Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70995281 |
| Datová schránka | bvqkwe4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 52 smluv za celkem 5 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
17,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 14 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 3 500 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POS Office s.r.o. | 1 | 14 000 Kč |
| AQUA-AGRO SERVIS, s.r.o. | 1 | 3 500 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 4 | 17 500 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 300 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Peandre s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| Ing. Dagmar Smolková | 1 | 80 000 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 4 | 380 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 20 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Pavel Kolář | 1 | 20 000 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 3 | 20 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 218 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 1 | 218 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 218 262 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 250 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 157 744 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 12 | 154 000 Kč |
| Energie | 2 | 2 797 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace | 1 | 250 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 157 744 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 2 | 157 744 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 2 095 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 702 Kč |
| Ing. Dagmar Smolková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 4 | 252 797 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 157 744 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 12 | 2 798 400 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 348 976 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 3 | 1 348 976 Kč |
| Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace | 1 | 48 400 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rodinné a komunitní centrum Chaloupka z.s. | 1 | 1 083 880 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 265 096 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 3 | 48 400 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 650 496 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 286 104 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 52 000 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 3 | 936 600 Kč |
| OVANET a.s. | 2 | 650 496 Kč |
| AQUA-AGRO SERVIS, s.r.o. | 1 | 52 000 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 650 496 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 286 104 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 4 | 52 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 890 862 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 215 140 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 72 544 Kč |
| Odpady | 12 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 6 | 890 862 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 414 431 Kč |
| VAN-TEC MEDICAL s.r.o. | 1 | 215 140 Kč |
| Ing. Jakub Rastočný | 1 | 72 544 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Komerční 22a, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 3 | 890 862 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 5 | 287 684 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 100 | 21 657 535 Kč |
| Dary a dotace | 45 | 12 676 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 23 | 647 504 Kč |
| Energie | 156 | 30 770 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 2 | 476 431 Kč |
| Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace | 1 | 75 504 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Požární 8, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |