Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jan Remeš
změna 01.08.2023
| Založeno | 01.01.2001 |
| IČO | 70436169 |
| Datová schránka | 2swmim9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 120 smluv za celkem 15 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
20,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 83 890 Kč |
| ABEDAT s.r.o. | 1 | 64 200 Kč |
| MARKOPA s.r.o. | 1 | 63 764 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 3 | 211 854 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 13 | 1 441 597 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GARD&N UH s.r.o. | 1 | 1 051 617 Kč |
| Ivo Ševčík | 1 | 411 388 Kč |
| Oldřich Lenhart | 2 | 215 160 Kč |
| Zdeňka Tesařová | 2 | 198 000 Kč |
| PREMO s.r.o. | 1 | 169 943 Kč |
| Jan Rychtrmoc | 1 | 121 990 Kč |
| Hajdalánek s.r.o. | 1 | 115 080 Kč |
| MARKOPA s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| Vlastimil Sýkora | 1 | 109 650 Kč |
| KVALITNÍ PODLAHY, s.r.o. | 1 | 96 265 Kč |
| Milan Sokola | 1 | 73 340 Kč |
| Instalace JM, s.r.o. | 1 | 71 436 Kč |
| HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. | 1 | 68 636 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 62 049 Kč |
| HYGMONT čisticí systémy s.r.o. | 1 | 61 704 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 17 | 2 941 208 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 4 | 1 518 391 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 1 369 831 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 101 520 Kč |
| IT Hardware | 1 | 91 602 Kč |
| IT | 1 | 86 400 Kč |
| Telco | 1 | 80 873 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 63 525 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENPRAG, s.r.o. | 2 | 1 250 426 Kč |
| Edugo solutions s.r.o. | 2 | 404 890 Kč |
| NetSys, spol. s r.o. | 4 | 387 720 Kč |
| TANA school s.r.o. | 2 | 214 424 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 193 385 Kč |
| Pavel Španěl | 1 | 122 693 Kč |
| Oldřich Lenhart | 1 | 101 520 Kč |
| Hajdalánek s.r.o. | 1 | 96 118 Kč |
| UH STAV s.r.o. | 1 | 93 491 Kč |
| Zdeněk Tesař s.r.o. | 1 | 86 400 Kč |
| ALBRA, spol. s r.o. | 1 | 81 158 Kč |
| STRAKOŠ nábytek s.r.o. | 1 | 74 580 Kč |
| Pavel Procházka | 1 | 72 600 Kč |
| Vlastimil Sýkora | 1 | 69 212 Kč |
| Petr Žilínek | 1 | 63 525 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 21 | 3 312 142 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 754 867 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 128 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 297 602 Kč |
| Edugo solutions s.r.o. | 1 | 207 840 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 4 | 128 000 Kč |
| MARKOPA s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| RUDOLF JELÍNEK a.s. | 1 | 114 677 Kč |
| TRADIX REALIZACE s.r.o. | 1 | 68 694 Kč |
| HEROLD - dětský svět a zahrada, s.r.o. | 1 | 65 781 Kč |
| CTZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oldřiška Adam Davídková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 8 | 869 544 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 128 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 437 886 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 207 120 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 96 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 15 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 437 886 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 3 | 96 000 Kč |
| ALCEDO - středisko volného času a plavecká škola Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 92 070 Kč |
| TRADIX REALIZACE s.r.o. | 1 | 74 798 Kč |
| NIO s.r.o. | 1 | 66 592 Kč |
| MaMGAST s.r.o. | 1 | 65 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 5 | 737 076 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 96 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 30 | 11 021 401 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 144 713 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 710 640 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 408 567 Kč |
| IT Hardware | 2 | 185 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DVS line, a.s. | 1 | 809 980 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 4 | 408 567 Kč |
| NKI interiéry s.r.o. | 2 | 392 666 Kč |
| NIO s.r.o. | 2 | 185 675 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 162 475 Kč |
| Aleš Rygulski | 1 | 96 764 Kč |
| TRADIX REALIZACE s.r.o. | 2 | 89 190 Kč |
| Oldřich Lenhart | 1 | 76 300 Kč |
| NetSys, spol. s r.o. | 1 | 72 479 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 11 | 1 885 529 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 408 567 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 23 | 3 040 644 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 809 491 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 355 735 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 353 246 Kč |
| Textilie | 1 | 154 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 62 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 6 | 1 162 737 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 549 872 Kč |
| NIO s.r.o. | 1 | 549 836 Kč |
| NEOLUXOR, s.r.o. | 2 | 294 000 Kč |
| Pavel Svoboda | 1 | 83 435 Kč |
| Oldřich Lenhart | 1 | 70 218 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 62 806 Kč |
| MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. | 1 | 62 082 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 8 | 1 672 250 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 809 491 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 353 246 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 9 | 458 897 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 55 646 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Chaloupky o.p.s. a lesní mateřská škola | 1 | 94 950 Kč |
| Oldřich Lenhart | 1 | 87 450 Kč |
| Nadační fond Sportovní agentura Slovácko | 1 | 81 990 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 73 270 Kč |
| Daniel Mikula | 1 | 66 436 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 4 | 55 646 Kč |
| Bc. Jakub Krsička | 1 | 54 801 Kč |
| ROJAL spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| YARO UH, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CTZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 8 | 458 897 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 55 646 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 53,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 378 543 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 86 613 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 62 480 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 15 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADIX UH,a.s. | 1 | 160 044 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 2 | 86 613 Kč |
| Chaloupky o.p.s. a lesní mateřská škola | 1 | 80 180 Kč |
| PREMO s.r.o. | 1 | 72 389 Kč |
| Oldřich Lenhart | 1 | 65 930 Kč |
| Zdeňka Tesařová | 1 | 62 480 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| HOTEL PARAMON. | 1 | 0 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ANSA Knihy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 11 | 441 023 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 86 613 Kč |
| Plavecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 470 | 42 779 124 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 22 | 6 159 955 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 249 720 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 244 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PaPP, spol. s r. o. | 2 | 1 249 720 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 2 | 244 380 Kč |
| Zdeňka Tesařová | 1 | 56 160 Kč |
| UNIGASTRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace | 4 | 1 305 880 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 244 380 Kč |