Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.2000 |
| IČO | 70566241 |
| Datová schránka | 3smkj5h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 154 smluv za celkem 220 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 1 | 6 171 100 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 7 | 619 150 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 10 | 6 790 250 Kč |
| FSPNET s.r.o. | 2 | 251 310 Kč |
| DISCEDA s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Flying Kale s.r.o. | 3 | 125 840 Kč |
| Městská sportoviště Neratovice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Dům dětí a mládeže Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Společenský dům Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Kamila Bobysudová | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 18 802 628 Kč |
| Sociální péče | 2 | 1 016 300 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 502 695 Kč |
| Řemesla | 1 | 325 416 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 314 604 Kč |
| Nábytek | 1 | 229 144 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 111 320 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 81 720 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 72 600 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 66 538 Kč |
| Odpady | 3 | 16 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 4 | 19 818 928 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 13 | 2 255 578 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 12 | 20 321 638 Kč |
| RENOVA PV s.r.o. | 1 | 502 695 Kč |
| NORK s.r.o. | 1 | 337 590 Kč |
| Medi7 distribuce, s.r.o. | 1 | 325 416 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 314 604 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 229 144 Kč |
| Q-TEX s.r.o. | 1 | 213 936 Kč |
| Bc. Jolana Guhl | 1 | 111 320 Kč |
| Gating Services, a.s. | 1 | 81 720 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| ibob s.r.o. | 1 | 66 538 Kč |
| WASTECH a.s. | 1 | 16 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 17 955 400 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 39 | 2 932 750 Kč |
| Sociální péče | 2 | 1 625 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 147 080 Kč |
| IT Hardware | 1 | 241 014 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 239 425 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 237 549 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 223 850 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 184 223 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 174 014 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 136 173 Kč |
| Kancelář | 1 | 99 200 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 96 603 Kč |
| Telco | 2 | 75 094 Kč |
| IT | 1 | 55 064 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 44 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 4 | 19 339 200 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 22 | 3 696 047 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 6 | 19 339 200 Kč |
| VYMA-ÚČTO, s.r.o. | 1 | 1 147 080 Kč |
| FSPNET s.r.o. | 4 | 555 395 Kč |
| Professional support s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Nerakato s.r.o. | 1 | 239 425 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 223 850 Kč |
| Hand Save s.r.o. | 1 | 174 014 Kč |
| ANETE spol. s r.o. | 1 | 173 950 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 171 103 Kč |
| Michaela Dolejšová | 1 | 135 880 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 134 600 Kč |
| Q-TEX s.r.o. | 1 | 115 528 Kč |
| Eldomed s.r.o. | 1 | 99 200 Kč |
| DAB Trade, s.r.o. | 1 | 71 995 Kč |
| PAB - pojišťovací agentura Beata s.r.o. | 2 | 65 938 Kč |
| TZB PRO s.r.o. | 1 | 64 178 Kč |
| Bc. Jolana Guhl | 1 | 44 900 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 37 011 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 34 201 600 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 4 233 514 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 694 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 873 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 873 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 435 600 Kč |
| IT | 1 | 265 005 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 125 800 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 19 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 2 | 34 201 600 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 13 | 8 922 294 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 435 600 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 5 | 34 637 200 Kč |
| HELDER s.r.o. | 1 | 4 233 514 Kč |
| Bohumil Čmerda | 2 | 1 746 000 Kč |
| Vladimír Lambl | 1 | 1 694 000 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 265 005 Kč |
| Petr Munk | 1 | 241 250 Kč |
| Q-TEX s.r.o. | 1 | 240 495 Kč |
| Hand Save s.r.o. | 1 | 125 800 Kč |
| VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. | 1 | 121 968 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 111 680 Kč |
| Sodoma Perfecta s.r.o. | 1 | 101 016 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 41 567 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 39 | 66 792 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 115 | 39 235 460 Kč |
| Sociální péče | 4 | 12 218 600 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 39 | 3 224 612 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 571 200 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 461 112 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 114 650 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 248 762 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 62 860 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 5 | 14 789 800 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 7 | 5 551 745 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 7 | 14 789 800 Kč |
| Vladimír Lambl | 1 | 2 420 000 Kč |
| USB 24 s.r.o. | 1 | 1 461 112 Kč |
| Bohumil Čmerda | 2 | 1 239 750 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 248 762 Kč |
| LITES-MaS, s.r.o. | 1 | 119 261 Kč |
| INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s.r.o. | 1 | 62 860 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 12 942 010 Kč |
| Čisticí výrobky | 39 | 12 401 138 Kč |
| Sociální péče | 2 | 1 966 800 Kč |
| IT | 1 | 228 559 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 127 207 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 18 001 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 4 | 14 908 810 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 6 | 1 068 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 4 | 14 908 810 Kč |
| NORK s.r.o. | 1 | 446 200 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 228 559 Kč |
| VITAPUR spol. s r. o. | 1 | 149 799 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 1 | 127 207 Kč |
| PROMOS ALFA, spol. s r.o. | 1 | 98 494 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 18 001 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 77 | 16 652 800 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 14 862 600 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 269 957 Kč |
| Sociální péče | 2 | 226 200 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 3 | 15 088 800 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 5 | 2 660 790 Kč |
| Město Neratovice | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 6 | 15 088 800 Kč |
| USB 24 s.r.o. | 1 | 2 269 957 Kč |
| TZMO Czech Republic s.r.o. | 1 | 118 604 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 100 000 Kč |
| Kaizen International s.r.o. | 1 | 90 229 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 82 000 Kč |
| Městská sportoviště Neratovice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Dům dětí a mládeže Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Společenský dům Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 9 626 100 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 40 | 9 611 430 Kč |
| Sociální péče | 1 | 1 148 900 Kč |
| Sociální služby | 1 | 783 400 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 99 486 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 27 530 Kč |
| Energie | 39 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 3 | 11 558 400 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 6 | 396 810 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 4 | 11 558 400 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 158 474 Kč |
| Valdemar Kašpar | 1 | 111 320 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 99 486 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 27 530 Kč |
| Městská sportoviště Neratovice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Dům dětí a mládeže Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Společenský dům Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 2 | 8 857 800 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 8 455 200 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 39 | 4 876 552 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 867 921 Kč |
| Sociální služby | 1 | 783 400 Kč |
| IT | 1 | 134 586 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 3 | 17 996 400 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 4 | 2 198 658 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 4 | 17 996 400 Kč |
| USB 24 s.r.o. | 1 | 1 867 921 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 134 586 Kč |
| Obec Libiš | 1 | 100 000 Kč |
| TZMO Czech Republic s.r.o. | 1 | 96 152 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 39 | 44 315 040 Kč |
| IT | 153 | 26 036 217 Kč |
| Sociální péče | 2 | 13 568 400 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 10 609 960 Kč |
| Pojišťovací služby | 268 | 10 490 080 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 456 303 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 688 702 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 71 148 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 77 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středočeský kraj | 4 | 19 043 160 Kč |
| Dům kněžny Emmy | 9 | 8 177 735 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům kněžny Emmy | 8 | 19 043 160 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 5 035 200 Kč |
| IF FACILITY a.s. | 1 | 1 456 303 Kč |
| VYMA-ÚČTO, s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| MULTITONE CZ spol. s r.o. | 1 | 688 702 Kč |
| Obec Libiš | 1 | 100 000 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 74 096 Kč |
| MAPO medical s.r.o. | 1 | 71 148 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 26 286 Kč |