Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Simona Horáková
změna 13.02.2020
Karel Frýdl
změna 13.02.2020
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70999279 |
| Datová schránka | ndzmqhf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 116 smluv za celkem 21 mil. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
17,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kovix Group s.r.o. | 2 | 271 580 Kč |
| Techcloud s.r.o. | 1 | 179 885 Kč |
| SK Sport 2000 s.r.o. | 1 | 144 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 4 | 596 365 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 701 500 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 119 569 Kč |
| Nábytek | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 3 | 701 500 Kč |
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 3 | 299 400 Kč |
| HAJMA, s.r.o. | 2 | 239 137 Kč |
| Profil Plus s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. | 1 | 98 214 Kč |
| Bílá Holubice s.r.o. | 1 | 72 080 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 59 502 Kč |
| IDPartner - systémy identifikace s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Techcloud s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kovix Group s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KOŠNAR MONTÁŽE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MERCON, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 19 | 918 333 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 547 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 154 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 069 947 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 866 099 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 8 | 836 980 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 17 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 4 | 938 639 Kč |
| ECM System Solutions s.r.o. | 2 | 710 138 Kč |
| MERCON, s.r.o. | 1 | 589 888 Kč |
| HAJMA, s.r.o. | 3 | 577 354 Kč |
| ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. | 1 | 192 567 Kč |
| Petr Karlee | 1 | 0 Kč |
| SK Sport 2000 s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Josef Figura | 1 | 0 Kč |
| PODLAHY JEŽEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nadace THE KELLNER FAMILY FOUNDATION | 1 | 0 Kč |
| Charita Opava | 1 | 0 Kč |
| Nemox Invest, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RENESA - stavební firma s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 19 | 2 069 947 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 711 200 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 154 899 Kč |
| Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace | 1 | 72 540 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 537 845 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDETAIL s.r.o. | 1 | 537 845 Kč |
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 2 | 100 000 Kč |
| SDU servis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RENESA - stavební firma s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 4 | 537 845 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 100 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 555 312 Kč |
| IT Hardware | 3 | 916 029 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 434 293 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 11 | 2 769 345 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 434 293 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 16 | 3 033 543 Kč |
| Kancelář | 3 | 1 934 689 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 054 755 Kč |
| IT Hardware | 1 | 150 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| Paliva a oleje | 5 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moderní škola s.r.o. | 2 | 3 033 543 Kč |
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 2 | 1 870 000 Kč |
| RENESA - stavební firma s.r.o. | 2 | 1 054 755 Kč |
| 24U s.r.o. | 3 | 331 379 Kč |
| Solift, s.r.o. | 1 | 87 592 Kč |
| LAB CZ s.r.o. | 1 | 87 214 Kč |
| PODLAHÁŘSTVÍ JURČEK s.r.o. | 1 | 76 684 Kč |
| Boris Peterek | 1 | 57 475 Kč |
| SDU servis s.r.o. | 1 | 53 312 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 15 | 4 781 954 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 1 790 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 80 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 775 915 Kč |
| IT Hardware | 3 | 569 265 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 142 908 Kč |
| Energie | 15 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 9 | 1 991 292 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 80 000 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 62 908 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 581 469 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 196 450 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 118 580 Kč |
| IT | 1 | 115 628 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RENESA - stavební firma s.r.o. | 1 | 822 225 Kč |
| SDU servis s.r.o. | 1 | 759 244 Kč |
| Oldřich Klinger | 1 | 118 580 Kč |
| COMSNET Hardware s. r. o. | 1 | 115 628 Kč |
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 1 | 105 700 Kč |
| ZAKÁZKY.EU s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Dalibor Klinger | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 6 | 1 986 287 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 105 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 113 | 17 653 751 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 92 807 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 29 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 8 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 1 | 92 807 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 5 005 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 114 | 49 946 350 Kč |
| IT Hardware | 57 | 11 803 421 Kč |
| Školení a kurzy | 15 | 1 926 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VZS RYCHTÁŘ s.r.o. | 1 | 601 327 Kč |
| RENESA - stavební firma s.r.o. | 1 | 447 201 Kč |
| COMSNET Hardware s. r. o. | 1 | 356 363 Kč |
| OMLUX, spol. s r.o. | 1 | 83 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 4 | 1 488 131 Kč |