Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 06.10.2001 |
| IČO | 70890412 |
| Datová schránka | yt5k689 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 139 smluv za celkem 36 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
32,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 495 858 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 13 | 6 693 735 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. | 2 | 4 316 218 Kč |
| Kulhánek - Mařík, stavební firma, spol. s r.o. | 6 | 1 672 208 Kč |
| KAVEX Bohemia s.r.o. | 3 | 548 130 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 2 | 157 179 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 28 | 9 325 924 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 818 357 Kč |
| Zemědělství | 1 | 362 325 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 261 970 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 202 070 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 75 224 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 72 479 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 38 | 11 118 350 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Bíca s.r.o. | 1 | 3 779 817 Kč |
| Kulhánek - Mařík, stavební firma, spol. s r.o. | 7 | 2 045 915 Kč |
| KAVEX Bohemia s.r.o. | 10 | 1 879 668 Kč |
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 1 | 464 519 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 432 121 Kč |
| MD instalace s.r.o. | 1 | 372 273 Kč |
| Chladící technika Ch-Tech s.r.o. | 2 | 359 598 Kč |
| AUDIO KROPÍK s.r.o. | 2 | 349 540 Kč |
| SLIM, s.r.o. | 1 | 296 596 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 261 970 Kč |
| Husinecký Vladimír | 1 | 202 070 Kč |
| Jiří Hanzal | 2 | 201 593 Kč |
| DEKPROJEKT s.r.o. | 1 | 99 220 Kč |
| Martin Týmal | 1 | 86 757 Kč |
| BIFA spol. s r.o. | 1 | 77 803 Kč |
| POP Tábor - JC, s.r.o. | 1 | 75 224 Kč |
| AZ - ENERGIE s.r.o. | 1 | 72 479 Kč |
| SMM Elektro, spol. s r.o. | 1 | 61 185 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CORAX spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 266 284 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 247 276 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 99 259 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 8 | 612 818 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSA, z.s. | 1 | 266 284 Kč |
| A+B služby spol. s r.o. | 1 | 247 276 Kč |
| POP Tábor - JC, s.r.o. | 1 | 99 259 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EG.D Holding, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEVAK a.s. | 3 | 0 Kč |
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 269 097 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 151 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 78 275 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 38 366 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 10 | 536 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OSA, z.s. | 1 | 269 097 Kč |
| BDO Audit s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 1 | 78 275 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 38 366 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| A+B služby spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 2 | 1 821 637 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 234 740 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 224 786 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 57 238 Kč |
| Odpady | 25 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 13 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 10 | 2 338 401 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. | 2 | 1 821 637 Kč |
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 1 | 234 740 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 224 786 Kč |
| POP Tábor - JC, s.r.o. | 1 | 57 238 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 0 Kč |
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 8 | 4 604 231 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 218 300 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 87 121 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 86 515 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 13 | 4 996 167 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIDOX s.r.o. | 1 | 3 662 305 Kč |
| OSA, z.s. | 2 | 444 551 Kč |
| LUTY, s.r.o. | 2 | 408 980 Kč |
| BDO Audit s.r.o. | 1 | 115 912 Kč |
| VLTAVA LABE MEDIA a.s. | 1 | 101 640 Kč |
| POP Tábor - JC, s.r.o. | 1 | 89 142 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 87 121 Kč |
| UD - účetnictví, daně, s.r.o., v likvidaci | 1 | 86 515 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 404 400 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 37 | 2 855 385 Kč |
| Zemědělství | 1 | 788 920 Kč |
| Právní služby | 1 | 101 640 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 96 844 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 70 785 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 24 253 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 9 | 5 561 568 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 1 | 4 404 400 Kč |
| WISTERIA s.r.o. v likvidaci | 1 | 788 920 Kč |
| VLTAVA LABE MEDIA a.s. | 1 | 101 640 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 96 844 Kč |
| POP Tábor - JC, s.r.o. | 1 | 74 727 Kč |
| UD - účetnictví, daně, s.r.o., v likvidaci | 1 | 70 785 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 24 253 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 25 | 23 021 123 Kč |
| Právní služby | 13 | 1 219 680 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 356 367 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 86 515 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 76 164 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 44 652 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 12 | 1 725 177 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. | 1 | 1 161 479 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 182 156 Kč |
| VLTAVA LABE MEDIA a.s. | 1 | 101 640 Kč |
| UD - účetnictví, daně, s.r.o., v likvidaci | 1 | 86 515 Kč |
| POP Tábor - JC, s.r.o. | 1 | 76 164 Kč |
| MAFRA, a.s. | 1 | 72 571 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 44 652 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Evžen Sedlecký, advokát | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 68,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 192 291 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 192 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 133 158 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 101 640 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 68 993 Kč |
| Pojišťovací služby | 10 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 15 | 688 082 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulhánek - Mařík, stavební firma, spol. s r.o. | 1 | 192 291 Kč |
| MIN-servis, spol. s r.o. | 1 | 192 000 Kč |
| WISTERIA s.r.o. v likvidaci | 1 | 133 158 Kč |
| VLTAVA LABE MEDIA a.s. | 1 | 101 640 Kč |
| POP Tábor - JC, s.r.o. | 1 | 68 993 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 10 | 0 Kč |
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 553 | 181 875 364 Kč |
| Stavebnictví | 62 | 67 350 028 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 110 | 20 581 264 Kč |
| Zemědělství | 37 | 16 327 676 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 61 | 4 968 599 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 50 | 4 907 155 Kč |
| Energie | 13 | 101 829 Kč |
| Technické služby | 49 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace | 13 | 7 856 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 4 029 300 Kč |
| VIDOX s.r.o. | 1 | 2 250 230 Kč |
| WISTERIA s.r.o. v likvidaci | 1 | 914 833 Kč |
| UD - účetnictví, daně, s.r.o., v likvidaci | 2 | 166 375 Kč |
| Kulhánek - Mařík, stavební firma, spol. s r.o. | 1 | 119 218 Kč |
| INTERGRAM, nezávislá společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově-obrazových záznamů, z.s. | 1 | 101 829 Kč |
| VLTAVA LABE MEDIA a.s. | 1 | 101 640 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 98 315 Kč |
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 1 | 75 020 Kč |
| FCC České Budějovice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| A+B služby spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |