Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 18.06.2004 |
| IČO | 70987742 |
| Datová schránka | q8bkwmy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 10 mil. Kč;
18,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OLYMP Třebíč s.r.o. | 1 | 221 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 1 | 221 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 3 | 680 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 268 304 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 122 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 26 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 430 000 Kč |
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 3 | 398 620 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 268 304 Kč |
| BaP STAVBY a INTERIÉRY s.r.o. | 1 | 122 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 6 | 1 096 924 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 224 205 Kč |
| Energie | 1 | 288 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 182 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 1 | 4 224 205 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 | 288 000 Kč |
| Václav Krkoška | 1 | 182 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 3 | 4 694 205 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 410 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 64 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 410 000 Kč |
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 2 | 64 272 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 2 | 410 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 64 272 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 179 400 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 91 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Schwarz | 1 | 179 400 Kč |
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 1 | 91 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 1 | 179 400 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 91 664 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 217 800 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 106 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 106 722 Kč |
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 1 | 106 722 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 2 | 217 800 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 106 722 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 210 027 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 83 850 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 2 | 270 527 Kč |
| ALVIT - INOVACE A VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o. | 1 | 83 850 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 210 027 Kč |
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 2 | 144 350 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 311 250 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 187 824 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 1 | 187 824 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 160 000 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 151 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 2 | 311 250 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 187 824 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 43 | 91 819 583 Kč |
| Školení a kurzy | 65 | 10 753 339 Kč |
| Energie | 5 | 400 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 240 433 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 192 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 167 850 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 135 720 Kč |
| Potraviny | 1 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 13 | 1 664 511 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 240 433 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 145 200 Kč |
| 1 | 135 720 Kč | |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 14 | 1 704 998 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 240 433 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 316 | 48 583 570 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 86 | 12 496 743 Kč |
| Dary a dotace | 64 | 8 548 275 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 5 | 656 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 3 | 431 900 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 224 523 Kč |