Soukromá firma.
| Založeno | 04.01.2000 |
| IČO | 70103755 |
| Datová schránka | 4usjk82 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 39 smluv za celkem 45 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 15 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 1 | 15 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 21 599 486 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 5 959 879 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 63 365 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výzkumný ústav monitoringu a ochrany půdy, v. v. i. | 1 | 14 981 600 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 6 617 886 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 5 959 879 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 63 365 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 1 | 0 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 10 | 27 622 730 Kč |
| Zemědělské družstvo Dolní Újezd | 2 | 20 941 479 Kč |
| Spolek pro inovace a udržitelné zemědělství, z. s. | 2 | 20 941 479 Kč |
| Statek Bureš, s.r.o. | 2 | 20 941 479 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 | 14 981 600 Kč |
| Zemědělské družstvo Unčovice | 1 | 14 981 600 Kč |
| Farma Kovář, s.r.o. | 1 | 14 981 600 Kč |
| Řepařský institut, spol. s r.o. | 1 | 14 981 600 Kč |
| AGROPROGRES Kateřinky s. r. o. | 1 | 14 981 600 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 14 981 600 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 14 981 600 Kč |
| ZEOL s.r.o. | 1 | 5 959 879 Kč |
| Ing. Martin Mistr, Ph.D. | 1 | 5 959 879 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 4 534 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 3 037 766 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 496 250 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 3 | 4 534 016 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 2 490 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 2 490 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 2 | 2 490 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 795 700 Kč |
| Odpady | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 404 500 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 7 | 391 200 Kč |
| Oblastní muzeum Praha - východ, příspěvková organizace | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 9 | 892 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 050 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 2 050 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 3 | 2 050 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 4 875 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 4 875 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 3 | 4 875 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bc. Ondřej Bačina | 3 | 0 Kč |