 | 3 709 432 Kč |
| Městská část Praha 10 | 3 | 2 225 900 Kč |
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 10 - Dům UM | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,59 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 2 | 3 873 186 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 3 375 973 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 240 554 Kč |
| IT Hardware | 2 | 1 613 366 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 1 312 378 Kč |
| IT | 1 | 1 124 429 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 772 323 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 584 115 Kč |
| Nábytek | 1 | 386 595 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 283 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 193 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 127 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 119 600 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 90 306 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 26 | 7 877 332 Kč |
| Institut pro regionální spolupráci, o.p.s. | 4 | 4 989 338 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 180 554 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 1 049 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 10 - Dům UM | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 038 700 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 539 477 Kč |
| Kancelář | 2 | 401 078 Kč |
| IT Hardware | 3 | 309 881 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 269 315 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 124 630 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 107 158 Kč |
| Nábytek | 1 | 90 932 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 66 550 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 62 159 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 37 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 3 | 1 100 859 Kč |
| PRAHA 10 - Rekreace, a.s. | 2 | 1 038 700 Kč |
| Ing. Vlastimil Hlaváček | 3 | 372 365 Kč |
| e-websolutions s.r.o. | 2 | 234 721 Kč |
| Gatebo s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| ALBRA, spol. s r.o. | 5 | 211 015 Kč |
| MAP s.r.o. | 1 | 201 415 Kč |
| ATON centrum s.r.o. | 1 | 138 407 Kč |
| RPA Tender, s.r.o. | 2 | 124 630 Kč |
| Martin INGER | 1 | 107 158 Kč |
| HOTEL.CZ a.s. | 1 | 91 900 Kč |
| e-invent s.r.o. | 1 | 75 160 Kč |
| SEOS CZ s.r.o. | 1 | 67 900 Kč |
| RPA Dotace, s.r.o. | 2 | 66 550 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 37 500 Kč |
| Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
| TA Triumph-Adler Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dominika Hronová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 25 | 1 946 522 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 1 038 700 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 10 - Dům UM | 1 | 62 159 Kč |