Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Dobrovolný svazek obcí. Řídí 3 podřízené organizace.
| Založeno | 15.04.2002 |
| IČO | 70968721 |
| Datová schránka | hquh3w5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 68 smluv za celkem 11 mil. Kč;
8 smluv má zásadní nedostatek;
11,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 1 | 60 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 222 300 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 650 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 3 | 222 300 Kč |
| Město Moravské Budějovice | 2 | 1 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Želiv | 1 | 78 650 Kč |
| Obec Onšov | 1 | 78 650 Kč |
| Římskokatolická farnost Lukavec | 1 | 65 000 Kč |
| Společenství obcí Pacovsko | 2 | 1 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 369 475 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 157 300 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 3 | 526 775 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SYScore s.r.o. | 1 | 369 475 Kč |
| Město Červená Řečice | 1 | 117 975 Kč |
| Stanice Pavlov, o.p.s. | 1 | 39 325 Kč |
| Společenství obcí Pacovsko | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 243 696 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 145 200 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 119 960 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 62 944 Kč |
| IT | 1 | 50 326 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 335 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 25 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 8 | 391 415 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 243 696 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 3 | 243 696 Kč |
| Douša Pavel, Ing. | 1 | 145 200 Kč |
| Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace | 2 | 119 960 Kč |
| INDIGOPRINT s.r.o. | 1 | 62 944 Kč |
| AB-STORE s.r.o. | 1 | 50 326 Kč |
| ANTALON s.r.o. | 1 | 9 649 Kč |
| Elberry s.r.o. | 1 | 3 335 Kč |
| Via rustica z.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 581 526 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 78 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 2 | 659 571 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 6 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz měst a obcí České republiky | 1 | 581 526 Kč |
| Obec Obrataň | 1 | 78 045 Kč |
| Společenství obcí Pacovsko | 1 | 6 878 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 26 | 1 265 837 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 780 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pacov | 1 | 780 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 700 000 Kč |
| Společenství obcí Pacovsko | 3 | 136 622 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 5 | 1 480 000 Kč |
| Prusa Research a.s. | 1 | 78 617 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 58 005 Kč |
| PDSOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 700 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 350 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 156 800 Kč |
| Právní služby | 1 | 87 120 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 2 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 6 | 943 920 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 700 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 7 | 1 556 800 Kč |
| Via rustica z.s. | 1 | 700 000 Kč |
| Kurzy English Focus s.r.o. | 1 | 156 800 Kč |
| Kliment Luboš, Mgr. Bc., advokát | 1 | 87 120 Kč |
| Město Černovice | 1 | 0 Kč |
| Město Horní Cerekev | 1 | 0 Kč |
| Správa obecních lesů Nová Cerekev, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 49 | 8 750 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 550 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 700 000 Kč |
| Společenství obcí Pacovsko | 4 | 500 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 8 | 1 250 000 Kč |
| Via rustica z.s. | 1 | 500 000 Kč |
| Obec Dolní Kralovice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 76,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 18 720 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 2 877 600 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 648 336 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 73 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 50 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svaz měst a obcí České republiky | 1 | 2 877 600 Kč |
| Společenství obcí Pacovsko | 9 | 648 336 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 200 000 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství obcí Pacovsko | 5 | 3 077 600 Kč |
| Kricner s.r.o. | 1 | 648 336 Kč |
| Obec Dolní Kralovice | 1 | 0 Kč |
| Obec Hořepník | 1 | 0 Kč |
| Obec Smilovy Hory | 1 | 0 Kč |
| Obec Rodinov | 1 | 0 Kč |
| SOMPO, a.s. | 2 | 0 Kč |
| REFLEX Zlín, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |