Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Ivana Oralová
změna 01.08.2019
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70998892 |
| Datová schránka | fvb3j68 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 42 smluv za celkem 3 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 538 941 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 146 952 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 81 400 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 46 263 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Naze-Topení s.r.o. | 1 | 920 901 Kč |
| PDK Styl s.r.o. | 1 | 298 357 Kč |
| PĚLUCHA střechy s.r.o. | 1 | 240 584 Kč |
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 1 | 240 584 Kč |
| S+H Elektromontáže s.r.o. | 1 | 146 952 Kč |
| ONENESS o.p.s. | 1 | 81 400 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 46 263 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 6 | 1 734 457 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 247 318 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 64 942 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 58 855 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDK Styl s.r.o. | 1 | 247 318 Kč |
| Montessori hračky, s.r.o. | 1 | 69 718 Kč |
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 3 | 64 942 Kč |
| SPOLEK RODIČŮ PŘI MŠ RADOST z.s. | 1 | 58 855 Kč |
| Flux, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 6 | 440 833 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 573 713 Kč |
| Kancelář | 1 | 115 101 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDK Styl s.r.o. | 1 | 273 543 Kč |
| SPOLEK RODIČŮ PŘI MŠ RADOST z.s. | 1 | 161 728 Kč |
| FORT-KM s.r.o. | 1 | 115 101 Kč |
| ELGAMI s.r.o. | 1 | 90 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 4 | 640 693 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 214 465 Kč |
| IT Hardware | 1 | 98 918 Kč |
| Nábytek | 1 | 67 258 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 61 324 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDK Styl s.r.o. | 1 | 214 465 Kč |
| DC4 CZ, a.s. | 1 | 98 918 Kč |
| Zdeněk Masný | 1 | 67 258 Kč |
| Montessori hračky, s.r.o. | 1 | 61 324 Kč |
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 4 | 441 965 Kč |
| Město Holešov | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 83 652 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SVĚT OKEN s.r.o. | 1 | 83 652 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 1 | 83 652 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Fryje | 1 | 0 Kč |
| Naze-Topení s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Krumpolc | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jaroslav Paštěka | 1 | 0 Kč |
| Tibor Roubalík | 1 | 0 Kč |
| Pavel Rokos | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 58 | 7 590 634 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jindřich Konečný | 1 | 0 Kč |
| Alois Sonntag | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 15 | 569 800 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| D Z M s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jindřich Konečný | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAS Holešov, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 37 | 1 912 526 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy | 1 | 0 Kč |
| Tepelné hospodářství Holešov, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| FORT-KM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Clear World s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž | 4 | 0 Kč |