Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Klára Sedlaříková
změna 01.08.2024
| Založeno | 01.01.2000 |
| IČO | 69651612 |
| Datová schránka | th7k4wp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 4 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
14,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Okrouhlík FM, s.r.o. | 1 | 85 690 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 54 387 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 2 | 140 077 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 235 018 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 171 351 Kč |
| Energie | 8 | 144 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Aleš Gottvald | 3 | 235 018 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 2 | 119 865 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 89 000 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 55 888 Kč |
| Vladimír Mareček | 1 | 52 495 Kč |
| Lefay s.r.o. | 1 | 51 486 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 12 | 603 752 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 449 435 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Elektricka energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Aleš Gottvald | 2 | 240 030 Kč |
| TVAR, výrobní družstvo Klatovy | 1 | 87 220 Kč |
| OKNOSTYL group s.r.o. | 1 | 70 426 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 51 758 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 8 | 449 435 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 3 | 0 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 145 | 1 738 653 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 120 938 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 260 874 Kč |
| IT Hardware | 1 | 123 861 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 83 900 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 67 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MT klimatizace s.r.o. | 1 | 1 120 938 Kč |
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 6 | 344 774 Kč |
| NOE SERVIS spol. s r.o. | 1 | 177 870 Kč |
| Gsys s.r.o. | 1 | 123 861 Kč |
| TVAR, výrobní družstvo Klatovy | 1 | 83 004 Kč |
| Okrouhlík FM, s.r.o. | 1 | 67 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 8 | 1 573 372 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 83 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 200 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 1 | 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 210 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 408 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Žabka, Brno, příspěvková organizace | 1 | 408 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 408 000 Kč |