Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Andrea Červenková
změna 18.07.2023
| Založeno | 01.01.2001 |
| IČO | 70890919 |
| Datová schránka | 8usk45i |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 54 smluv za celkem 47 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 181 924 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 3 | 181 924 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 1 | 65 207 Kč |
| Milan Balek | 1 | 137 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 181 924 Kč |
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 2 | 65 344 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 2 | 65 277 Kč |
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 2 | 70 Kč |
| Daniel Kunert | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 4 | 65 277 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 1 178 540 Kč |
| Energie | 2 | 395 670 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 360 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 3 | 1 538 540 Kč |
| Městská část Praha 2 | 3 | 395 670 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 1 500 000 Kč |
| Energie | 2 | 477 950 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 64 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 3 | 1 564 570 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 477 950 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 13 | 7 102 700 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 21 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 31 460 Kč |
| Azmera s.r.o. | 1 | 21 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 2 | 53 240 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 4 006 702 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 2 | 3 | 3 647 424 Kč |
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 2 | 359 278 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 249 685 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 99 162 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 55 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NeatWood Design s.r.o. | 1 | 249 685 Kč |
| Michal Mlateček | 1 | 99 162 Kč |
| Pavel Toms | 1 | 55 000 Kč |
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 3 | 403 847 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 462 366 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 336 635 Kč |
| Technické služby | 1 | 90 351 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 55 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 19 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 8 | 944 352 Kč |
| Městská část Praha 2 | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 2 | 809 103 Kč |
| Služby závodních jídelen | 13 | 715 000 Kč |
| Energie | 2 | 262 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 248 608 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 7 | 188 877 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 150 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 9 | 1 582 908 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 73 | 36 558 872 Kč |
| IT | 1 | 35 517 396 Kč |
| Energie | 62 | 6 813 720 Kč |
| Kancelář | 13 | 5 185 553 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 3 611 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 2 | 1 | 35 517 396 Kč |
| Mateřská škola,Praha 2,Viničná 1 | 5 | 580 158 Kč |