Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Pavel Macek
změna 05.08.2022
| Založeno | 01.01.2001 |
| IČO | 70871540 |
| Datová schránka | jbemsg9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 5 mil. Kč;
8,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 2 | 2 353 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 2 | 2 353 330 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 102 097 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 1 | 102 097 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 102 097 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 1 020 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 388 150 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 184 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 6 | 1 592 150 Kč |
| město Slavičín | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 1 020 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 388 150 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 184 000 Kč |
| Region Bílé Karpaty | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 19 | 2 995 934 Kč |
| Dary a dotace | 19 | 1 244 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 451 156 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 5 | 645 606 Kč |
| město Slavičín | 1 | 140 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Region Bílé Karpaty | 1 | 451 156 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 140 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 54 450 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 43 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 2 | 0 Kč |