Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 07.04.2004 |
| IČO | 71183680 |
| Datová schránka | kdjk8bv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 277 smluv za celkem 174 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 973 051 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 619 758 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 274 742 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 273 890 Kč |
| Sport a sportoviště | 3 | 151 796 Kč |
| IT Hardware | 1 | 68 723 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 14 444 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 18 | 1 702 062 Kč |
| Město Semily | 4 | 1 173 051 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 4 | 1 173 051 Kč |
| MIBAG sanace spol. s r.o. | 2 | 274 742 Kč |
| Traktor Centrum s.r.o. | 1 | 273 890 Kč |
| FREMO s.r.o. | 2 | 233 369 Kč |
| Vladimír Reichl | 1 | 163 173 Kč |
| Pavel Pražák | 1 | 139 657 Kč |
| Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové z. s. | 1 | 118 451 Kč |
| Ilona Hlavová | 1 | 98 566 Kč |
| AGRO CS a.s. | 1 | 85 526 Kč |
| RS Semily s.r.o. | 1 | 68 723 Kč |
| SPORT LX s.r.o. | 1 | 66 270 Kč |
| Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení Semily, z.s. | 1 | 51 404 Kč |
| Tělovýchovná jednota Semily, z.s. | 2 | 36 259 Kč |
| SK Semily, z.s. | 1 | 14 444 Kč |
| Bc. Andrea Dobešová | 1 | 12 248 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 7 | 25 300 449 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 4 181 350 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 806 841 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 134 613 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 66 056 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 24 157 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Semily | 9 | 25 452 194 Kč |
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 18 | 5 213 017 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 9 | 25 452 194 Kč |
| SPORT LX s.r.o. | 2 | 3 416 678 Kč |
| E N E R I N spol. s r.o. | 1 | 764 672 Kč |
| Střední škola, Semily, příspěvková organizace | 1 | 167 200 Kč |
| Vladimír Reichl | 1 | 159 193 Kč |
| Pavel Pražák | 1 | 136 251 Kč |
| Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové z. s. | 1 | 115 562 Kč |
| Ilona Hlavová | 1 | 96 162 Kč |
| Apachi s.r.o. | 1 | 72 540 Kč |
| JDK, spol. s r.o. | 1 | 66 056 Kč |
| KOVOK kontejnery s.r.o. | 1 | 62 073 Kč |
| Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení Semily, z.s. | 1 | 50 150 Kč |
| Tělovýchovná jednota Semily, z.s. | 2 | 35 374 Kč |
| MBQ s.r.o. | 1 | 35 000 Kč |
| SK Semily, z.s. | 1 | 24 157 Kč |
| Bc. Andrea Dobešová | 1 | 11 949 Kč |
| Waldorfská základní a střední škola Semily, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 1 135 765 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 744 969 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 274 771 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 195 158 Kč |
| Nábytek | 1 | 96 800 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 84 350 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 68 202 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 23 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 21 | 1 709 401 Kč |
| Město Semily | 3 | 1 135 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 3 | 1 135 765 Kč |
| Vladimír Reichl | 1 | 155 462 Kč |
| Střední škola, Semily, příspěvková organizace | 1 | 154 500 Kč |
| DYNTAR spol. s r.o. | 1 | 147 063 Kč |
| Dušan Hejňák | 1 | 140 000 Kč |
| RANCK, s.r.o. | 1 | 135 192 Kč |
| Pavel Pražák | 1 | 133 058 Kč |
| Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové z. s. | 1 | 112 853 Kč |
| Petr Farský | 1 | 96 800 Kč |
| Ilona Hlavová | 1 | 93 908 Kč |
| HABAKUK s.r.o. | 1 | 84 350 Kč |
| JDK, spol. s r.o. | 1 | 74 497 Kč |
| ICETECHNIK.CZ, s.r.o. | 1 | 69 189 Kč |
| FREMO s.r.o. | 1 | 68 202 Kč |
| Jiří Novák | 1 | 65 582 Kč |
| LA Sport s.r.o. | 1 | 59 966 Kč |
| Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení Semily, z.s. | 1 | 48 974 Kč |
| Tělovýchovná jednota Semily, z.s. | 1 | 34 545 Kč |
| SK Semily, z.s. | 1 | 23 591 Kč |
| Bc. Andrea Dobešová | 1 | 11 669 Kč |
| Waldorfská základní a střední škola Semily, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| MBQ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 8 | 12 177 487 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 931 636 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 389 934 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 141 507 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 126 557 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 96 753 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Semily | 10 | 12 177 487 Kč |
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 17 | 1 848 670 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 4 | 12 267 615 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 838 401 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 385 904 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 345 334 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 161 715 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 18 515 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Semily | 8 | 12 267 615 Kč |
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 22 | 1 947 617 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 200 Kč |
| Waldorfská základní a střední škola Semily, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 12 | 12 589 663 Kč |
| AGROTEST a.s. | 1 | 205 700 Kč |
| NISASPORT-ELEKTRONIK, s.r.o. | 1 | 201 949 Kč |
| Ilona Hlavová | 3 | 169 662 Kč |
| D - BAU s.r.o. | 1 | 161 715 Kč |
| Střední škola, Semily, příspěvková organizace | 1 | 158 600 Kč |
| Vladimír Reichl | 1 | 140 435 Kč |
| Šárka Kubešová | 1 | 140 435 Kč |
| RS Semily s.r.o. | 2 | 139 634 Kč |
| JDK, spol. s r.o. | 1 | 116 148 Kč |
| Otakar Roháček | 1 | 108 392 Kč |
| Pavel Pražák | 1 | 104 428 Kč |
| Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové z. s. | 1 | 88 571 Kč |
| Gabriela Machytková | 2 | 84 831 Kč |
| JAMALL-CZ a.s. | 1 | 81 600 Kč |
| Jaromír Blažek | 1 | 75 563 Kč |
| Tělovýchovná jednota Semily, z.s. | 2 | 27 112 Kč |
| SK Semily, z.s. | 1 | 18 515 Kč |
| Bc. Andrea Dobešová | 1 | 9 158 Kč |
| MBQ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 7 | 19 755 386 Kč |
| Sport a sportoviště | 3 | 730 187 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 686 771 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 408 448 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 99 561 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 81 814 Kč |
| IT | 1 | 71 184 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Semily | 8 | 19 755 386 Kč |
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 17 | 2 077 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 8 | 19 755 386 Kč |
| A.G. GLASS, s.r.o. | 2 | 686 771 Kč |
| UHER COMPANY s.r.o. | 1 | 525 367 Kč |
| Sun City s.r.o. | 1 | 408 448 Kč |
| Střední škola, Semily, příspěvková organizace | 1 | 160 050 Kč |
| Gabriela Machytková | 2 | 94 029 Kč |
| Ilona Hlavová | 2 | 94 029 Kč |
| RS Semily s.r.o. | 1 | 71 184 Kč |
| AGRO CS a.s. | 1 | 44 770 Kč |
| Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové z. s. | 1 | 32 115 Kč |
| Tělovýchovná jednota Semily, z.s. | 1 | 26 120 Kč |
| SK Semily, z.s. | 1 | 17 836 Kč |
| Šárka Kubešová | 1 | 11 275 Kč |
| Waldorfská základní a střední škola Semily, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| MBQ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 4 | 9 399 397 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 15 | 668 791 Kč |
| IT Hardware | 1 | 434 614 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 229 552 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 176 938 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 79 793 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 56 783 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Semily | 4 | 9 399 397 Kč |
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 14 | 1 187 318 Kč |
| Šárka Kubešová | 1 | 131 099 Kč |
| Pavel Pražák | 1 | 97 485 Kč |
| Jana Boučková | 2 | 90 185 Kč |
| Gabriela Machytková | 1 | 79 191 Kč |
| Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení Semily, z.s. | 1 | 35 882 Kč |
| Tělovýchovná jednota Semily, z.s. | 2 | 25 311 Kč |
| Bc. Andrea Dobešová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 13 | 9 858 550 Kč |
| Solária Zdeněk Novotný s.r.o. v likvidaci | 1 | 434 614 Kč |
| Plechata BC SPORT s.r.o. | 1 | 193 552 Kč |
| Střední škola, Semily, příspěvková organizace | 1 | 172 820 Kč |
| A.G. GLASS, s.r.o. | 1 | 98 343 Kč |
| SYB s.r.o. | 1 | 79 793 Kč |
| D - BAU s.r.o. | 1 | 78 596 Kč |
| ICETECHNIK.CZ, s.r.o. | 1 | 56 783 Kč |
| MBQ s.r.o. | 1 | 36 000 Kč |
| SK Semily, z.s. | 1 | 17 283 Kč |
| Šárka Kubešová | 1 | 7 393 Kč |
| Jana Boučková | 1 | 6 201 Kč |
| Gabriela Machytková | 1 | 5 940 Kč |
| Ilona Hlavová | 1 | 5 940 Kč |
| Waldorfská základní a střední škola Semily, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 5 | 10 445 439 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 2 012 282 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 460 012 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 202 886 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 72 600 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Semily | 8 | 10 445 439 Kč |
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 11 | 2 375 517 Kč |
| Šárka Kubešová | 1 | 127 538 Kč |
| Střední škola, Semily, příspěvková organizace | 1 | 115 780 Kč |
| Pavel Pražák | 1 | 94 830 Kč |
| Jana Boučková | 1 | 80 430 Kč |
| Tělovýchovná jednota Semily, z.s. | 2 | 24 621 Kč |
| Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení Semily, z.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 5 | 8 012 111 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 765 963 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 316 536 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 178 194 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 25 435 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Semily | 5 | 8 012 111 Kč |
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 15 | 1 342 228 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 5 | 8 012 111 Kč |
| EGB projekt s.r.o. | 2 | 700 265 Kč |
| Pavel Farský | 1 | 253 011 Kč |
| Střední škola, Semily, příspěvková organizace | 1 | 101 160 Kč |
| Gabriela Machytková | 2 | 77 034 Kč |
| Ilona Hlavová | 3 | 77 034 Kč |
| Petr Koťátko | 1 | 65 698 Kč |
| Zdeněk Rameš | 1 | 63 525 Kč |
| JAMALL-CZ a.s. | 1 | 56 100 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 25 435 Kč |
| Waldorfská základní a střední škola Semily, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Vojtěch Machytka | 1 | 0 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kofola a.s. | 1 | 0 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 5 | 34 453 070 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 1 279 853 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 350 900 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 169 847 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 161 122 Kč |
| Zemědělství | 1 | 130 000 Kč |
| Energie | 1 | 125 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 64 858 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 40 200 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Semily | 5 | 34 453 070 Kč |
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 17 | 2 037 948 Kč |
| Jana Boučková | 2 | 149 507 Kč |
| Šárka Kubešová | 1 | 109 859 Kč |
| Vojtěch Machytka | 1 | 77 034 Kč |
| Oto Miklóš | 1 | 72 204 Kč |
| Bc. Andrea Dobešová | 1 | 41 580 Kč |
| Tělovýchovná jednota Semily, z.s. | 1 | 30 427 Kč |
| Jiřina Peštová | 1 | 12 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace | 13 | 34 946 535 Kč |
| Pavel Pražák | 1 | 464 400 Kč |
| DEROL s.r.o. | 1 | 350 900 Kč |
| Vojtěch Machytka | 2 | 232 468 Kč |
| RETIGO s.r.o. | 1 | 209 634 Kč |
| JDK, spol. s r.o. | 1 | 161 122 Kč |
| TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. | 2 | 133 193 Kč |
| Roman Špidlen | 1 | 130 000 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 125 000 Kč |
| Ilona Hlavová | 1 | 116 234 Kč |
| EGB projekt s.r.o. | 1 | 101 512 Kč |
| Střední škola, Semily, příspěvková organizace | 1 | 89 520 Kč |
| NETAIR, s.r.o. | 1 | 40 200 Kč |
| Město Semily | 2 | 0 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |