Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 23.01.2004 |
| IČO | 70983542 |
| Datová schránka | st4k4tc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 64 smluv za celkem 17 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GOZ GASTRO s.r.o. | 1 | 66 100 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 3 | 66 100 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 4 | 1 883 566 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 437 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIKO stavební a montážní s.r.o. | 1 | 785 290 Kč |
| ELVÝZ, s.r.o. | 1 | 647 048 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 1 | 437 376 Kč |
| ELEKTRO-STAV KLIM s.r.o. | 1 | 262 107 Kč |
| M + T HŘÍBEK GROUP, s.r.o. | 1 | 189 122 Kč |
| Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO | 1 | 165 126 Kč |
| Jan Merhaut | 1 | 149 405 Kč |
| GOZ GASTRO s.r.o. | 1 | 94 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 7 | 2 292 752 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 437 376 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 557 392 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 722 817 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 139 491 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 107 712 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 5 | 2 419 700 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 107 712 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 2 055 399 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 96 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FAST BAU ECO s.r.o. | 3 | 575 960 Kč |
| ELEKTRO-STAV KLIM s.r.o. | 2 | 575 933 Kč |
| ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO | 1 | 440 519 Kč |
| ZEUS - STAV s.r.o. | 1 | 295 220 Kč |
| 51949750 | 1 | 167 767 Kč |
| MUDr. Vlasta Bučková, s.r.o. | 1 | 96 000 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 9 | 2 151 399 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 1 435 138 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 91 233 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tomáš Nevoral | 3 | 634 620 Kč |
| ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO | 1 | 361 578 Kč |
| Pavel Pekárek | 1 | 242 920 Kč |
| FAST BAU ECO s.r.o. | 1 | 196 020 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 1 | 91 233 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 6 | 1 435 138 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 91 233 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 1 593 429 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 316 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 1 | 883 300 Kč |
| M + T HŘÍBEK GROUP, s.r.o. | 2 | 328 818 Kč |
| FAST BAU ECO s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| Marian Garaj | 1 | 193 411 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 2 | 123 039 Kč |
| bbklima99, s.r.o. | 1 | 108 579 Kč |
| H & M spol. s r.o. | 1 | 42 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 7 | 1 786 840 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 123 039 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 815 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 306 960 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 125 307 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 1 | 1 815 000 Kč |
| ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO | 1 | 306 960 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 1 | 125 307 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 2 | 2 121 960 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 125 307 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 875 648 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 182 703 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 61 992 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIKO stavební a montážní s.r.o. | 1 | 505 229 Kč |
| FAST BAU ECO s.r.o. | 1 | 225 519 Kč |
| Tomáš Bočáň | 1 | 182 703 Kč |
| Josef Rajnoha | 1 | 144 900 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 2 | 61 992 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 4 | 1 058 351 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 61 992 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 1 516 977 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Hříbek | 1 | 525 745 Kč |
| Podlahářství Macek s.r.o. | 1 | 381 150 Kč |
| VIKO stavební a montážní s.r.o. | 1 | 300 080 Kč |
| K.S.H. group s.r.o. | 2 | 175 692 Kč |
| VODIN s.r.o. | 1 | 134 310 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 6 | 1 516 977 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 50 | 4 249 867 Kč |
| Dary a dotace | 15 | 3 875 616 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 1 211 177 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 338 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOXED, s.r.o. | 1 | 234 740 Kč |
| Stavební firma Stavospol Znojmo s.r.o. | 1 | 135 520 Kč |
| VODIN s.r.o. | 1 | 111 320 Kč |
| MARVAL PODLAHY s.r.o. | 1 | 91 960 Kč |
| OK business, s.r.o. | 1 | 84 990 Kč |
| PFNonwovens Czech s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 6 | 718 530 Kč |