Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Zdeňka Šichová
změna 02.12.2022
| Založeno | 01.09.2000 |
| IČO | 70851212 |
| Datová schránka | qrtvvtg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 72 smluv za celkem 302 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 7 260 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 8 653 567 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 597 800 Kč |
| Dětský domov Tišnov, příspěvková organizace | 1 | 293 754 Kč |
| Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace | 2 | 50 845 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 29 161 240 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 21 780 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 12 100 000 Kč |
| Kosmetika | 2 | 3 476 364 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 547 400 Kč |
| Energie | 2 | 72 220 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 6 | 67 547 957 Kč |
| Město Pohořelice | 2 | 547 400 Kč |
| Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace | 2 | 239 493 Kč |
| Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. | 2 | 72 220 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 96 800 000 Kč |
| Kosmetika | 49 | 85 067 440 Kč |
| IT Hardware | 1 | 9 680 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 3 276 048 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 476 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 149 000 Kč |
| Energie | 2 | 113 546 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 6 | 111 504 287 Kč |
| Město Pohořelice | 3 | 476 000 Kč |
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 149 000 Kč |
| Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 449 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 415 000 Kč |
| Energie | 2 | 189 091 Kč |
| Telco | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace | 11 | 1 053 091 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pohořelice | 3 | 715 000 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 189 091 Kč |
| SchoolBoard Technologies s.r.o. | 1 | 149 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 414 500 Kč |
| Energie | 2 | 212 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace | 4 | 626 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pohořelice | 2 | 414 500 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 212 016 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 2 | 11 370 757 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 414 500 Kč |
| Energie | 2 | 103 764 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | - 81 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 11 474 521 Kč |
| Město Pohořelice | 3 | 332 803 Kč |
| Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 9 833 293 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 414 476 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 81 697 Kč |
| Energie | 2 | 34 274 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 9 867 567 Kč |
| Město Pohořelice | 2 | 496 173 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 193 | 14 515 394 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 394 739 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 73 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace | 4 | 558 133 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pohořelice | 2 | 558 133 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 73 | 697 103 131 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 17 167 131 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 4 128 130 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 343 251 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 21 295 261 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 343 251 Kč |
| Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace | 1 | 143 131 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 121 | 3 598 467 153 Kč |
| Školení a kurzy | 73 | 413 699 307 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 298 479 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 67 637 838 Kč |
| Město Pohořelice | 1 | 298 479 Kč |