Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 28.06.2002 |
| IČO | 70940053 |
| Datová schránka | w94ktgc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 3 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 141 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Peklák | 1 | 79 973 Kč |
| PROFIŠKOLY - nábytek, s.r.o. | 1 | 61 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 2 | 141 713 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 1 378 801 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 99 220 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 3 | 1 252 573 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 126 228 Kč |
| Tomáš Berger | 1 | 99 220 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 2 | 1 252 573 Kč |
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 3 | 225 448 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 104 544 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 2 | 104 544 Kč |
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Milan West | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 3 | 104 544 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 110 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 26 | 90 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Berger | 1 | 110 000 Kč |
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 2 | 90 000 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 2 | 182 600 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 2 | 90 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 365 990 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 121 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bonita Group Service s.r.o. | 2 | 365 990 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 121 515 Kč |
| Tomáš Berger | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 4 | 487 505 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 273 887 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 90 375 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 4 | 273 887 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 90 375 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Natura Opava - Czech Republic, z.s. | 2 | 0 Kč |
| Milan West | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 2 | 137 887 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 136 000 Kč |
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 6 | 90 375 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Kudela | 1 | 0 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 41 | 3 704 359 Kč |
| Školení a kurzy | 82 | 2 899 586 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Kudela | 1 | 53 440 Kč |
| PAM - ÚČTO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace | 3 | 53 440 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |