Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.1999 |
| IČO | 68784571 |
| Datová schránka | zkjmvzw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 259 smluv za celkem 35 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
4,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 16 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NanoUltron s.r.o. | 1 | 193 177 Kč |
| COLMEX s.r.o. | 1 | 164 478 Kč |
| David Mlád | 1 | 67 578 Kč |
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 1 | 16 000 Kč |
| Bc. Michaela Pavlíčková | 1 | 0 Kč |
| Jan Konvalinka | 1 | 0 Kč |
| A7 Group Travel Services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hotel Pila, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Novák | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Brabec | 1 | 0 Kč |
| Patrik Sičák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 10 | 425 233 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 1 | 16 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 3 | 2 668 819 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 948 190 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 281 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 277 830 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 194 288 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 135 628 Kč |
| IT Hardware | 1 | 87 634 Kč |
| Nábytek | 1 | 81 858 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 78 650 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 2 668 819 Kč |
| RYTA s.r.o. | 1 | 830 922 Kč |
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 5 | 433 169 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 277 830 Kč |
| APEKO GROUP s.r.o. | 2 | 255 564 Kč |
| Libor Myšík | 1 | 135 628 Kč |
| GONSCHI s.r.o. | 1 | 128 095 Kč |
| STATEK RAKOVÁ, z. ú. | 1 | 121 000 Kč |
| KOBERCE BRENO, spol. s r.o. | 1 | 117 268 Kč |
| STAVBY PODLAHY ZAHRADY s.r.o. | 1 | 95 249 Kč |
| BM workservice s.r.o. | 1 | 81 858 Kč |
| RAVAL projekt v. o. s. | 1 | 78 650 Kč |
| Michal Mareš | 1 | 76 175 Kč |
| TUEBOR General Service, s.r.o. | 1 | 74 580 Kč |
| ENVY SPORT SERVIS, s.r.o. | 1 | 69 242 Kč |
| BHP plus s.r.o. | 1 | 66 675 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 0 Kč |
| Sportovní klub Radbuza Plzeň, z.s. | 3 | 0 Kč |
| HOTEL GRÁDL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bc. Michaela Pavlíčková | 1 | 0 Kč |
| Hotel Pila, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BOZPO Kheilová s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Milan Bouzek | 1 | 0 Kč |
| David Mlád | 1 | 0 Kč |
| 11. školní jídelna Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Danuše Dvořáková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 34 | 5 077 555 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 194 288 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 2 | 160 000 Kč |
| Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace | 1 | 78 881 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 573 812 Kč |
| Zemědělství | 21 | 330 902 Kč |
| IT Hardware | 2 | 322 096 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 236 555 Kč |
| Nábytek | 2 | 185 549 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 163 132 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 77 365 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 23 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYTA s.r.o. | 1 | 1 799 033 Kč |
| OKNOTHERM spol. s r.o. | 1 | 449 705 Kč |
| Ing. Milan Bouzek | 1 | 330 902 Kč |
| STAVBY PODLAHY ZAHRADY s.r.o. | 1 | 325 074 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 279 899 Kč |
| Smarty CZ a.s. | 1 | 247 076 Kč |
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 4 | 236 555 Kč |
| Bc. Miloš Motejl | 1 | 159 200 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 1 | 157 190 Kč |
| INSTATOP s. r. o. | 2 | 135 203 Kč |
| DELSO INTERIÉRY, s.r.o. | 1 | 93 299 Kč |
| Linnet eu s.r.o. | 1 | 92 250 Kč |
| Nakladatelství Fraus, s.r.o. | 1 | 83 514 Kč |
| COMFORT SDRUŽENÍ a. s. | 1 | 79 618 Kč |
| David Mlád | 1 | 77 365 Kč |
| ALFA 3, s.r.o. | 1 | 75 595 Kč |
| APEKO GROUP s.r.o. | 1 | 75 020 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Sportovní klub Radbuza Plzeň, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Bc. Michaela Pavlíčková | 1 | 0 Kč |
| Bistro Gastro s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| A7 Group Travel Services s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Hotel Pila, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Ing. Libor Pavlík | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Petra Štefflová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 29 | 4 459 944 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 176 555 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 60 000 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 035 113 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 3 | 302 811 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 298 720 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 176 390 Kč |
| Nábytek | 2 | 132 258 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 70 585 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 62 250 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 21 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLMEX s.r.o. | 1 | 536 764 Kč |
| RYTA s.r.o. | 1 | 498 349 Kč |
| OKNOTHERM spol. s r.o. | 1 | 322 688 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 2 | 298 720 Kč |
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 4 | 238 640 Kč |
| Mironet.cz a.s. | 2 | 199 840 Kč |
| PPC s.r.o. | 1 | 102 971 Kč |
| DUKO s.r.o. | 1 | 70 585 Kč |
| David Mlád | 1 | 67 954 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 67 566 Kč |
| PEŠKA - židle a křesla s.r.o. | 1 | 64 692 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Sportovní klub Radbuza Plzeň, z.s. | 1 | 0 Kč |
| MAMATOL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bc. Michaela Pavlíčková | 2 | 0 Kč |
| INSTATOP s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Hotel Pila, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plzeňská krajská rada dětí a mládeže z. s. | 1 | 0 Kč |
| Josef Sadovský | 2 | 0 Kč |
| Jaroslava Larsson | 1 | 0 Kč |
| Jiří Novák | 1 | 0 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 26 | 2 230 129 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 176 390 Kč |
| Správa služeb hlavního města Prahy | 1 | 62 250 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 51,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 704 326 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 603 790 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 405 943 Kč |
| IT Hardware | 1 | 103 455 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 5 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RYTA s.r.o. | 1 | 1 173 224 Kč |
| RAVAL projekt v. o. s. | 2 | 603 790 Kč |
| COLMEX s.r.o. | 1 | 531 102 Kč |
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 6 | 405 943 Kč |
| OCC s.r.o. | 1 | 103 455 Kč |
| SPORT CLUB s.r.o. | 1 | 75 020 Kč |
| Sportovní klub Radbuza Plzeň, z.s. | 1 | 0 Kč |
| GEOM AH, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| A7 Group Travel Services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hotel Pila, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BOZPO Kheilová s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plzeňská krajská rada dětí a mládeže z. s. | 1 | 0 Kč |
| MitroCare s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DUKO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslava Larsson | 4 | 0 Kč |
| Lucie Zajíček Michálková | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Petra Štefflová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 21 | 2 486 591 Kč |
| Plzeňský kraj | 1 | 250 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 155 943 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 5 192 407 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 366 997 Kč |
| Odpady | 1 | 323 890 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 216 910 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 136 395 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVBA Plzeň s.r.o. | 1 | 4 728 953 Kč |
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 4 | 690 887 Kč |
| TUBEKO SPORT, spol. s r.o. | 1 | 398 114 Kč |
| STAVBY PODLAHY ZAHRADY s.r.o. | 2 | 274 655 Kč |
| GONSCHI s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| Radek Ježek | 1 | 65 340 Kč |
| PRVNÍ ČESKÁ STAVEBNÍ A OBCHODNÍ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| A7 Group Travel Services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hotel Pila, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BOZPO Kheilová s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jaroslava Larsson | 1 | 0 Kč |
| Zdeňka Kheilová | 1 | 0 Kč |
| Jan Liška | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 14 | 5 545 712 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 366 997 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 1 | 323 890 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 795 504 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 577 117 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 398 392 Kč |
| IT Hardware | 2 | 387 653 Kč |
| Odpady | 1 | 217 790 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 125 960 Kč |
| Kancelář | 1 | 66 390 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 4 | 616 182 Kč |
| HOPA PLZEŇ s.r.o. | 1 | 555 310 Kč |
| IMONT spol. s r.o. | 2 | 494 899 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 2 | 308 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 269 117 Kč |
| ALWIL Trade, spol. s r.o. | 1 | 208 616 Kč |
| Smarty CZ a.s. | 1 | 179 037 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 161 767 Kč |
| WESTech solutions s.r.o. | 1 | 125 960 Kč |
| PPC s.r.o. | 1 | 116 589 Kč |
| A.T.FINISH s.r.o. | 1 | 115 645 Kč |
| PALIS Plzeň, spol. s r.o. | 1 | 71 305 Kč |
| David Mlád | 1 | 66 390 Kč |
| Horské chaty s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PRVNÍ ČESKÁ STAVEBNÍ A OBCHODNÍ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33 | 1 | 0 Kč |
| Envicentrum PROUD | 1 | 0 Kč |
| Zdeňka Kheilová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 23 | 2 672 635 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 398 392 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 1 | 217 790 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 48,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 2 096 560 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 904 600 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 451 061 Kč |
| Nábytek | 1 | 171 646 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 166 638 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 132 183 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 115 213 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 81 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 21 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 2 096 560 Kč |
| HOPA PLZEŇ s.r.o. | 1 | 829 580 Kč |
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 5 | 391 061 Kč |
| atelier MY & VY, spol. s r.o. | 1 | 171 646 Kč |
| Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33 | 2 | 166 638 Kč |
| FALK, spol. s r.o. | 1 | 132 183 Kč |
| STAVEBNÍ MONTÁŽE, divize voda-plyn-topení s.r.o. | 1 | 115 213 Kč |
| Petr Krejník | 1 | 100 188 Kč |
| Ploty Kodl, s.r.o. | 1 | 75 020 Kč |
| Sdružení rodičů při 11. základní škole, Baarova 31, z.s. | 1 | 60 000 Kč |
| Horské chaty s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CK2 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PRVNÍ ČESKÁ STAVEBNÍ A OBCHODNÍ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní zdravotnictví a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hotel Pila, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Froněk, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Envicentrum PROUD | 1 | 0 Kč |
| Jaroslava Larsson | 1 | 0 Kč |
| Zdeňka Kheilová | 1 | 0 Kč |
| Jan Liška | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 20 | 3 747 027 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 391 061 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| 11. školní jídelna Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 41 | 11 025 363 Kč |
| Práce při dokončování budov | 21 | 1 625 950 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 691 101 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 627 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 360 646 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 279 157 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 258 514 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 167 038 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 105 851 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 92 400 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 11 | 1 017 273 Kč |
| TRISPORT HAVEL s.r.o. | 4 | 686 671 Kč |
| atelier MY & VY, spol. s r.o. | 1 | 360 646 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 279 157 Kč |
| Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33 | 2 | 167 038 Kč |
| KONE, a.s. | 1 | 105 851 Kč |
| TRIGON EDUCATION, s.r.o. | 1 | 92 400 Kč |
| PGOkno s.r.o. | 1 | 90 842 Kč |
| Sdružení rodičů při 11. základní škole, Baarova 31, z.s. | 1 | 60 000 Kč |
| Horské chaty s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sportlines a.s. - středisko volného času | 1 | 0 Kč |
| POPROKAN PAPÍR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sklárna Žihle s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslava Larsson | 2 | 0 Kč |
| Jiří Novák | 1 | 0 Kč |
| Jan Liška | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 21 | 1 842 604 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 4 | 755 114 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 1 | 191 758 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 70 400 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,84 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 421 | 278 360 942 Kč |
| Pojišťovací služby | 181 | 112 662 179 Kč |
| Školení a kurzy | 761 | 24 256 400 Kč |
| IT Hardware | 121 | 18 135 826 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 41 | 13 767 622 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 81 | 9 227 817 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 169 038 Kč |
| Nábytek | 1 | 137 305 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 113 160 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 55 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 21 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRISPORT HAVEL s.r.o. | 1 | 1 459 895 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 229 119 Kč |
| Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33 | 2 | 169 038 Kč |
| Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín v likvidaci | 1 | 137 305 Kč |
| Josef Polák | 1 | 128 937 Kč |
| PPC s.r.o. | 1 | 119 064 Kč |
| AREA group s.r.o. | 1 | 118 822 Kč |
| Horské chaty s.r.o. | 1 | 113 160 Kč |
| Domeček plný koleček, z. s. | 1 | 76 519 Kč |
| Sdružení rodičů při 11. základní škole, Baarova 31, z.s. | 1 | 55 000 Kč |
| Zemědělská výroba Milknatur, a.s. | 1 | 0 Kč |
| KUFI INT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 11. školní jídelna Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Jaroslava Larsson | 2 | 0 Kč |
| Ing. Libor Pavlík | 1 | 0 Kč |
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Jan Liška | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace | 18 | 2 606 859 Kč |
| 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |