Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Dobrovolný svazek obcí.
| Založeno | 18.10.1999 |
| IČO | 70261326 |
| Datová schránka | a9hhkjs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 46 smluv za celkem 7 mil. Kč;
16 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
2,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 637 428 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 637 428 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 295 000 Kč |
| Město Pohořelice | 2 | 260 000 Kč |
| Společenství obcí Pohořelicko | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pohořelicko | 7 | 1 192 428 Kč |
| Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek | 1 | 0 Kč |
| Ing. Pavel Novák | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 72,73 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 72,73 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 9 | 300 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Osobní vozidla | 6 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pohořelice | 3 | 410 000 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 150 000 Kč |
| Společenství obcí Pohořelicko | 18 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pohořelicko | 22 | 560 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pohořelicko | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Malešovice | 1 | 300 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 1 635 799 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 544 933 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 559 988 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 544 500 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 286 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pohořelicko | 8 | 3 139 286 Kč |
| Město Pohořelice | 2 | 1 544 933 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| vegler s.r.o. | 3 | 1 635 799 Kč |
| Společenství obcí Pohořelicko | 2 | 1 544 933 Kč |
| GEPRO spol. s r.o. | 1 | 559 988 Kč |
| Žijeme reklamou s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| DigiDay Czech s.r.o. | 2 | 286 649 Kč |
| EuroPace s.r.o. | 1 | 112 350 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pohořelicko | 1 | 70 000 Kč |
| Sberbank CZ, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EuroPace s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Společenství obcí Pohořelicko | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 145 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 1 | 145 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pohořelicko | 1 | 145 000 Kč |