Informace o Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace

Úřad - orgán veřejné moci

Založena
27.09.2001
První známá smlouva v registru smluv byla podepsána rok před založením firmy.
IČO 62330403
Datová schránka xv3gncr
Majetkové vazby společnosti Hierarchický přehled dceřinných společností
Další informace o subjektu
První smlouva v RS uveřejněna 1.10.1999
Poslední smlouva v RS uveřejněna 23.3.2020
Novinky o této firmě do mailu Hlídat všechny změny o <b>Krajské zařízení pro další</b> v celém Hlídači
Sdílet stránku s ostatními na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Obsah stránky

Problémy a varování

Statistiky z registru smluv

Vysvětlení: Registr smluv je platný od poloviny roku 2016. První rok, od 1.7.2016 do 30.6.2017, probíhal v "testovacím" režimu, kdy za neuveřejnění smlouvy nehrozila žádná sankce. Proto statistiky za 2016 neobsahují smlouvy za celý rok a rok 2017 nemusí být úplný.

Souhrnné statistiky
pro Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace
od 2016
1259 smluv za celkem 81 mil. Kč
78,2 % smluv se skrytou cenou
0,0 % smluv se skrytou smluvní stranou
1,6 %smluv s firmami navázanými na politiky
Zobraz grafy
Hodnota smluv
Počet smluv
% smluv s utajenou cenou
Hodnota smluv s vazbou na politiky
% smluv s vazbou na politiky
Smlouvy s vazbou na politiky Zde najdete přehled navázaných osob a firem.
Rok Počet smluv % podíl Hodnota smluv v Kč % podíl
2016 1 0,47 % 201 822 Kč 1,20 %
2017 7 2,72 % 2 mil. Kč 14,63 %
2018 10 3,38 % 2 mil. Kč 4,47 %
2019 3 0,63 % 481 121 Kč 3,41 %
2020 0 0,00 % 0 Kč 0,00 %
Celkem 21 5,06 % 4 mil. Kč 5,06 %
Veřejné zakázky

Krajské zařízení pro další se vyskytuje v 36 veřejných zakázkach jako zadavatel.

Krajské zařízení pro další se vyskytuje v 2 veřejných zakázkách jako dodavatel.

Dotace

Úřad Krajské zařízení pro další dostal 24 dotací v celkové hodnotě 236 961 227 Kč.

Insolvenční rejstřík

Krajské zařízení pro další se vyskytuje v 3 insolvencích jako věřitel.

Krajské zařízení pro další není v insolvečním rejstříku jako dlužník.

Krajské zařízení pro další není v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce.

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace jako odběratel (plátce peněz)

Nejúspěšnější dodavatelé podle počtu smluv

IČOPočet smluv
Alfa Software, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
16
PhDr. Libor Kyncl detail o subj
smlouvy mezi subjekty
9
Sodexo Pass Česká republika a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
8
Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Česká spořitelna, a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
SEPETNÁ v.o.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
HOPE PRESS, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Základní škola a Mateřská škola Družby, Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
RNDr. Zdenka Hromadová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Základní škola T.G. Masaryka Bohumín - Pudlov Trnková 280 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Studénka, Komenského 700, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Česká asociace mentoringu ve vzdělávání, z.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
VALUX, spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
QUIET HOME AGENCY s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
OPEN AGENCY s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
OPTYS, spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola U Lesa, Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Brno,Křenová 21,příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Brno, nám. 28. října 22, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Beruška, Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2318 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Mateřídouška, Frýdek-Místek, J. Božana 3141 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Štramberk detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Hanušovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Slunečnice, Krnov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Vendryně 236, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Frýdek-Místek, Josefa Myslivečka 1883 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Kamarád, Příbor, Frenštátská 1370 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Škola manažerského rozvoje s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Dobrá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Michaela Kurcová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Ostrava, Varenská 2a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřské školy Kopřivnice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Háj ve Slezsku, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Skotnice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Kouzelný svět detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Čeladenská beruška, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Horní Domaslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mgr. Pavlína Němcová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Pražmo, příspěvková organizace, okres Frýdek-Místek detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mgr. Hana Kroupová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Ropice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Písek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Skřipov, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Těškovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Košařiska, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Bohumín - Skřečoň 1.máje 217 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Řepiště, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Veřovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín,příspěvkováorganizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Frýdek-Místek, Anenská 656, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Ostrava - Dubina, A. Gavlase 12A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Mosty u Jablunkova 750, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pittra detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Prosper hotelové služby s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Edutica s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Roman Vaněk detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
RPIC-ViP s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
RAIN.cz, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Jakub Švec detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Asseco Solutions, a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola H.Sienkiewicze s polským jazykem vyučovacím Jablunkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola, Ostrava-Poruba, V. Makovského 4429, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Český Těšín Kontešinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Daniel Goršanov detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Paskov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Vřesina, okres Opava - příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mgr. Alexandra Dobrovolná detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Obec Dolní Domaslavice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední průmyslová škola, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 184, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Opava, Šrámkova 4, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Osoblaha, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna, Vrbno p. Pradědem, nám. Sv. Michala 17, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Magaziny CZ s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
A co dál, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Kamil Feidl detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
H-mat, o.p.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Monika Kunzová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Jana Turčeková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mgr. Petra Mařádková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
BENDIG POBP s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
MULTIP Moravia s. r. o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Servodata a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
innogy Energo, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
ADOR CZ s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola logopedická s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední škola informačních technologií, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
AMBRA - Group, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
ABZ knihy, a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
MORAVAPRESS s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Vema,a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Quip, z. ú. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Občanské sdružení Náš-Net detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
NOVOS NJ, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
ARPOK, o.p.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
RPM Service CZ a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
PACHNER, vzdělávací software, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
3B INVEST a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
MASTER SPORT s. r. o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
NODE MORAVA s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
UNNI Trading, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola ZDRAVÍ s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Krabičky - výrobní družstvo detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
MPD Sanace s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
FABRIKO MORAVA, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
DAUNŮV PALÁC s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
APM interiery CZ s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
BOHEMIAN FANTASY spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Ing. Zdena Ruszová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
MICROSOFT s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
AUTOKLEVER spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Orlová-Lutyně K. Dvořáčka 1228 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
SPIN, z.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
ONYX Lednice s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice, p.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
OZO Ostrava s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Mendelova, Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mgr. Jan Petro detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava, Špálova 32, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
MUDr. Marie Selerová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Iveta Hinnerová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mgr. Beata Kynclová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
BULY ARÉNA - zájmové sdružení detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Havířov - Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Stěbořice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Fulnek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Čtyřlístek, Ostrava-Poruba, Skautská 1082, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Bordovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Opava, Vrchní 19-příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Firemní školka města Ostravy, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Veronika Chupíková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Slezská Ostrava, Komerční 22a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Zuzana Jirkalová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Paul Edward Andrew Baptie detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Bukovec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Holčovice, okres Bruntál, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Lukáš Hanzelka detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Nejúspěšnější dodavatelé podle celkové hodnoty smluv

IČOSoučet cen
FABRIKO MORAVA, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4 mil. Kč
Česká asociace mentoringu ve vzdělávání, z.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3 mil. Kč
SEPETNÁ v.o.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3 mil. Kč
Michaela Kurcová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3 mil. Kč
RPIC-ViP s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2 mil. Kč
OPEN AGENCY s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2 mil. Kč
Sodexo Pass Česká republika a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2 mil. Kč
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2 mil. Kč
BOHEMIAN FANTASY spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1 mil. Kč
VALUX, spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1 mil. Kč
Alfa Software, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1 mil. Kč
Daniel Goršanov detail o subj
smlouvy mezi subjekty
960 183 Kč
OPTYS, spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
807 204 Kč
Škola manažerského rozvoje s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
750 000 Kč
PhDr. Libor Kyncl detail o subj
smlouvy mezi subjekty
615 425 Kč
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
579 464 Kč
Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
563 909 Kč
RNDr. Zdenka Hromadová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
417 400 Kč
HOPE PRESS, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
397 969 Kč
QUIET HOME AGENCY s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
384 851 Kč
Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
332 295 Kč
Servodata a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
322 671 Kč
Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
290 126 Kč
AUTOKLEVER spol. s r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
280 000 Kč
AMBRA - Group, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
245 509 Kč
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
245 000 Kč
Základní škola a Mateřská škola Družby, Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
242 125 Kč
Základní škola T.G. Masaryka Bohumín - Pudlov Trnková 280 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
236 813 Kč
Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pittra detail o subj
smlouvy mezi subjekty
224 733 Kč
Mgr. Hana Kroupová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
216 200 Kč
BULY ARÉNA - zájmové sdružení detail o subj
smlouvy mezi subjekty
201 822 Kč
Roman Vaněk detail o subj
smlouvy mezi subjekty
193 007 Kč
Prosper hotelové služby s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
184 296 Kč
ABZ knihy, a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
183 599 Kč
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
175 770 Kč
UNNI Trading, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
163 302 Kč
Mgr. Pavlína Němcová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
160 000 Kč
ONYX Lednice s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
139 080 Kč
Paul Edward Andrew Baptie detail o subj
smlouvy mezi subjekty
137 500 Kč
APM interiery CZ s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
137 334 Kč
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
136 420 Kč
RAIN.cz, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
133 100 Kč
MICROSOFT s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
133 100 Kč
Mgr. Alexandra Dobrovolná detail o subj
smlouvy mezi subjekty
132 200 Kč
Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
132 080 Kč
Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
128 570 Kč
Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
122 430 Kč
SPIN, z.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
119 400 Kč
NOVOS NJ, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
119 258 Kč
Jakub Švec detail o subj
smlouvy mezi subjekty
119 000 Kč
MULTIP Moravia s. r. o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
112 924 Kč
Mgr. Jan Petro detail o subj
smlouvy mezi subjekty
112 841 Kč
Quip, z. ú. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
111 615 Kč
Mgr. Beata Kynclová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
111 320 Kč
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
104 569 Kč
Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
104 569 Kč
Základní škola, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
104 569 Kč
NODE MORAVA s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
101 665 Kč
Zuzana Jirkalová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
98 900 Kč
Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
96 410 Kč
H-mat, o.p.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
94 864 Kč
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
93 060 Kč
ADOR CZ s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
92 910 Kč
Monika Kunzová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
91 000 Kč
3B INVEST a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
90 356 Kč
Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
89 700 Kč
Krabičky - výrobní družstvo detail o subj
smlouvy mezi subjekty
88 693 Kč
Magaziny CZ s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
87 933 Kč
Základní škola Holčovice, okres Bruntál, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
87 100 Kč
MPD Sanace s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
86 940 Kč
Asseco Solutions, a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
83 047 Kč
MASTER SPORT s. r. o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
82 918 Kč
DAUNŮV PALÁC s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
79 150 Kč
MORAVAPRESS s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
75 867 Kč
Mgr. Petra Mařádková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
74 400 Kč
Kamil Feidl detail o subj
smlouvy mezi subjekty
72 000 Kč
A co dál, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
70 200 Kč
Střední průmyslová škola, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
68 684 Kč
ARPOK, o.p.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
66 000 Kč
Ing. Zdena Ruszová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
66 000 Kč
PACHNER, vzdělávací software, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
63 495 Kč
Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
61 620 Kč
Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
55 600 Kč
Jana Turčeková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
13 380 Kč
RPM Service CZ a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
11 041 Kč
Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7 563 Kč
Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2 818 Kč
Občanské sdružení Náš-Net detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2 420 Kč
BENDIG POBP s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2 178 Kč
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obec Dolní Domaslavice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 184, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Studénka, Komenského 700, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Opava, Šrámkova 4, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Osoblaha, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna, Vrbno p. Pradědem, nám. Sv. Michala 17, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Zátor, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Slezská Ostrava, Zámostní 31, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Edutica s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
innogy Energo, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola logopedická s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední škola informačních technologií, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Vema,a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola ZDRAVÍ s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Česká spořitelna, a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola U Lesa, Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Brno,Křenová 21,příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Brno, nám. 28. října 22, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Orlová-Lutyně K. Dvořáčka 1228 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Beruška, Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2318 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Mateřídouška, Frýdek-Místek, J. Božana 3141 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Štramberk detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Hanušovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Slunečnice, Krnov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Vendryně 236, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice, p.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
OZO Ostrava s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Mendelova, Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Frýdek-Místek, Josefa Myslivečka 1883 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Kamarád, Příbor, Frenštátská 1370 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava, Špálova 32, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Dobrá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
MUDr. Marie Selerová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Iveta Hinnerová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola H.Sienkiewicze s polským jazykem vyučovacím Jablunkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava, Varenská 2a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Kravaře, Petra z Kravař, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Havířov - Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Havířov - Šumbark Školní 1/814 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Stěbořice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Fulnek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Čtyřlístek, Ostrava-Poruba, Skautská 1082, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola, Ostrava-Poruba, V. Makovského 4429, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřské školy Kopřivnice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Bordovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Háj ve Slezsku, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Opava, Vrchní 19-příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Skotnice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Firemní školka města Ostravy, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Kouzelný svět detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Čeladenská beruška, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Veronika Chupíková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Slezská Ostrava, Komerční 22a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Český Těšín Kontešinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Horní Domaslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Pražmo, příspěvková organizace, okres Frýdek-Místek detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Paskov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Ropice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Písek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Skřipov, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Bukovec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Těškovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Košařiska, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Vřesina, okres Opava - příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Bohumín - Skřečoň 1.máje 217 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Řepiště, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Veřovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín,příspěvkováorganizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Frýdek-Místek, Anenská 656, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Dubina, A. Gavlase 12A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Mosty u Jablunkova 750, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Lukáš Hanzelka detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace jako dodavatel (příjemce peněz)

Nejčastější objednatelé (plátci) podle počtu smluv

IČOPočet smluv
T-Mobile Czech Republic a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
22
Dětský domov a Školní jídelna, Nový Jičín, Revoluční 56, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Pedagogicko-psychologická poradna, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Základní škola a Mateřská škola při lázních, Klimkovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Základní škola a Mateřská škola, Nový Jičín, Dlouhá 54, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Základní škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 1053, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Základní škola Heřmanice u Oder okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Základní škola a Mateřská škola Bernartice nad Odrou, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Základní škola a Mateřská škola Mošnov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
7
Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
6
Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
6
Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
6
Základní škola a Mateřská škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
6
Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Základní škola Vražné okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5
Odborné učiliště a Praktická škola, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
PhDr. Věra Matúšová s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Rehabilitační centrum MUDr. Josef Pech s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Lukáš Trefil detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Jana Turčeková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Moravskoslezské datové centrum, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
KAFIRA o.p.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Jitka Raková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Sedlnice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
RBP, zdravotní pojišťovna detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Dětský domov a Školní jídelna, Příbor, Masarykova 607, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní umělecká škola, Příbor, Lidická 50, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Františka kardinála Tomáška Studénka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Studénka, Sjednocení 650, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Studénka, Butovická 346, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Mateřská škola Trojlístek Nový Jičín, Máchova 62, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Mateřská škola Sady Nový Jičín, Revoluční 52, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní umělecká škola, Bílovec, Pivovarská 124, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní umělecká škola Zdeňka Buriana, Kopřivnice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Mateřská škola Kamarád, Příbor, Frenštátská 1370 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola speciální a Mateřská škola speciální, Nový Jičín, Komenského 64, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Bc. Jaroslav Kišš detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Mgr. Jitka Soušková Doleželová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Školní jídelna Komenského, Příbor, ul. Komenského čp. 458 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Mateřská škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Mateřská škola Starý Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola Npor.Loma Příbor Školní 1510 okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Mateřská škola Příbor, Pionýrů 1519, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Fulnek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a mateřská škola Tichá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a mateřská škola Pustějov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola, Libhošť 90, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Albrechtičky, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Hladké Životice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Slatina, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Pavla Mazurová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Dům dětí a mládeže, Kopřivnice, Kpt. Jaroše 1077, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Mateřská škola Bílov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Životice u Nového Jičína, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Tísek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a mateřská škola Olbramice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola T.G.Masaryka Jistebník okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Hostašovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Veřovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín,příspěvkováorganizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Dům dětí a mládeže, Bílovec, Tovární 188, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Renata Klenková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
4
Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Dobrá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
MUDr. Marie Selerová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Iveta Hinnerová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Moravskoslezský kraj detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Firemní školka města Ostravy, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Veronika Chupíková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí, ul. Janáčkova 1444, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T.G. Masaryka 1260, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Palkovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Lukáš Hanzelka detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Michaela Knápková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
3
Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Obec Lhotka detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Obec Pržno detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Obec Horní Domaslavice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Obec Horní Tošanovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Obec Třanovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Obec Nižní Lhoty detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Obec Pazderna detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Statutární město Ostrava detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Osoblaha, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Zdeněk Kresta detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Střední škola informačních technologií, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Jablunkovské centrum kultury a informací, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Bruzovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Marie Valigurová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Dětský domov a Školní jídelna, Čeladná 87, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní umělecká škola, Jablunkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4411, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Dětský domov a Školní jídelna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola, Frýdlant nad Ostravicí, Náměstí 7, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola-Przedszkole Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Školní jídelna Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Hrádek 144, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola s polským vyučovacím jazykem a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Hrádek 77, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Vendryně č.1, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola - Przedszkole, Vendryně č. 1, okres Frýdek-Místek,příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Písečná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Bystřice 848, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím Bystřice 366, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Staré Hamry, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Lučina, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Kaštánek Návsí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Návsí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Zelená 73/A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Nezvalovo nám. 856, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola, Ostrava-Poruba,J. Šoupala 1609, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola, Ostrava-Poruba, I.Sekaniny 1804, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřské školy Kopřivnice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Bocanovice 19, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Soběšovice, okres Frýdek - Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Šenov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Pstruží, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola T.G. Masaryka Krmelín, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Čeladenská beruška, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Horní Domaslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní umělecká škola Jožky Matěje Brušperk, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola T.G. Masaryka a Mateřská škola Komorní Lhotka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PRŽNO, OKRES FRÝDEK - MÍSTEK, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Milíkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola s polským jazykem vyučovacím a Mateřská škola - Przedszkole Milíkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Střítež, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Staříč, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Jana Kubisze, Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Jana Kubisza Hnojník, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Písek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Bukovec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Ostrava, Křižíkova 18, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Ostrava - Vítkovice, Šalounova 56 příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Bílá, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola Čeladná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Polanka nad Odrou, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Frýdek-Místek, Anenská 656, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Skalice 192, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Ostrava - Hrabůvka, Adamusova 7, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Szkoła Podstawowa i Przedszkole příspěvková organizace 739 98 Mosty u Jablunkova 750 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Středisko volného času Korunka, Ostrava - Mariánské Hory, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Středisko volného času, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Středisko volného času, Ostrava - Moravská Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Dětský domov se školou a základní škola, Ostrava-Kunčice, Jeseninova 4 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Mateřská škola Čeladná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2
Město Bílovec detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Obec Dolní Domaslavice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola speciální, Ostrava-Slezská Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Domov mládeže a Školní jídelna-výdejna, Ostrava-Hrabůvka, Krakovská 1095, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní umělecká škola Vratimov detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 184, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna, Vrbno p. Pradědem, nám. Sv. Michala 17, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
ALSYKO security, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Pedagogicko-psychologická poradna, Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Vladimír Novobilský detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Beruška, Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2318 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Sedliště detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice, p.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Ostrava, Gajdošova 9, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Ostrava-Stará Bělá detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní umělecká škola, Ostrava - Petřkovice, Hlučínská 7, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní umělecká škola Edvarda Runda, Ostrava - Slezská Ostrava, Keltičkova 4, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní umělecká škola Heleny Salichové, Ostrava - Polanka n/O, 1. května 330, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola, Ostrava-Hrabůvka, U Haldy 66, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Dětský domov Úsměv a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Bukovanského 25, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Hrabová, Reymontova 2a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Výchovný ústav Ostrava - Hrabůvka detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední škola automobilní, Krnov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola logopedická, Ostrava-Poruba, Na Robinsonce 1646, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola logopedická, Ostrava-Poruba, U Školky 1621, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní umělecká škola Dobroslava Lidmily Ostrava-Svinov detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola H.Sienkiewicze s polským jazykem vyučovacím Jablunkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Ostrava - Petřkovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava, Varenská 2a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava, Hornická 43A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Provaznická 64, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Ostrava - Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, Klegova 29, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Ostrava-Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1/1236, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola U Dvoru, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Čtyřlístek, Ostrava-Poruba, Skautská 1082, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dětská 920, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola,"Klubíčko" Ostrava - Hrabová, Příborská 28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava-Petřkovice, U Kaple 670, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Slezská Ostrava, Pěší 1, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava-Nová Bělá, Na Pláni 2, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava - Martinov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Krásné Pole, Družební 336, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Janovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Sviadnov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Bukovec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava, Repinova 19, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava, Šafaříkova 9, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava - Vítkovice, Prokopa Velikého 37, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Kujavy, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Šilheřovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř.Dr.E.Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava - Dubina, F. Formana 13, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava - Výškovice, Staňkova 33, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 4, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Za Školou 1, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava - Dubina, A. Gavlase 12A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Základní škola a mateřská škola Mosty u Jablunkova 750, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Mosty u Jablunkova, Střed 788, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Mateřská škola Ostrava-Stará Bělá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
IČO:87691765 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
1
Nejčastější objednatelé (plátci) podle celkové hodnoty smluv

IČOSoučet cen
Moravskoslezský kraj detail o subj
smlouvy mezi subjekty
26 mil. Kč
Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
5 mil. Kč
Statutární město Ostrava detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2 mil. Kč
Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
2 mil. Kč
Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
904 600 Kč
Rehabilitační centrum MUDr. Josef Pech s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
884 808 Kč
Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
726 000 Kč
Středisko volného času, Ostrava - Moravská Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
726 000 Kč
Základní škola, Ostrava-Poruba, I.Sekaniny 1804, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
605 000 Kč
Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
438 156 Kč
Lukáš Trefil detail o subj
smlouvy mezi subjekty
355 035 Kč
Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
322 828 Kč
Iveta Hinnerová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
289 182 Kč
KAFIRA o.p.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
286 002 Kč
Lukáš Hanzelka detail o subj
smlouvy mezi subjekty
236 687 Kč
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA detail o subj
smlouvy mezi subjekty
216 212 Kč
PhDr. Věra Matúšová s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
200 084 Kč
Základní škola, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
200 000 Kč
Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
190 690 Kč
Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř.Dr.E.Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
179 455 Kč
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
162 406 Kč
Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
159 220 Kč
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
154 200 Kč
Základní škola a mateřská škola Palkovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
150 040 Kč
Základní škola generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
145 000 Kč
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
141 695 Kč
Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
136 950 Kč
Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
135 000 Kč
RBP, zdravotní pojišťovna detail o subj
smlouvy mezi subjekty
134 361 Kč
Základní škola Ostrava - Vítkovice, Šalounova 56 příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
130 680 Kč
Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
129 320 Kč
Město Bílovec detail o subj
smlouvy mezi subjekty
126 100 Kč
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
118 280 Kč
Bc. Jaroslav Kišš detail o subj
smlouvy mezi subjekty
112 858 Kč
Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T.G. Masaryka 1260, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
109 740 Kč
Veronika Chupíková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
108 498 Kč
Pavla Mazurová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
103 721 Kč
Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk detail o subj
smlouvy mezi subjekty
102 856 Kč
Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
93 001 Kč
Základní škola Dobrá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
89 181 Kč
Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
88 669 Kč
Jitka Raková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
87 560 Kč
Mgr. Jitka Soušková Doleželová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
71 333 Kč
Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
70 945 Kč
MUDr. Marie Selerová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
69 891 Kč
Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
69 478 Kč
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
67 000 Kč
Vladimír Novobilský detail o subj
smlouvy mezi subjekty
66 550 Kč
Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
63 440 Kč
Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
62 499 Kč
Základní škola Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná detail o subj
smlouvy mezi subjekty
60 810 Kč
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
60 810 Kč
Jana Turčeková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
60 489 Kč
Základní škola Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
59 121 Kč
Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
57 500 Kč
Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
57 431 Kč
Základní škola Ostrava, Gajdošova 9, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
57 260 Kč
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
56 700 Kč
Střední škola automobilní, Krnov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
55 285 Kč
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
54 500 Kč
Renata Klenková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
52 907 Kč
Střední škola informačních technologií, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
42 229 Kč
Michaela Knápková detail o subj
smlouvy mezi subjekty
39 301 Kč
Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
37 162 Kč
Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
35 472 Kč
Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
30 405 Kč
Základní škola a Mateřská škola Osoblaha, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
28 716 Kč
Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
27 027 Kč
Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
26 420 Kč
Zdeněk Kresta detail o subj
smlouvy mezi subjekty
25 500 Kč
Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Bruntál detail o subj
smlouvy mezi subjekty
23 648 Kč
Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
8 228 Kč
Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obec Lhotka detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obec Pržno detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obec Dolní Domaslavice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obec Horní Domaslavice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obec Horní Tošanovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obec Třanovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obec Nižní Lhoty detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obec Pazderna detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Odborné učiliště a Praktická škola, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Gymnázium, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola speciální, Ostrava-Slezská Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Domov mládeže a Školní jídelna-výdejna, Ostrava-Hrabůvka, Krakovská 1095, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Gymnázium Hladnov a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola Vratimov detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 184, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna, Vrbno p. Pradědem, nám. Sv. Michala 17, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Moravskoslezské datové centrum, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
ALSYKO security, s.r.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Pedagogicko-psychologická poradna, Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dětský domov a Školní jídelna, Nový Jičín, Revoluční 56, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Sedlnice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dětský domov a Školní jídelna, Příbor, Masarykova 607, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Jablunkovské centrum kultury a informací, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Bruzovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola, Příbor, Lidická 50, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Marie Valigurová detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dětský domov a Školní jídelna, Čeladná 87, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Pohádka, Frýdek-Místek, Třanovského 404 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Beruška, Frýdek-Místek, Nad Lipinou 2318 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Františka kardinála Tomáška Studénka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Studénka, Sjednocení 650, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Studénka, Butovická 346, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Sedliště detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Mjr. Ambrože Bílka a Mateřská škola Metylovice, p.o. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Ostrava-Stará Bělá detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola, Ostrava - Petřkovice, Hlučínská 7, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola Edvarda Runda, Ostrava - Slezská Ostrava, Keltičkova 4, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola Heleny Salichové, Ostrava - Polanka n/O, 1. května 330, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola, Ostrava-Hrabůvka, U Haldy 66, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dětský domov Úsměv a Školní jídelna, Ostrava-Slezská Ostrava, Bukovanského 25, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dětský domov a Školní jídelna, Ostrava-Hrabová, Reymontova 2a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Trojlístek Nový Jičín, Máchova 62, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Sady Nový Jičín, Revoluční 52, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola, Bílovec, Pivovarská 124, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola Zdeňka Buriana, Kopřivnice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Pedagogicko-psychologická poradna, Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Floriána Bayera, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Výchovný ústav Ostrava - Hrabůvka detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola, Jablunkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Kamarád, Příbor, Frenštátská 1370 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4411, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola logopedická, Ostrava-Poruba, Na Robinsonce 1646, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola logopedická, Ostrava-Poruba, U Školky 1621, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola, Ostrava-Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
T-Mobile Czech Republic a.s. detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola speciální a Mateřská škola speciální, Nový Jičín, Komenského 64, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dětský domov a Školní jídelna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola Dobroslava Lidmily Ostrava-Svinov detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 13, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola, Frýdlant nad Ostravicí, Náměstí 7, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola-Przedszkole Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Školní jídelna Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola H.Sienkiewicze s polským jazykem vyučovacím Jablunkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Hrádek 144, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola s polským vyučovacím jazykem a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Hrádek 77, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Vendryně č.1, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola - Przedszkole, Vendryně č. 1, okres Frýdek-Místek,příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Písečná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola při lázních, Klimkovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola, Nový Jičín, Dlouhá 54, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 1053, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Ostrava - Petřkovice detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Školní jídelna Komenského, Příbor, ul. Komenského čp. 458 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava, Varenská 2a, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava, Hornická 43A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Stará Ves nad Ondřejnicí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Bystřice 848, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím Bystřice 366, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Provaznická 64, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Ostrava - Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, Klegova 29, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Nošovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Staré Hamry, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Starý Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Lučina, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Npor.Loma Příbor Školní 1510 okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Příbor, Pionýrů 1519, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Kaštánek Návsí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Návsí, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Ostrava-Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1/1236, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Zelená 73/A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola U Dvoru, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Nezvalovo nám. 856, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Fulnek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Čtyřlístek, Ostrava-Poruba, Skautská 1082, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Dětská 920, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola, Ostrava-Poruba,J. Šoupala 1609, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Jeseník nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Tichá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřské školy Kopřivnice okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola,"Klubíčko" Ostrava - Hrabová, Příborská 28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Bocanovice 19, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Soběšovice, okres Frýdek - Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Šenov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Heřmanice u Oder okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Pstruží, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola T.G. Masaryka Krmelín, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava-Petřkovice, U Kaple 670, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Slezská Ostrava, Pěší 1, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Pustějov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava-Nová Bělá, Na Pláni 2, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Martinov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Krásné Pole, Družební 336, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola, Ostrava-Slezská Ostrava, Na Vizině 28, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Centrum sociálních služeb Poruba, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Firemní školka města Ostravy, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Čeladenská beruška, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola, Libhošť 90, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Horní Domaslavice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní umělecká škola Jožky Matěje Brušperk, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Albrechtičky, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola T.G. Masaryka a Mateřská škola Komorní Lhotka, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Hladké Životice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Janovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí, ul. Janáčkova 1444, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Slatina, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PRŽNO, OKRES FRÝDEK - MÍSTEK, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dům dětí a mládeže, Kopřivnice, Kpt. Jaroše 1077, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Bílov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Milíkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola s polským jazykem vyučovacím a Mateřská škola - Przedszkole Milíkov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Střítež, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Staříč, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Životice u Nového Jičína, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Jana Kubisze, Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Jana Kubisza Hnojník, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Tísek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Olbramice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Písek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Bernartice nad Odrou, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Sviadnov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Bukovec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Bukovec, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava, Křižíkova 18, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava, Repinova 19, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava, Šafaříkova 9, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola T.G.Masaryka Jistebník okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Vítkovice, Prokopa Velikého 37, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Bílá, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Mošnov, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Kujavy, okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Hostašovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Čeladná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Šilheřovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Polanka nad Odrou, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Veřovice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín,příspěvkováorganizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Frýdek-Místek, Anenská 656, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Skalice 192, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Dubina, F. Formana 13, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Výškovice, Staňkova 33, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 4, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Za Školou 1, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Harmonie Ostrava - Hrabůvka, Zlepšovatelů 27, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Hrabůvka, Adamusova 7, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava - Dubina, A. Gavlase 12A, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola Mosty u Jablunkova 750, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Szkoła Podstawowa i Przedszkole příspěvková organizace 739 98 Mosty u Jablunkova 750 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Mosty u Jablunkova, Střed 788, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Základní škola Vražné okres Nový Jičín, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Středisko volného času Korunka, Ostrava - Mariánské Hory, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Středisko volného času, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Ostrava-Stará Bělá, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dům dětí a mládeže, Bílovec, Tovární 188, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Dětský domov se školou a základní škola, Ostrava-Kunčice, Jeseninova 4 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
Mateřská škola Čeladná, příspěvková organizace detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč
IČO:87691765 detail o subj
smlouvy mezi subjekty
0 Kč

Obchody Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace s firmami navázanými na politiky

Počet smluv Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace uzavřel 6 smluv takových smluv, což je 0,47 % všech uzavřených smluv.
Hodnota smluv Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace uzavřel takových smlouv za 3 mil. Kč, což je 3,5 % všech uzavřených smluv.
Firmy navázané na politiky
  1. RPIC-ViP s.r.o. - 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč - Ukázat tyto smlouvy
    Osoby: Zdeněk Karásek (*1955)
     
  2. AUTOKLEVER spol. s r.o. - 1 smlouva za celkem 280 000 Kč - Ukázat tyto smlouvy
    Sponzor ANO 2011 v 2016, 4 000 Kč ( zdroj)
     
  3. BULY ARÉNA - zájmové sdružení - 1 smlouva za celkem 201 822 Kč - Ukázat tyto smlouvy
    Osoby: Marcel Hadamczik (*1973)
     
  4. Quip, z. ú. - 1 smlouva za celkem 111 615 Kč - Ukázat tyto smlouvy
    Osoby: Mgr. Milena Johnová (*1967)
     
  5. Krabičky - výrobní družstvo - 1 smlouva za celkem 88 693 Kč - Ukázat tyto smlouvy
    Osoby: Lenka Niklová (*1964)
     

Informace z dalších databází

Spisová značka Dlužníci Věritelé Datum vzniku Poslední změna Stav řízení Soud
 INS 1151/2013
"FAUNA" spol.s r.o. IČ:46993495
Ing. Anna Dejlová (*1960)
a dalších 153 věřitelů
17.01.2013 25.03.2020 Konkurs Městský soud v Praze
 INS 19424/2011
a dalších 127 věřitelů
25.10.2011 10.03.2020 Konkurs Krajský soud v Plzni
 INS 11237/2016
Marta Lichnová (*1963)
a dalších 19 věřitelů
11.05.2016 18.06.2019 Odškrtnutá Krajský soud v Ostravě

Pomozte nám udržovat český stát transparentní

Za tři roky nám 392 lidí darovalo 1 103 066 Kč .

  • Kontrolujeme politiky a úředníky, zda s našimi penězi zacházejí správně.
  • Stali jsme se důležitým zdrojem informací pro novináře.
  • Zvyšujeme transparentnost českého státu.
  • Pomáháme státu zavádět moderní e-government.

Pomozte nám i vy