Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 26.04.2001 |
| IČO | 70877661 |
| Datová schránka | p7wma8t |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 76 smluv za celkem 14 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
7,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 430 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Baar Group s.r.o. | 1 | 2 704 471 Kč |
| DAVID SERVIS spol. s r.o. | 1 | 846 758 Kč |
| Zdeněk Počta | 1 | 430 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 105 978 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 4 | 4 087 207 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 1 274 655 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 236 115 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 70 214 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 63 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 58 598 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM CB s.r.o. | 1 | 575 438 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 446 309 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 236 115 Kč |
| JM Bau s.r.o. | 2 | 218 102 Kč |
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 105 020 Kč |
| Gabriela Švehlová | 1 | 63 000 Kč |
| Koberce Strnad Lišov s.r.o. | 1 | 58 598 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 8 | 1 702 581 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 797 775 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 655 750 Kč |
| Nábytek | 2 | 215 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 424 892 Kč |
| Cestovní kancelář Topinka, s.r.o. | 1 | 423 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 232 750 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 2 | 215 450 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 129 954 Kč |
| Bohdana Wallischová | 1 | 97 200 Kč |
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 80 100 Kč |
| JARg s.r.o. | 1 | 65 629 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 9 | 1 668 975 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 1 791 042 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 899 621 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 418 589 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 325 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 151 976 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 102 245 Kč |
| Zemědělství | 1 | 99 099 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jan Míka | 1 | 1 791 042 Kč |
| SANTAL spol. s r. o. | 1 | 418 589 Kč |
| Mgr. Renata Vasquez Lédlová | 1 | 325 600 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 278 663 Kč |
| GASTROPROFIS INTERNATIONAL s.r.o. | 2 | 229 466 Kč |
| MultiBoard s.r.o. | 1 | 197 966 Kč |
| Výtahy Line, s.r.o. | 2 | 151 976 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 1 | 122 079 Kč |
| DVEŘE CB, s.r.o. | 1 | 102 304 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 102 245 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 99 099 Kč |
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 80 100 Kč |
| Miloslav Blahout | 1 | 64 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 15 | 3 964 104 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 489 020 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 369 151 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 332 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 278 958 Kč |
| Odpady | 1 | 247 143 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Cestovní kancelář Topinka, s.r.o. | 1 | 371 420 Kč |
| Mgr. Renata Vasquez Lédlová | 1 | 332 500 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 247 143 Kč |
| DVEŘE CB, s.r.o. | 1 | 164 372 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 117 600 Kč |
| Miloslav Blahout | 1 | 116 214 Kč |
| OTHERM CB s.r.o. | 1 | 114 586 Kč |
| JM Bau s.r.o. | 1 | 104 737 Kč |
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 75 600 Kč |
| Lucie Bernasová | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 10 | 1 716 771 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 60 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 60 180 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 1 | 60 180 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 25 | 43 103 712 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 149 800 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 100 919 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Ivan Štrosser | 1 | 118 704 Kč |
| DVEŘE CB, s.r.o. | 1 | 100 919 Kč |
| OTHERM CB s.r.o. | 1 | 89 421 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 60 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 4 | 369 423 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 99 | 10 995 330 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 549 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 342 262 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 192 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 1 | 303 070 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 299 659 Kč |
| Ing. Marek Hanuš | 1 | 246 730 Kč |
| Jan Řehovský | 1 | 145 131 Kč |
| GASTROPROFIS INTERNATIONAL s.r.o. | 1 | 139 755 Kč |
| EKO-PF s.r.o. | 1 | 128 064 Kč |
| JM Bau s.r.o. | 1 | 89 202 Kč |
| DachPro s.r.o. | 1 | 83 080 Kč |
| Výtahy Line, s.r.o. | 1 | 69 067 Kč |
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 53 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 10 | 1 556 858 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 273 232 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASTROPROFIS INTERNATIONAL s.r.o. | 1 | 117 685 Kč |
| Jan Řehovský | 1 | 91 777 Kč |
| Stavby Stára s.r.o. | 1 | 63 771 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 3 | 273 232 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 677 | 96 795 244 Kč |
| Pojišťovací služby | 146 | 43 465 282 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 122 | 39 879 795 Kč |
| Odpady | 25 | 6 075 350 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 25 | 2 538 749 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CK Sport - Kolínská II s.r.o. | 1 | 287 220 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 282 975 Kč |
| Osvald Sýkora | 3 | 267 880 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 144 900 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 143 930 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 133 015 Kč |
| Vema,a.s. | 1 | 84 869 Kč |
| CAG s.r.o. | 1 | 60 986 Kč |
| PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. | 1 | 51 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice | 11 | 1 457 715 Kč |