Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Lucie Stonišová
změna 13.02.2025
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 71000101 |
| Datová schránka | k3rkv34 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 5 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
13,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 351 038 Kč |
| Zemědělství | 1 | 228 240 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RBS MORAVA s.r.o. | 1 | 351 038 Kč |
| Martin Peťovský | 1 | 228 240 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace | 3 | 579 278 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 336 939 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace | 2 | 336 939 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 728 163 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4soft, s.r.o. | 1 | 728 163 Kč |
| Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace | 1 | 728 163 Kč |
| Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace | 3 | 728 163 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 118 790 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 99 336 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 938 Kč |
| Energie | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace | 2 | 218 126 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 2 938 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 585 163 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Unicont Opava s.r.o. | 2 | 2 585 163 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace | 2 | 2 585 163 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 184 493 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace | 4 | 184 493 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 56 | 33 691 154 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 190 484 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 84 317 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JURČÍK - STAVEBNICTVÍ s.r.o. | 1 | 241 342 Kč |
| BENJAMÍN s.r.o. | 1 | 84 317 Kč |
| Jiří Ondrášek | 1 | 79 352 Kč |
| Jaroslav Černý | 1 | 59 882 Kč |
| Děti v pohybu, z.ú. | 1 | 51 250 Kč |
| Simona Hansliková | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jan Hanslik | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Opava, Edvarda Beneše - příspěvková organizace | 7 | 516 143 Kč |