Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 02.07.2015 |
| IČO | 70844763 |
| Datová schránka | iuc964b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 217 smluv za celkem 198 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 212 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 14 601 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 8 | 837 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 1 | 14 601 000 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 244 606 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 243 704 Kč |
| Gaudes podpora, s.r.o. | 1 | 136 500 Kč |
| Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky, z. s. | 1 | 115 600 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 97 000 Kč |
| Služba, výrobní družstvo | 1 | 0 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 0 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Zajíc | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,32 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 18 370 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 350 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 328 314 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 317 900 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 221 200 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 193 576 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 150 400 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 69 996 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 69 212 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 50 728 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 18 370 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 18 | 2 137 177 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 1 | 18 370 000 Kč |
| AUTO ŠPINAR s.r.o. | 1 | 350 000 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 1 | 317 900 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 228 354 Kč |
| Petr Faltejsek | 1 | 221 200 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 193 576 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 176 706 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 150 400 Kč |
| ELEKTRO - AB, s.r.o. | 1 | 132 189 Kč |
| Luděk Med | 1 | 99 960 Kč |
| mbcomp IT s.r.o. | 1 | 76 956 Kč |
| XLCZ Nábytek s.r.o. | 1 | 69 996 Kč |
| dobrokruh s.r.o. | 1 | 69 212 Kč |
| UNIQA pojišťovna, a.s. | 1 | 50 728 Kč |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Pekárna Velíšek s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Professional support s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Konrád | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 5 | 16 961 000 Kč |
| Energie | 1 | 4 000 000 Kč |
| Školení a kurzy | 22 | 2 647 800 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 436 800 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 359 990 Kč |
| Nábytek | 1 | 241 879 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 235 466 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 219 330 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 202 929 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 198 256 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 156 695 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 5 | 16 961 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 18 | 6 158 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 5 | 16 961 000 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 4 000 000 Kč |
| Blažek Gastro s.r.o. | 3 | 477 345 Kč |
| Petr Faltejsek | 2 | 436 800 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 2 | 287 375 Kč |
| 1 | 249 990 Kč | |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 202 929 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 198 256 Kč |
| Vladimír Koten | 1 | 110 000 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 106 800 Kč |
| Pavel Michna | 1 | 88 650 Kč |
| ADW FOOD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LAPEK, a.s. | 1 | 0 Kč |
| A S A P s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 14 790 000 Kč |
| Energie | 2 | 2 400 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 000 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 8 | 889 425 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 585 396 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 410 706 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 268 600 Kč |
| IT Hardware | 1 | 114 118 Kč |
| Potraviny | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 3 | 15 790 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 12 | 4 178 273 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 3 | 15 790 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 | 2 400 000 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 410 706 Kč |
| Jan Štefánek | 1 | 399 453 Kč |
| Petr Faltejsek | 1 | 343 850 Kč |
| Výtahy - elektro, spol. s r.o. | 1 | 268 600 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 1 | 241 546 Kč |
| mbcomp IT s.r.o. | 1 | 114 118 Kč |
| LAPEK, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jatka Janovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Červinka | 1 | 0 Kč |
| Roman Korejtko | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 2 | 10 773 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 6 331 000 Kč |
| Energie | 3 | 1 694 000 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 939 320 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 491 506 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 245 835 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 187 308 Kč |
| IT | 1 | 183 300 Kč |
| Kancelář | 2 | 92 496 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 85 252 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 67 881 Kč |
| Sociální služby | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 6 | 17 104 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 20 | 4 141 603 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 6 | 17 104 000 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 2 | 1 694 000 Kč |
| T Vysočina s.r.o. | 3 | 939 320 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 491 506 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 245 835 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 187 308 Kč |
| inpublic group s.r.o. | 1 | 183 300 Kč |
| Josef Horáček | 1 | 154 706 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 92 496 Kč |
| INVISTA Craft s.r.o. | 1 | 85 252 Kč |
| PATROL group s.r.o. | 1 | 67 881 Kč |
| EnVys, a.s. | 1 | 0 Kč |
| OKASO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Odborná myčková, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ATC - EURO - GROUP, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Velkoobchod ŠAS,s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 81,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 16 264 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 10 250 896 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 22 | 6 478 186 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 4 444 000 Kč |
| Sociální péče | 2 | 2 689 000 Kč |
| Energie | 2 | 1 272 000 Kč |
| Potraviny | 29 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 6 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Kancelář | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 5 | 23 397 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 28 | 11 685 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 5 | 23 397 000 Kč |
| ČEZ Energo, s.r.o. | 2 | 10 250 896 Kč |
| Manta Energy a.s. | 1 | 1 272 000 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 162 706 Kč |
| FOVY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oyundari Badarch | 1 | 0 Kč |
| MUDr. Eliška Kulíková | 1 | 0 Kč |
| SERVUS J a Š, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ADÉLKA a.s. | 1 | 0 Kč |
| SMERO, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 0 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DAMEDIS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CEKLA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ServisEko s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DDD servis - BÁRTL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TIME s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| PATROL group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ALTER, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jihlavské potraviny, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 1 | 0 Kč |
| Pavel Michna | 1 | 0 Kč |
| František Novák | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 53,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 15 | 71 756 273 Kč |
| Sociální služby | 4 | 19 449 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 9 | 1 991 980 Kč |
| Energie | 2 | 1 800 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Odpady | 9 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 4 | 19 449 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 11 | 2 383 261 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 4 | 19 449 000 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 1 | 1 100 000 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 700 000 Kč |
| INTERGAST PRODUKT s.r.o. | 1 | 240 128 Kč |
| František Novák | 1 | 139 543 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 103 590 Kč |
| Boogie Films s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| REDVEL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Havlíčkův Brod, a. s. | 1 | 0 Kč |
| BILIT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 4 | 15 416 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 22 | 2 698 948 Kč |
| Energie | 2 | 1 660 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 250 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 160 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 117 249 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 63 750 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 4 | 15 416 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 14 | 2 319 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 4 | 15 416 000 Kč |
| Manta Energy a.s. | 1 | 960 000 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 700 000 Kč |
| Interier Vysočina, s.r.o. | 2 | 160 000 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 117 249 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 68 032 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 63 750 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lékárny Optima, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DENTIMED s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| KLARO, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 50 | 211 715 000 Kč |
| Sociální služby | 2 | 12 106 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 36 | 8 945 272 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 22 | 2 382 900 Kč |
| Energie | 1 | 2 000 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 281 207 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 147 484 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 14 005 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 2 | 12 106 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 7 | 2 711 043 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 4 | 12 106 000 Kč |
| Eneka s.r.o. | 1 | 2 000 000 Kč |
| Petr Faltejsek | 1 | 241 500 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 147 484 Kč |
| REXGLAS s.r.o. | 1 | 143 497 Kč |
| Interier Vysočina, s.r.o. | 1 | 137 710 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 40 852 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 8 894 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 36 | 3 610 634 Kč |
| Energie | 2 | 1 852 000 Kč |
| Kancelář | 36 | 1 767 472 Kč |
| IT | 29 | 1 295 805 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 625 050 Kč |
| Ostraha objektů | 15 | 475 167 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 357 298 Kč |
| Sociální péče | 1 | 340 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 62 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 4 | 9 234 000 Kč |
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 29 | 3 630 318 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 56 055 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální centrum města Světlá nad Sázavou | 6 | 9 290 055 Kč |
| Eneka s.r.o. | 1 | 972 000 Kč |
| MND a.s. | 1 | 880 000 Kč |
| AUTOSALON KUDRNA CZ a.s. | 1 | 625 050 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 2 | 368 672 Kč |
| GASTROTECHNO GROUP s.r.o. | 1 | 357 298 Kč |
| Interier Vysočina, s.r.o. | 1 | 228 025 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 101 408 Kč |
| JASPOL s.r.o. | 1 | 97 865 Kč |
| FOVY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CATUS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| SERVUS J a Š, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ADÉLKA a.s. | 1 | 0 Kč |
| BSHB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SNAPING s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| CEKLA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MIKA Consulting s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MUDr. Kateřina Lepešková s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Stanislav Kos | 1 | 0 Kč |
| TIME s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| PATROL group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jihlavské potraviny, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 1 | 0 Kč |
| TREBI s.r.o. | 1 | 0 Kč |