Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.2004 |
| IČO | 71196943 |
| Datová schránka | thbk7px |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 108 smluv za celkem 73 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 2 | 326 730 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTO IN s.r.o. | 1 | 186 000 Kč |
| TOMTON s.r.o. | 1 | 140 730 Kč |
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 3 218 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 328 423 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 115 730 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 3 | 11 087 000 Kč |
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 10 | 5 455 231 Kč |
| Domov Bílá Opava, příspěvková organizace | 1 | 328 423 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 5 | 11 415 423 Kč |
| Oldřich Záruba | 1 | 3 473 918 Kč |
| CASTOREA s.r.o. | 1 | 1 784 623 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 115 730 Kč |
| SPORFLEX s.r.o. | 2 | 80 960 Kč |
| SUPERGLEW s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dům sociálních služeb sv. Kateřiny v Bolaticích | 1 | 0 Kč |
| M-art stavební společnost s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Andrea Schőnová | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Mičunek | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 8 111 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 9 | 2 627 384 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 2 | 8 111 000 Kč |
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 6 | 304 750 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 3 | 8 111 000 Kč |
| SUVASTUFF s.r.o. | 1 | 223 790 Kč |
| SUPERGLEW s.r.o. | 1 | 80 960 Kč |
| Limeiro Business, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KOKRA, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| INTERGASSERVIS OPAVA s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 8 733 000 Kč |
| Sociální péče | 1 | 420 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 107 539 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 4 | 9 153 000 Kč |
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 6 | 1 736 989 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 107 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 5 | 9 260 539 Kč |
| DCI Czech a.s. | 1 | 1 623 820 Kč |
| FROS ZPS s.r.o. | 1 | 113 169 Kč |
| Style Floor Products s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SUVASTUFF s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dalibor Šaraj | 1 | 0 Kč |
| ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 7 048 400 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 4 263 053 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 121 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 3 | 7 048 400 Kč |
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 4 | 4 263 053 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 5 444 500 Kč |
| Sociální péče | 1 | 2 212 000 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 620 425 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 4 | 7 656 500 Kč |
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 11 | 620 425 Kč |
| Městský dopravní podnik Opava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 5 | 7 656 500 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 620 425 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FENBAU s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| VÝTAHY SILESIA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OSTRAVSKÉ STAVBY a.s. | 3 | 0 Kč |
| Vladimír Mrůzek | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 4 964 500 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 117 000 Kč |
| Energie | 17 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 9 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 4 | 4 964 500 Kč |
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 2 | 117 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 17 | 21 309 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 3 617 619 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 990 692 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 151 734 Kč |
| Zdravotnictví | 9 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 5 | 3 780 300 Kč |
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 3 | 2 104 928 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 151 734 Kč |
| Domov Bílá Opava, příspěvková organizace | 1 | 90 319 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 8 | 4 022 353 Kč |
| Ladislav Džemla | 2 | 1 990 692 Kč |
| CHLAZENÍ servis s.r.o. | 1 | 114 236 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 25 | 15 925 536 Kč |
| Pojišťovací služby | 18 | 1 796 390 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 732 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 588 145 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 302 379 Kč |
| Technické služby | 1 | 75 453 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 64 009 Kč |
| IT | 17 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 8 | 1 040 226 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 4 | 732 800 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 196 | 335 854 552 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 797 788 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 9 | 512 072 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 5 | 2 797 788 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 896 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. | 2 | 2 475 515 Kč |
| Seniorcentrum Opava, příspěvková organizace | 5 | 896 000 Kč |
| SUVASTUFF s.r.o. | 1 | 238 902 Kč |
| RAIL-STUFF s.r.o. | 1 | 83 371 Kč |