Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 19.06.2002 |
| IČO | 70940061 |
| Datová schránka | gunkthy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 867 320 Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEUKLOUZNI s.r.o. | 1 | 99 708 Kč |
| Pavel Ferenz | 1 | 0 Kč |
| Milan West | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 3 | 99 708 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Žídek | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 58 608 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 2 | 58 608 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kravaře | 1 | 58 608 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 86 500 Kč |
| Nábytek | 1 | 78 469 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 86 500 Kč |
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 2 | 78 469 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 2 | 164 969 Kč |
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 145 | 2 109 888 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 2 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kravaře, příspěvková organizace | 2 | 50 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 110 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 1 | 60 500 Kč | |
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 1 | 50 215 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 2 | 110 715 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 37 | 87 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 1 | 87 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 1 | 87 910 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 37 | 3 184 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 166 409 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 5 | 236 409 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 4 | 166 409 Kč |
| Město Kravaře | 1 | 70 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 329 | 11 884 757 Kč |
| Nábytek | 37 | 2 875 276 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Ferenz | 3 | 103 000 Kč |
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 3 | 55 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace | 5 | 108 300 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 | 50 410 Kč |