Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70987203 |
| Datová schránka | xe6kxgu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 50 smluv za celkem 14 mil. Kč;
14,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 176 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 1 | 176 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 176 250 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 290 898 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 5 | 1 346 047 Kč |
| Sid.pt spol. s r.o. | 2 | 532 676 Kč |
| Milan Mráz | 1 | 360 532 Kč |
| Jiří Zelenka | 1 | 210 839 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 4 | 1 104 047 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 2 525 833 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 589 845 Kč |
| IT | 1 | 16 262 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 3 | 2 542 095 Kč |
| Kulturní a informační služby města Prachatice | 1 | 2 525 833 Kč |
| Městská knihovna Prachatice | 1 | 2 525 833 Kč |
| Městská správa domů a bytů s.r.o. | 1 | 2 525 833 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 2 525 833 Kč |
| Městské lesy Prachatice, s.r.o. | 1 | 2 525 833 Kč |
| Technické služby Prachatice, s.r.o. | 1 | 2 525 833 Kč |
| Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o. | 1 | 2 525 833 Kč |
| Základní škola Prachatice, Vodňanská 287 | 1 | 2 525 833 Kč |
| Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240 | 1 | 2 525 833 Kč |
| Sportovní zařízení Prachatice, příspěvková organizace | 1 | 2 525 833 Kč |
| David Petrů | 1 | 589 845 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 16 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Prachatice | 1 | 2 525 833 Kč |
| Mateřská škola Prachatice | 2 | 606 107 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 965 829 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 314 792 Kč |
| IT | 12 | 178 886 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 6 | 1 280 621 Kč |
| Sid.pt spol. s r.o. | 1 | 965 829 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 2 | 965 829 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 72 792 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení Prachatice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 966 201 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 113 244 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 28 114 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 13 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 8 | 1 349 559 Kč |
| Sid.pt spol. s r.o. | 1 | 966 201 Kč |
| Ladislav Zušťák | 1 | 113 244 Kč |
| POMITECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 3 | 1 079 445 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 28 114 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 2 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 294 551 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 52 551 Kč |
| Město Český Krumlov | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Prachatice | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 237 614 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 242 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 155 327 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 119 388 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 54 643 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 5 | 1 808 972 Kč |
| Sid.pt spol. s r.o. | 1 | 1 237 614 Kč |
| Luděk Houzar | 1 | 155 327 Kč |
| Ladislav Zušťák | 1 | 119 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 3 | 1 512 329 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 54 643 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 965 499 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 738 364 Kč |
| IT Hardware | 1 | 128 381 Kč |
| Nábytek | 1 | 93 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 5 | 1 925 608 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 965 499 Kč |
| POMITECH s.r.o. | 1 | 128 381 Kč |
| Luděk Houzar | 1 | 93 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 3 | 1 187 244 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 496 364 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 722 419 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 182 330 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 23 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Window Holding a.s. | 1 | 722 419 Kč |
| Mateřská škola Prachatice | 3 | 382 330 Kč |
| Richard Vosika | 1 | 182 330 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 3 | 904 749 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 200 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 90 | 64 107 190 Kč |
| Dary a dotace | 100 | 23 951 466 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 2 675 546 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 119 439 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 75 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 5 | 1 422 533 Kč |
| Window Holding a.s. | 1 | 630 811 Kč |
| Radan Kříž | 1 | 355 033 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 119 439 Kč |
| Richard Vosika | 1 | 116 594 Kč |
| Luděk Houzar | 1 | 75 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Prachatice | 5 | 1 297 127 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 242 000 Kč |