Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Dagmar Hráchová šrámková
změna 30.06.2022
| Založeno | 01.01.2001 |
| IČO | 70890943 |
| Datová schránka | e8skxnq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 82 smluv za celkem 46 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
4,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 2 | 200 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 3 | 298 010 Kč |
| Lenka Šabíková | 1 | 0 Kč |
| MAFITA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 200 110 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 1 | 97 900 Kč |
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 427 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 180 225 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lenka Šabíková | 1 | 360 000 Kč |
| Kaorigarden, s.r.o. | 1 | 180 225 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 135 427 Kč |
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 1 | 67 000 Kč |
| Zuzana Hopjanová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 4 | 675 652 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 1 | 67 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 237 586 Kč |
| Energie | 1 | 142 780 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 72 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 36 300 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 12 | 273 886 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 142 780 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 1 | 72 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 474 862 Kč |
| Energie | 1 | 214 170 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 72 506 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 1 249 Kč |
| Potraviny | 8 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 8 | 548 617 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 214 170 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 1 | 110 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 8 | 320 350 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 281 911 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 188 911 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 167 222 Kč |
| Zemědělství | 1 | 150 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 66 200 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 16 940 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 10 769 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4soft, s.r.o. | 2 | 377 823 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 167 222 Kč |
| Kaorigarden, s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 1 | 93 000 Kč |
| KLIMI TOYS s.r.o. | 1 | 66 250 Kč |
| Milan Řehák | 1 | 66 200 Kč |
| Azmera s.r.o. | 1 | 16 940 Kč |
| Martin Jileček | 1 | 10 769 Kč |
| TECOMA spol. s r. o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Ivo Razák | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 10 | 855 204 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 1 | 93 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 4 119 039 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 329 920 Kč |
| Zemědělství | 2 | 202 482 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 2 | 2 | 3 647 424 Kč |
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 7 | 1 004 017 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 321 364 Kč |
| Zemědělství | 1 | 134 888 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 63 888 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4soft, s.r.o. | 1 | 319 912 Kč |
| Kaorigarden, s.r.o. | 1 | 134 888 Kč |
| Petr Frank | 1 | 63 888 Kč |
| INSTALACE Šubrt, spol. s r.o. | 1 | 1 452 Kč |
| Azmera s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 5 | 520 140 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 36 | 4 793 873 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 2 574 759 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 210 195 Kč |
| Právní služby | 2 | 1 573 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 0 Kč |
| Jiná energie | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 8 | 597 792 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 8 | 576 100 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 526 793 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 274 664 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 6 | 914 157 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 114 | 37 030 015 Kč |
| IT | 1 | 35 517 396 Kč |
| Stavebnictví | 73 | 13 874 677 Kč |
| Energie | 29 | 2 498 650 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 15 | 297 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 2 | 1 | 35 517 396 Kč |
| Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27 | 7 | 787 779 Kč |