Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Petr Káňa
změna 24.07.2024
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70987700 |
| Datová schránka | 44smqww |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 183 smluv za celkem 49 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
17,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Prekt service s.r.o. | 1 | 3 264 209 Kč |
| HPHG s.r.o. | 5 | 2 140 047 Kč |
| ŠKOLTECH INTERIÉRY s.r.o. | 1 | 482 185 Kč |
| SKI Karlov s.r.o. | 1 | 375 180 Kč |
| UMPARK s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Projekce Guňka s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Richard Folvarčný | 1 | 77 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 58 685 Kč |
| Mzdy pro školy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HORIZONT - NARE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Apex Central Europe, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FBC Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SPORT MEXIKO z.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 19 | 6 617 306 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 055 460 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 414 606 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 2 168 700 Kč |
| IT | 1 | 871 200 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 424 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 230 000 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 160 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 90 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KOVOMONT STEEL s.r.o. | 1 | 9 853 450 Kč |
| RecoBuild a.s. | 2 | 3 593 460 Kč |
| Prekt service s.r.o. | 1 | 2 196 806 Kč |
| KORAS Reality s.r.o. | 2 | 1 115 400 Kč |
| Emília Benčíková | 2 | 1 053 300 Kč |
| Karel Mrázek | 1 | 910 000 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 871 200 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 1 | 871 200 Kč |
| PLOTY KINCL s.r.o. | 1 | 552 000 Kč |
| SF-zemtrade s.r.o. | 2 | 430 000 Kč |
| Petr Dychus | 1 | 360 000 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 230 000 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 160 000 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 160 000 Kč |
| NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Radim Šlachta | 1 | 144 000 Kč |
| urbanmotion z. s. | 1 | 120 000 Kč |
| MATO-DUO s.r.o. | 1 | 104 665 Kč |
| Marek Fusek | 1 | 100 000 Kč |
| Hilbert projekty s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| Karel Čech | 1 | 83 000 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 53 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 27 636 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ing. Tomáš Černek | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 31 | 21 704 518 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 871 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 8 288 999 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 26 | 4 112 128 Kč |
| Nábytek | 2 | 2 206 722 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 683 650 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 603 190 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 540 745 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 256 750 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 66 853 Kč |
| IT | 1 | 65 000 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EduVision s.r.o. | 1 | 3 508 533 Kč |
| RecoBuild a.s. | 7 | 3 265 856 Kč |
| ŠKOLTECH INTERIÉRY s.r.o. | 2 | 2 206 722 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 1 581 463 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 2 | 683 650 Kč |
| CETIN a.s. | 2 | 540 745 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 345 455 Kč |
| Duha Keška | 1 | 256 750 Kč |
| NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. | 1 | 179 000 Kč |
| Hilbert projekty s.r.o. | 1 | 135 735 Kč |
| SMERO, spol. s r.o. | 1 | 122 000 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 112 128 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 70 755 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 2 | 65 000 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vantage Towers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| FBC Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SPORT MEXIKO z.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 29 | 13 073 791 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 5 715 851 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 962 285 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 385 062 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 248 861 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 236 686 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Aricoma Systems a.s. | 4 | 5 816 390 Kč |
| KORAS Reality s.r.o. | 2 | 1 039 610 Kč |
| LEVI, spol. s.r.o. | 1 | 922 675 Kč |
| ŠKOLTECH INTERIÉRY s.r.o. | 2 | 293 062 Kč |
| KK-TECH s.r.o. | 1 | 236 686 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 205 700 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 148 322 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 3 | 148 322 Kč |
| SPORT MEXIKO z.s. | 1 | 92 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 26 184 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vantage Towers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 17 | 8 632 308 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 148 322 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 2 074 200 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 127 908 Kč |
| IT Hardware | 2 | 917 543 Kč |
| Nábytek | 1 | 628 024 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 296 753 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 227 601 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 222 640 Kč |
| Právní služby | 1 | 95 191 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finservice CZ s.r.o. | 1 | 1 190 800 Kč |
| Kultan s.r.o. | 2 | 1 127 908 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 2 | 924 777 Kč |
| KORAS Reality s.r.o. | 2 | 883 400 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 614 196 Kč |
| Charita Opava | 1 | 303 347 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 227 601 Kč |
| Projekce Guňka s.r.o. | 1 | 222 640 Kč |
| Vantage Towers s.r.o. | 1 | 95 191 Kč |
| ROBOT WORLD s.r.o. | 1 | 67 317 Kč |
| SPORT MEXIKO z.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 14 | 5 657 177 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 59,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 352 | 361 809 159 Kč |
| Dary a dotace | 151 | 77 456 410 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 26 | 7 418 813 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 76 | 6 221 518 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 5 217 975 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 1 520 665 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 482 625 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 88 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kultan s.r.o. | 2 | 5 086 241 Kč |
| Jana Čechová | 2 | 736 450 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 4 | 482 625 Kč |
| Pilifi, s.r.o. | 1 | 481 715 Kč |
| KORAS Reality s.r.o. | 1 | 292 500 Kč |
| Patrik Slíva | 2 | 274 200 Kč |
| made with s.r.o. | 1 | 131 735 Kč |
| Tomáš Turčín | 3 | 98 000 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 17 441 Kč |
| Projekce Guňka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vantage Towers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Elis Textil Servis s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 0 Kč |
| SPORT MEXIKO z.s. | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 30 | 7 118 281 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 482 625 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 94,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 26 | 12 065 618 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 26 | 1 671 325 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 12 117 Kč |
| Pilifi, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 2 | 0 Kč |
| Patrik Slíva | 1 | 0 Kč |
| KOHR Invest s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lumatech s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Enapo Plus a.s. | 1 | 0 Kč |
| Costruzione s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SPORT MEXIKO z.s. | 1 | 0 Kč |
| Bohuslav Krpec | 1 | 0 Kč |
| Jana Čechová | 2 | 0 Kč |
| Jiří Majcher | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Mgr. Jana Studená | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 18 | 12 117 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 76,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 101 | 73 118 638 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 76 | 11 824 975 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 74 950 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 26 | 0 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 6 | 292 750 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 166 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| 3B INVEST a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 217 800 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 11 | 75 116 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 527 | 199 565 000 Kč |
| IT Hardware | 151 | 28 753 141 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 176 | 14 007 499 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 76 | 2 271 905 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 72 353 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 5 | 488 882 Kč |
| Patrik Slíva | 2 | 201 155 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 1 | 135 716 Kč |
| GAMBERO s.r.o. | 1 | 72 353 Kč |
| Mgr. Jana Studená | 1 | 71 905 Kč |
| CS21 Nextnet, s.r.o. | 1 | 64 566 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Pilifi, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 11 | 545 695 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 488 882 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 201 | 166 301 336 Kč |
| Energie | 402 | 243 286 Kč |
| Čisticí výrobky | 26 | 57 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| One Energy & One Mobile a.s. | 2 | 243 286 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 4 | 213 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 5 | 243 499 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |