Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jana Hurdová
změna 28.06.2019
| Založeno | 14.10.2019 |
| IČO | 70943788 |
| Datová schránka | sw4np8m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 14 smluv za celkem 3 mil. Kč;
14,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 3 | 718 346 Kč |
| QuickTech s.r.o. | 1 | 626 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| QuickTech s.r.o. | 1 | 626 584 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 91 763 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 786 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 3 | 1 378 590 Kč |
| dvě dílny s.r.o. | 1 | 591 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 596 900 Kč |
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 1 | 591 690 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 190 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 901 251 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 160 240 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 3 | 1 061 491 Kč |
| Roman Štefan | 1 | 901 251 Kč |
| Fio banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 2 | 901 251 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 160 240 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 77 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEGABYTE, s.r.o. | 1 | 77 145 Kč |
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 1 | 77 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 1 | 77 145 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 168 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 2 | 168 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 168 806 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 24 | 2 076 931 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MEGABYTE, s.r.o. | 1 | 302 597 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 1 | 302 597 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 14 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 1 | 14 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 14 520 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 116 | 25 666 755 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Novosedlice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |