Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Květuše Voržáčková
změna 04.11.2019
| Založeno | 12.03.2002 |
| IČO | 70924198 |
| Datová schránka | 2kakxh7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 59 smluv za celkem 9 mil. Kč;
12 smluv má zásadní nedostatek;
5,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 2 | 100 055 Kč |
| BUTCHIS, z.s. | 1 | 84 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 100 055 Kč |
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 1 | 84 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 136 703 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 114 654 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 54 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REAGA s.r.o. | 2 | 251 358 Kč |
| BUTCHIS, z.s. | 2 | 168 000 Kč |
| SkyCom online s.r.o. | 1 | 54 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 5 | 473 808 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 389 274 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 525 527 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 326 310 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 109 398 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 2 | 1 514 274 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 1 389 274 Kč |
| ONYX wood spol. s r.o. | 1 | 525 527 Kč |
| REAGA s.r.o. | 1 | 109 398 Kč |
| BUTCHIS, z.s. | 1 | 88 000 Kč |
| CODEM Academy s.r.o. | 1 | 57 375 Kč |
| GASTROART CZ, spol. s r.o. | 1 | 55 935 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 1 389 274 Kč |
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 5 | 836 235 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 1 | 125 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 8 | 871 193 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 431 335 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 84 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REAGA s.r.o. | 3 | 208 374 Kč |
| PMN-Výroba nerezového zařízení s.r.o. | 1 | 149 508 Kč |
| DIGITON s. r. o. | 2 | 144 952 Kč |
| HYLA s.r.o. | 1 | 118 640 Kč |
| Michal Rohrer | 1 | 107 544 Kč |
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 1 | 68 000 Kč |
| Jan Havel | 1 | 55 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 9 | 784 618 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 1 | 68 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 494 035 Kč |
| Kancelář | 1 | 104 805 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REAGA s.r.o. | 2 | 170 769 Kč |
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 2 | 139 766 Kč |
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 1 | 133 000 Kč |
| T-WOOD s.r.o. | 1 | 98 741 Kč |
| David Burian | 1 | 56 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 6 | 465 841 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 1 | 133 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 953 320 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 298 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 114 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 3 | 1 141 320 Kč |
| REAGA s.r.o. | 1 | 114 832 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 953 320 Kč |
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 2 | 224 832 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 2 | 188 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 567 302 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 403 601 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 159 962 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 2 | 631 302 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 159 962 Kč |
| SD Systems s.r.o. | 1 | 105 270 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 90 000 Kč |
| Jiří Šmejkal | 1 | 79 980 Kč |
| PMN-Výroba nerezového zařízení s.r.o. | 1 | 74 718 Kč |
| LUTO Invest, s.r.o. | 1 | 69 613 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 6 | 579 543 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 567 302 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 1 | 64 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 8 | 1 065 248 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 953 704 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 146 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 9 | 1 431 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 953 704 Kč |
| LOKKI International s.r.o. | 1 | 331 610 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 2 | 146 500 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 5 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 29 | 3 205 182 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 196 500 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 126 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 75 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 66 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 3 | 201 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 196 500 Kč |
| ALFA OFFICE Pro s.r.o. | 1 | 87 000 Kč |
| Jiří Vrkoč | 1 | 66 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 3 | 350 498 Kč |
| Škola v přírodě a školní jídelna Čestice | 2 | 126 000 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 75 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 204 | 16 074 621 Kč |
| Dary a dotace | 23 | 11 302 042 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 4 008 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 330 000 Kč |
| 1 | 113 000 Kč | |
| Městská část Praha 10 | 1 | 70 000 Kč |
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Praha 10, Benešovská 2291/28, příspěvková organizace | 3 | 513 000 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 60 000 Kč |