Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 16.07.2003 |
| IČO | 70971692 |
| Datová schránka | vwkmc7h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 57 smluv za celkem 4 mil. Kč;
5,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 226 805 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 180 947 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 170 800 Kč |
| Právní služby | 1 | 108 900 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Clariss Frýdek-Místek z.s. | 1 | 170 800 Kč |
| JH účetnictví s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 5 | 108 468 Kč |
| Ing. Veronika Stejskalová | 1 | 83 000 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 72 479 Kč |
| Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o. | 1 | 72 479 Kč |
| Kamil Macura | 1 | 71 326 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 7 | 578 984 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 108 468 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 0 Kč |
| Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 68 486 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R.E.V.I.S. s.r.o. | 1 | 68 486 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 119 655 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 75 504 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Maximus Resort, a.s. | 1 | 119 655 Kč |
| AMC GASTRONOM CZ, s.r.o. | 1 | 75 504 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 2 | 195 159 Kč |
| Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 268 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 235 829 Kč |
| Kancelář | 1 | 106 941 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 96 320 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 75 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 3 | 268 000 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 235 829 Kč |
| Kateřina Trojanová | 1 | 160 000 Kč |
| NOMILAND s.r.o. | 1 | 106 941 Kč |
| Solan Trading s.r.o. | 1 | 96 320 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 75 020 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 713 913 Kč |
| Nábytek | 1 | 98 819 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 82 200 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 79 220 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| R.E.V.I.S. s.r.o. | 1 | 713 913 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 1 | 98 819 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 2 | 82 200 Kč |
| NOMILAND s.r.o. | 1 | 79 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 3 | 891 952 Kč |
| Základní škola Frýdek-Místek, Komenského 402 | 1 | 82 200 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 190 213 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 103 213 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 87 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 2 | 190 213 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 109 900 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 99 462 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 86 288 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 5 | 295 650 Kč |
| Invia.cz, a.s. | 1 | 109 900 Kč |
| ExaSoft Holding a.s. | 1 | 86 288 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pekařství BOČEK Krmelín s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 4 346 065 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 94 380 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 75 641 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 5 | 232 606 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 1 | 75 641 Kč |
| Evžen Baďura | 1 | 62 585 Kč |
| Food Wide, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 4 | 138 226 Kč |
| Základní škola Frýdek-Místek, Komenského 402 | 2 | 94 380 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 920 326 Kč |
| Nábytek | 13 | 663 403 Kč |
| IT Hardware | 1 | 60 016 Kč |
| Energie | 7 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AMC GASTRONOM CZ, s.r.o. | 1 | 509 410 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 70 486 Kč |
| TINT s. r. o. | 1 | 60 016 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 2 | 60 016 Kč |
| Pekárna Pino, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PICADO CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace | 5 | 639 912 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |