Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 71008110 |
| Datová schránka | ia4muq4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 287 smluv za celkem 336 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
17,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CK - Valaška spol. s r.o. | 1 | 411 600 Kč |
| TAKT, spol. s r.o. | 2 | 403 535 Kč |
| ZO ČSOP VERONICA | 3 | 259 490 Kč |
| ELGAS ZLÍN, s.r.o. | 1 | 169 315 Kč |
| HelpSoul s.r.o. | 1 | 161 269 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 122 434 Kč |
| MUŠLA CZ s.r.o. | 1 | 85 730 Kč |
| HÝŽA PODLAHY s.r.o. | 1 | 62 288 Kč |
| Moravia Farm Fruits s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OVOCENTRUM V+V s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 13 | 1 675 661 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 36 054 372 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 2 414 077 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 151 504 Kč |
| Energie | 4 | 641 314 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 364 760 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 362 304 Kč |
| IT Hardware | 2 | 284 566 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 131 880 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 84 444 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 76 526 Kč |
| Nábytek | 1 | 69 194 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 35 597 960 Kč |
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 31 | 6 584 319 Kč |
| Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace | 1 | 64 131 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 1 169 396 Kč |
| IT Hardware | 2 | 422 435 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 376 456 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 257 234 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 245 146 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 200 860 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 197 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 99 462 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 93 420 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 30 | 3 792 948 Kč |
| Sluňákov - centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s. | 1 | 107 025 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 2 953 086 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 064 800 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 649 734 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 492 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 480 330 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 290 838 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 250 427 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 238 079 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 165 337 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 146 050 Kč |
| Leciva | 1 | 126 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 106 400 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 64 493 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 51 840 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 29 | 4 861 099 Kč |
| Statutární město Zlín | 4 | 2 882 922 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 480 330 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 165 337 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 97 | 25 302 240 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 25 | 5 017 870 Kč |
| Leciva | 27 | 3 325 124 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 960 000 Kč |
| Právní služby | 2 | 701 600 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 594 078 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 384 420 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 319 320 Kč |
| Nábytek | 2 | 165 986 Kč |
| IT Hardware | 1 | 126 450 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 117 612 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 85 910 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 69 525 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 60 735 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 8 | 5 643 645 Kč |
| Ing. Markéta Řádová | 2 | 701 600 Kč |
| Lékárna Baťov s.r.o. | 3 | 301 124 Kč |
| Tomáš Gazdoš | 2 | 198 924 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Východní Moravy | 1 | 197 230 Kč |
| Radomil Stojan | 1 | 170 949 Kč |
| BROŽ INSTAL s.r.o. | 1 | 139 245 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 132 020 Kč |
| Plavecká škola Zlín, příspěvková organizace | 1 | 130 000 Kč |
| STAVOZLÍN, s.r.o. | 1 | 128 999 Kč |
| STEELMET, s.r.o. | 1 | 126 450 Kč |
| Milan Novák | 1 | 119 700 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 117 612 Kč |
| Břetislav Přecechtěl | 1 | 79 285 Kč |
| MG PRESS CZ s.r.o. | 1 | 78 605 Kč |
| Moderní škola s.r.o. | 1 | 77 777 Kč |
| 53957911 | 1 | 77 700 Kč |
| Michal Pavlíček | 1 | 75 600 Kč |
| Martina Hubíková Mikelová | 1 | 69 525 Kč |
| M+M ČB s.r.o. | 1 | 55 000 Kč |
| ZVOSKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Teplárna Otrokovice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Milan Kieryk | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 8 | 5 643 645 Kč |
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 26 | 2 977 346 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 121 | 76 664 789 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 5 228 577 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 25 | 1 546 820 Kč |
| IT Hardware | 2 | 509 979 Kč |
| Kancelář | 1 | 472 811 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 472 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 400 626 Kč |
| Telco | 2 | 306 149 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 209 962 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 86 950 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 68 921 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 10 | 5 789 763 Kč |
| TAKT, spol. s r.o. | 2 | 509 979 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 472 811 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 2 | 306 149 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 2 | 181 780 Kč |
| Martin Válek | 1 | 146 410 Kč |
| ALSPO ZLÍN s.r.o. | 1 | 139 870 Kč |
| Milan Novák | 1 | 133 950 Kč |
| Josef Pavlíček | 1 | 86 950 Kč |
| ADAMANTIS GROUP s.r.o. | 1 | 84 896 Kč |
| MG PRESS CZ s.r.o. | 1 | 75 675 Kč |
| 3D PROGRAM, s.r.o. | 1 | 70 092 Kč |
| Deoline Group s.r.o. | 1 | 68 921 Kč |
| Teplárna Otrokovice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 8 | 5 789 763 Kč |
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 16 | 2 277 483 Kč |
| Region Bílé Karpaty | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 25 | 58 001 986 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 25 | 12 042 740 Kč |
| Práce při dokončování budov | 73 | 6 247 831 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 971 714 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 062 159 Kč |
| IT Hardware | 1 | 534 910 Kč |
| Kancelář | 1 | 258 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 79 950 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 49 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 14 | 6 536 527 Kč |
| Greentek systems s.r.o. | 1 | 537 988 Kč |
| 100MEGA Distribution s.r.o. | 1 | 534 910 Kč |
| BROŽ INSTAL s.r.o. | 1 | 307 603 Kč |
| Dominik Vyoral | 1 | 258 000 Kč |
| Janál stavební mechanizace s.r.o. | 1 | 131 384 Kč |
| Radomil Stojan | 1 | 105 343 Kč |
| GH domy s.r.o. | 1 | 85 184 Kč |
| MG PRESS CZ s.r.o. | 1 | 81 320 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 79 950 Kč |
| Petr Podešva | 1 | 64 137 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Teplárna Otrokovice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 5 530 000 Kč |
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 12 | 2 185 818 Kč |
| Region Bílé Karpaty | 1 | 514 813 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 491 714 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 437 | 81 344 858 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 532 | 57 380 088 Kč |
| Školení a kurzy | 490 | 52 937 580 Kč |
| IT Hardware | 218 | 48 057 623 Kč |
| Kancelář | 50 | 17 756 742 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 75 | 8 159 857 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 900 000 Kč |
| Potraviny | 6 | 620 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 267 672 Kč |
| Telco | 2 | 264 049 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 81 167 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 25 | 0 Kč |
| Energie | 4 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 6 | 5 271 000 Kč |
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 56 | 5 037 207 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 2 850 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 73 | 2 029 175 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 6 | 5 262 900 Kč |
| Ing. Vladimír Zavřel | 1 | 81 167 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 5 | 5 154 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Základní škola Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace | 1 | 81 167 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 313 | 170 391 536 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 45 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 800 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 25 | 2 681 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 9 | 228 428 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 67 500 Kč |